Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 13:15   #4361
Malo mi se digne želudac na škljocanje vrata. Zamišljam tak osjećaj kao pritisak u grlu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:48   #4362
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

lokomotorni sustav ispušta zvukove, nije to nužno pokazatelj godina ni degeneracije
Nije nuzno, al k jarcu nekak sve vise skljocam kak vrijeme ide

Koliko citah to je "plin" koji se nakupi to vise sto manje razgibavas. Pa kad krenes razgibavat cuje se. Normalno vise se cuje i vise ga stane sto je manje podmazivanja, pa logicno da vise skljocamo kako kolagen i hijaluron odu.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 15:38   #4363
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Malo sam pogledala recenzije i zaključila da njihovi puderi nisu za moju dehidriranu mješovitu kožu.
i ja imam takvu i sto se tice strukture je ok, samo je dosta gust
ne znam sta cu sa svojim pa ako hoces
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:51   #4364
Cure, moram se opet zahvalit na savjetima, zadnjih dana sve što stavljam na lice je hildica s kap ulja, nude olovka ispod oka, maskara i ruž. Izgledam naspavano cijeli dan
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:53   #4365
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Cure, moram se opet zahvalit na savjetima, zadnjih dana sve što stavljam na lice je hildica s kap ulja, nude olovka ispod oka, maskara i ruž. Izgledam naspavano cijeli dan
Jel ti hildica stvarno izjednaci ten? Jeli masna, koliko se brzo upije?

Ja je ne mogu nigdje naci, kao da su je povukli iz prodaje.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:21   #4366
Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Jel ti hildica stvarno izjednaci ten? Jeli masna, koliko se brzo upije?

Ja je ne mogu nigdje naci, kao da su je povukli iz prodaje.
Da, stvarno. Nije uopće masna, lagana je, upije se u sekundi. Isprve sam čak imala osjećaj da me malo zateže i isušuje ali otkad stavljam ulje, baš je vrh. Opet, ponavljam umjesto Hilde, nije za prikrivanje, više nekako osvježi ten. Ja nemam baš nekih problema s tenom pa mi paše.

I ja sam se ubila dok sam je našla, vidi na Notinu.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:26   #4367
Ja danas imam look suprotan Carmelinom.

Oko očiju sam prvo široko stavila narančasto sjenilo pa malo uže od toga tamnosmeđe.

Prehlađena sam i baš mi odgovara taj razmuljan crvenkasti look.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 22:47   #4368
A ja sam kupila kajal i ljubicasti ruz.
Stoji mi kao piletu sise.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 08:52   #4369
Ljubičasti ruž fora izgleda, no ne znam kaj bi s njim. Imam zasad 4 tekuća i 4 kremasta ruža. Svi su crveni, pink ili nude. I uskoro će mi se kolekcija povećati, već imam u planu nove kupovine.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 10:40   #4370
Uzela sam od kolegice avonov katalog da ga prelistam preko vikenda.
Ima li u avonu nesto sto se obavezno mora imati?
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 10:48   #4371
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Uzela sam od kolegice avonov katalog da ga prelistam preko vikenda.
Ima li u avonu nesto sto se obavezno mora imati?
ima par parfema koji su fini
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:03   #4372
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Uzela sam od kolegice avonov katalog da ga prelistam preko vikenda.
Ima li u avonu nesto sto se obavezno mora imati?
Advances techniques serumi za kosu
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:07   #4373
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Uzela sam od kolegice avonov katalog da ga prelistam preko vikenda.
Ima li u avonu nesto sto se obavezno mora imati?
Diamonds olovke za oči su im super, bolje nego ostale linije i bolje nego većina olovki za oči drugih drogerijskih brandova koje sam isprobala. Navodno su i mat ruževi super, imala sam testere tih ruževa, no dala sam ih frendici, nijanse mi se fora čine. Sjenila ni olovke za obrve nisam probala pa ne znam. Baza za sjenilo je ok ukoliko nemaš masne kapke.

Šabloni za šminkanje su mi fora, moram si ih opet kupiti,a nema ih u svakom katalogu. Ovo: https://www.njuskalo.hr/kozmeticki-a...oglas-23012032 Imam par njihovih kistova iz starih linija i ok su za kremasta sjenila, za praškasta ih ne preporučam jerje to pregruba dlaka za praškasta sjenila.

Parfemi - Većina su mirisom sasvim solidni, no osjeti se alkohol. Ok su mi Far Away Gold, Bijou, Fergie Outspoken Party ( mada mislim da njega više baš i nema u katalogu )....

Korektor za podočnjake i tome slično meni osobno nisu nešto. Spectralash maskara je hvaljena, no nisam ju probala. Hvaljena je i Supershock maskara, no meni osobno nije nešto. Big False Lash i Big Darling su mi bile bolje.

Lakovi za nokte im nisu nešto, osim prastare Stardust linije, no nema ih više za kupiti. Ima nešto slično, ali nisu to ti hrapavci. Na ove mislim: https://www.femina.hr/images/article...st_cijela1.jpg Šteta, jer su fakat genijalni. Ja imam 3 nijanse i prefora su mi. S tim da im je ljubičasta više kao siva, ali ajde....

Hvaljeni su im serumi za kosu, zeleni pogotovo. Šamponi i regeneratori mi nisu nešto naročito, gelovi za tuširanje imaju neki fora miris, no to je sve. Fora im je čokladni piling za tijelo, no nije baš na akciji. 40 kn košta ( regularno ), a potroši se za 3 pranja.

Već 14 mjeseci nisam ništa njihovo naručila mada sam članica. Uvijek neki drugi računi.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:10   #4374
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ima par parfema koji su fini
Imala sam little black dress, to mi je bio jedan od najdrazih parfema kad sam bila studentica..
Mislim da sam bar tri bocice potrosila.
Bas snjofkam mirisne stranice.

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
Advances techniques serumi za kosu
Kosa mi je metla tako da uzimam ovo u obzir.

I perfectly mat ruzevi su im po 29kn, nijanse su diiivne.
Ne treba uzimat kataloge doma jer ti odjednom treba sve
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:18   #4375
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Imala sam little black dress, to mi je bio jedan od najdrazih parfema kad sam bila studentica..
Mislim da sam bar tri bocice potrosila.
Bas snjofkam mirisne stranice.


Kosa mi je metla tako da uzimam ovo u obzir.

I perfectly mat ruzevi su im po 29kn, nijanse su diiivne.
Ne treba uzimat kataloge doma jer ti odjednom treba sve
probaj šnjofkat:
- avon celebre za jače, zimskije parfeme
- avon kenzo life - nešto predivno za proljeće-ljeto
oba su parfema postojana, stvarno traju cijeli dan
inače sam prgava za parfeme, ali ova dva su stvarno divna, postojana, a k tome je bonus što su cjenovno pristupačna

na božić sam i kenzo life uzela u setu s kremom za tijelo, divnoća jedna

od olovaka, koristim već duuugo i uvijek imam u zalihi barem dvije:
Avon Supershock Gel Eyeliner
u nijansi silver za waterline. efekt je preeedivan, onako sparkle in the eye.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:20   #4376
Littel Black Dress meni odvratno smrdi, to mi je za stare babe, a ne za mlade cure/žene.

Ali zato mi je Little Lace Dress divan iz te linije. Nikad ga nisam kupila, a ni neću uskoro jer moram potrošiti zalihe. Ali taj mi lijepo miriši na stranicama.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:37   #4377
Avon...mrzim kad mi se poturaju pod nos.
Nemam neke srece sa narucivanjem, niti jedan ruz ili sjena mi nisu bili iste boje kao u katalogu.
Imam ulje za vrhove i odlicno je, zatim fiksator za lice, sta ja znam...meni je sminka uvijek dosta postojana al ajd spricnem se time za spesl prilike.
Parfemi...nisam nikad narucila, dva sam dobila na nagradnoj igri jednog naseg zenskog magazina, jedan sam dobila skoro, odnosno dva,i gornji i donji dio su parfemi al razliciti.
Nisu mi losi, ja inace imam parfeme za posao i ostalo.
Radim s kafom pa mi nije pametno spricati se brendiranim.
Kreme nisam nikad narucivala, puder jednom i bio je cist promasaj.
Katalog od Farmasi mi nije los.
Meni bilo kakvo narucivanje ide na zivce.
Volim parfimerije i drogerije, vidim, spricnem, namazem i znam odmah odgovara li mi.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:37   #4378
Išla sam pogledat katalog. Na str 190, gore na vrhu kamo su cesljevi, br 1 - cesalj za oblikovanje kose 19,90 je
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:44   #4379
E da, cetku sam narucila i odlicna je.
Neka sto je izasla prije 2-3 godine, ne znam kako se zove, dvije rijeci.
Stvarno mi isceslja grivu prije pranja.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:50   #4380
E da, dobra je i Avon Supershock olovka za oči. Imala sam ju jednom i fakat traje.

Ima nekad i fora komade nakita, imam neku njihovu bižuteriju.

Farmasi sam tek po prvi put prije 10 dana naručila i dobila, tak da me to još čeka za isprobavanje.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.