Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 22:32   #21
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
evo nova školska godina, a papirologije ko u priči

te individualni program, te stručna usavršavanja, te ovo, te ono

administracija po običaju na HR način

+ sve naravno treba RUČNO pisati jer ko bi reko da smo u 1917
Kako rucno pisete?
Ne moze predati na racunalu napisano?

Te sve programe i sl napravim preko ljeta u vrijeme godisnjeg. Ostavim si tjedan dana da se odmorim i ostatak godisnjeg to pisem jer mi je inace na knap s vremenom, pogotovo ako mi raspored ispadne los pa nemam kad ni pisati osim vikendom, a trebam nekad i odmor i vrijeme s obitelji.
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:34   #22
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Kako rucno pisete?
Ne moze predati na racunalu napisano?

Te sve programe i sl napravim preko ljeta u vrijeme godisnjeg. Ostavim si tjedan dana da se odmorim i ostatak godisnjeg to pisem jer mi je inace na knap s vremenom, pogotovo ako mi raspored ispadne los pa nemam kad ni pisati osim vikendom, a trebam nekad i odmor i vrijeme s obitelji.
ma kakvi, sve ručno
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:39   #23
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ma kakvi, sve ručno
Uh, sva sreca pa sam u dobro opremljenoj skoli, bar po hrvatskim standardima.

To ne bih nikad napisala. Pogotovo jer ove godine imam razrede s teskocama i samo za njih imam 40-ak IOOP-a napraviti i jos za redovne programe i sve ostalo.

Svaka cast i tebi i kolegama

Pretpostavljam da i pripreme pisete rucno
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:59   #24
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Uh, sva sreca pa sam u dobro opremljenoj skoli, bar po hrvatskim standardima.

To ne bih nikad napisala. Pogotovo jer ove godine imam razrede s teskocama i samo za njih imam 40-ak IOOP-a napraviti i jos za redovne programe i sve ostalo.

Svaka cast i tebi i kolegama

Pretpostavljam da i pripreme pisete rucno
mi govorimo o kurikulumu, a dnevnika nema u školi, a škola traje već 20 dana, a da ne govorim o opremljenosti škola

mi nemam uvjete za rad, a provodili bi novi kurikulum - s čime? kurcem?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:05   #25
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
mi govorimo o kurikulumu, a dnevnika nema u školi, a škola traje već 20 dana, a da ne govorim o opremljenosti škola

mi nemam uvjete za rad, a provodili bi novi kurikulum - s čime? kurcem?
Pretpostavljam da radis u os, nekako od kolega cujem da su tamo losiji uvjeti sto se tice opremljenosti.

Ja sam u ss, stvarno nam je super. Nemamo klime, ali imamo te osnivne uvjete, cak i racunalo, projektor u svakoj ucionici, pametne ploce u skoli (par komada, ali dosta), nekakve kamere umjesto grafoskopa i sl.
Ali su osnovne skole jako lose opremljene i nastavnici i papir kupuju za printanje i sl.bar po pricama cujem tako
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:07   #26
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da radis u os, nekako od kolega cujem da su tamo losiji uvjeti sto se tice opremljenosti.

Ja sam u ss, stvarno nam je super. Nemamo klime, ali imamo te osnivne uvjete, cak i racunalo, projektor u svakoj ucionici, pametne ploce u skoli (par komada, ali dosta), nekakve kamere umjesto grafoskopa i sl.
Ali su osnovne skole jako lose opremljene i nastavnici i papir kupuju za printanje i sl.bar po pricama cujem tako
ne, nego u srednjoj usred Zagreba

ovo kaj si ti gore napisala ja mogu samo sanjati
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 08:01   #27
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
mi nemam uvjete za rad, a provodili bi novi kurikulum - s čime? kurcem?
o tome je pricam vec 15 godina.

serem se na jokice i ostale samodopadne pajace koji se preseravaju svojom teorijom potpuno neprovedivom u praksi.
al znaju dobro sirokim masama zamazati oci - u tome su sposobni, kaj je -je.

profesorka, blago tebi ako si mozes pisati kurikulum i ostalu papirologiju ljeti
mi sve saznamo na zadnjoj sjednici prije pocetka sk.god., znaci oko 31.8.
prije toga mogu samo napamet nagadjati.

on topic: treba prvo instalirati klime u skole i onda skratiti ljetne praznike.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:13   #28
naša škola ove godine dobiva klimatizaciju

što se praznika tiče, slažem se s profesorkom, 3 tjedna zimi, 3 tjedna u proljeće i srpanj i kolovoz.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:38   #29
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
naša škola ove godine dobiva klimatizaciju

što se praznika tiče, slažem se s profesorkom, 3 tjedna zimi, 3 tjedna u proljeće i srpanj i kolovoz.
kad vec mastamo, ja bih za ucenike mjesec dana zimi, dva tjedna u proljece, mjesec dana po ljeti.
a ja bih rado svojih 30 dana go iskoristila iskljucivo pod zimskim i proljetnim praznicima.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:48   #30
sad si razmisljam, kako je to vani rijeseno u zemljama gdje su tako kratki praznici, onda i svi zaposleni koji imaju djecu tada koriste godisnji?
jer ja i kolegica ne mozemo u isto vrijeme na godisnji, obje imamo djecu u skoli.
i da su praznici 3-4 tjedna jedna od nas ne bi mogla koristiti
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 09:53   #31
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
kad vec mastamo, ja bih za ucenike mjesec dana zimi, dva tjedna u proljece, mjesec dana po ljeti.
a ja bih rado svojih 30 dana go iskoristila iskljucivo pod zimskim i proljetnim praznicima.
skoro pa da se slazemo ja i ti
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:08   #32
Ako bi to značilo smanjenje dnevne satnice, vjerujem da bi im bilo lakše.
No nisam za drastično smanjenje ljetnih praznika jer djeci to jako puno znači i ako se roditelji potrude mogu se kvalitetno iskoristiti i odraditi sve ono što za vrijeme nastavne godine ne stignu. Srednje škole nude jako puno interesantnih kampova i učeničkih razmjena mislim da nam ne treba gurati djecu u školske klupe bez klima i s nezadovoljnim nastavnicima.

Quote:
IMPC kaže: Pogledaj post
U svjetlu novih ocjena našeg školskog sustava u usporedbi s drugima - mislite li da bi vašoj djeci bilo lakše da je više radnih dana u šk.godini?
ballena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:10   #33
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
skoro pa da se slazemo ja i ti
nemoguce
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:37   #34
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nemoguce
ha vidis da je.
meni isto za putovanja treba zima

@summer kak god okrenes nikad neces imat godisnjeg za pokrit sve skolske praznike.onda je bolje da se rasporede kroz godinu i da mogu imat smisleno putovanje.


sjetila sam se, strukvne skole praksu prek ljeta odradjuju (pogotovo turizam ili gradjevina) tak da treba tom povecanju radnih dana treba individualno krenut i neke stvari prilagodit stvarnosti.
realitet je da se klime ugradjuju uglavnom pred ljeto, popravljaju prek ljeta kad zaskripi i onda klinac koji se skoluje za montera klima uredjaja ih ne vidi tijekom skolovanja jer se ljeti odmara od ucenja skolskog gradiva u svibnju
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:58   #35
nisi skuzila sto sam pitala kako se vani rijesi to da 80% radinka zeli na godisnji u ista ljetna 3 tjedna
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:06   #36
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
mislim da bi im bilo lakse da nemaju 2.5mjeseca pauze.
meni su ti ljetni praznici bezvezni i predugi.
ocekujem sad paljbu, al radije bih da imaju vise kracih pauzi kroz godinu, a ova ljetna max mjesec dana.
Nakon ovog paklenog ljeta, mijenjam misljenje i prikljucujem se ravnomjernijoj raspodjeli praznika
Ali.....klimatizacija je problem naravno, kao i izolacija, tj.dobri otvori


Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ma kakvi, sve ručno
Izvedbene pisete rucno?
Pa cak smo i mi evoluirali i saljemo ih pedagogici mailom
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:56   #37


naši nisu u stanju napraviti na vrijeme ni dnevnik, a kad ga konačno i naprave- naprave sranje..
sve imalo kompliciranije stvari ćemo još dugo čekati..

što nisu prošle škoslke godine samo prepisali datume od pretprošle ,pa je ispalo da drugo obrazovno razdoblje počinje u četvrtak
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:51   #38
jel se zaključuju ocjene na polugodištu?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 22:41   #39
poznavajući vrlo ministarstvo, saznat ćemo iz novina negdje sredinom jedanaestog
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:48   #40
Ljeto je po ovim temperaturama postalo vrijeme kada gledas kako bi prezivio, to cak nije ni odmor. Sakrit se u kucu, ukljucit klimu, provest dan u kadi...ja bih uvela nesto kao sto imaju Talijani, kolektivni godisnji prilagodjen vremenskim neprilikama.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.