Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 03.04.2016., 22:46   #11
Quote:
snage4356 kaže: Pogledaj post
znaš kako ja to vidim. ti ranjiva, tako klimav brak, razvod kako god nazvali tu tvoju fazu, i on naiđe i tebi se učini kao neki izlaz. vrlo je lako zeznuti se perceptivno kad si tako u ranjivoj fazi i u svemu vidjeti nešto bolje i neki izlaz (a ta stvar može biti i gora samo ti to tad ne vidiš)... tip psihološki dominira tobom tako što ti elegantno daje do znanje da su emocije njegove djece važnije od tvojih... stavila si se bez veze u neku poziciju za kojom mislim da nemaš ni potrebe, ali čini mi se da je to kod tebe naučeno ponašanje (kome si bila dadilja pol života, ako nemaš svoju djecu?). probaj otići nekom psihoterapeutu da radiš na samopouzdanju i osvještavanju sebe i svojih potreba...
Radila sam ko dadilja. Nije on meni nikakav izlaz niti sam bas tolko "altruisticna". Ne bih prezivjela do sada. Ja sam inicirala razvod tako da sam prodisala nakon toga. Kao sto sam i napisala, zanimaju me iskustva, savjeti posebice ljudi koji su prosli takvu situaciju.
Hvala na savjetu.
Iz ostalih upisa vidim da je cest slucaj nenormalnih "prvih" zena. A nista, ili ce on pronaci muda i staviti stvari na svoje mjesto ili ce to sve skupa raditi s nekim drugim.
Hvala svima
natashapushkin is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.