Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.09.2013., 22:09   #9
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post


Aleksandra Kolarić bila je glasnogovornica vlade u vrijeme premijera Račana, u to doba sam i ja radio poslove koji su uvjetovali kontakte sa banskim dvorima i neposredna iskustva su mi naglašeno pozitivna. Bilo je i nekih problema u jednom ili dva navrata, rješavala ih je brzo i ekspeditivno - ne bih joj ni stigao reći u čemu je bio moj problem, a taj je već bio rješen.

Drago mi je da se odlučila na ovaj javni istup.
naravno da je ok. da poziva ekipu da se dignu i bilo bi zbilja super da ju poslušaju i dragom vođi otkažu gostoprimstvo na Iblerovom..ali, ali...sve što dolazi od Kolarićke treba gledat s dozom rezerve (iako vjerujem da je ovaj puta zbilja bila iskrena, vidi žena, kao i svi mi,, da je ovaj lud i da škodi cijeloj zemlji)


p.s. za razliku od tvojeg, moje iskustvo je malo drukčije. kao i ono od Vendy Zečić ili njene asistentice u Deloittu ili djelatnika u Generalturistu, od kud ju je šefica Maja Pečarić sterala nakon 6-7 mjeseci, na zahtjev djelatnika koji više nisu mogli podnosit teror koji je krenula provodit čim je došla za direktoricu. Maja nije žalila no to što je platila cca sto somića to Headhunter agency, jebi ga, nije išlo..pa se Aca podvijena repića vratila u Deloitte (a gdje je btw. došla prek SDPovske žnore, iako tad još nije bila active član, itd.) a ima toga još, ohoho

U riječ, Aca ti je Pusićka u malom Al nebitno sad, bitno da ju ekipa posluša (samo nekak' sam skeptična i zbilja me brine što će iz svega ovog ispast)
IQ007 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.