Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 19:17   #301
Ne igram samo exkluzive, naravno igram i druge igre, da, ima igra, samo kazem da ima manje izbora nego sta je bilo za ps3 i x360 u njihovo doba, to je i dokazano, googlaj malo, a kaj se eksluziva tice, PS4 ima daleko daleko DALEKO bolje eksluzive nego xbox, mogu reci da mi je žao šta sam uzeo xbox.
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:38   #302
Meni nije žao. Ne patim na te exkluzive. Ono što ja igram ima na obje konzole.
a-vatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:57   #303
Pozdrav pao mi je Xbox one s u krilo pa imam priliku pogledati neke feature njegove. Ono što bih volio znati pošto sam veliki ljubitelj striminga, da li se može s PC-a strimati igre na Xbox one i obrnuto te da li ima neki site gdje se vide sniženja za igre.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:53   #304
bok ljudi nisam siguran dali sam već ovo pitao ili ne ali me zanima kako ljudi u HR igraju online igre preko xlivea? znam da je microsoft tako glup da jednostavno pušta većinu europskog tržišta sonyu jer koliko znam xbox live ima podršku u mali broj država (21 ili tako neš)
ono kaj mene zanima je kako vi igrate preko xlivea zato kaj sam si mislio preko njuškala kupit polovni xone zato kaj me samo par igra zanima na njemu jer sam većinom sony fan ali moram priznati da gears4, halo mc collection, forze i sunset overdrive su razlog zašto razmišljam o posjedovanju xboxa, pa ako se nađe koja multiplatform igra jeftinija na xboxu nego na ps4 onda bum je kupio

da skratim gdje kupujete xlive bodove i pretplate i za koju državu je najbolje i najpristupačnije uzeti? ako micorosoft otkrije da recimo niste iz britanije mogu li vas banati? kada bi recimo preko backwards compatible uzeo gearse 3 jeli bi mi trebao xlive pretplata da skinem tu igru ili ne?
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 12:31   #305
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
bok ljudi nisam siguran dali sam već ovo pitao ili ne ali me zanima kako ljudi u HR igraju online igre preko xlivea? znam da je microsoft tako glup da jednostavno pušta većinu europskog tržišta sonyu jer koliko znam xbox live ima podršku u mali broj država (21 ili tako neš)
ono kaj mene zanima je kako vi igrate preko xlivea zato kaj sam si mislio preko njuškala kupit polovni xone zato kaj me samo par igra zanima na njemu jer sam većinom sony fan ali moram priznati da gears4, halo mc collection, forze i sunset overdrive su razlog zašto razmišljam o posjedovanju xboxa, pa ako se nađe koja multiplatform igra jeftinija na xboxu nego na ps4 onda bum je kupio

da skratim gdje kupujete xlive bodove i pretplate i za koju državu je najbolje i najpristupačnije uzeti? ako micorosoft otkrije da recimo niste iz britanije mogu li vas banati? kada bi recimo preko backwards compatible uzeo gearse 3 jeli bi mi trebao xlive pretplata da skinem tu igru ili ne?
Možeš izabrati državu koju god želiš bez ikakvih problema. Kakvo bananje i bakrači. Sa naših prostora uglavnom se pravi USA ili UK i hajmo reći da je USA vjerovatno i najbolji izbor s tim da kada praviš nalog staviš za adresu recimo Alasku jer nema nikakvog poreza.
Xlive kartice i gold pretplatu možeš uzeti preko amazona, ebaya, cd-keys i sl stranica, kao i preko oficijalne xbox stranice.
Što se tiče Backward compatible pretplata nije potrebna osim u slučaju ako je igra multiplayer i misliš je igrati online.
Xbox je zvijer samo što su mnogi Sony fanboys ili ti ga nisu imali priliku da probaju i vide šta nudi ova mašina.
Fallconi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 19:58   #306
Quote:
Fallconi kaže: Pogledaj post
Možeš izabrati državu koju god želiš bez ikakvih problema. Kakvo bananje i bakrači. Sa naših prostora uglavnom se pravi USA ili UK i hajmo reći da je USA vjerovatno i najbolji izbor s tim da kada praviš nalog staviš za adresu recimo Alasku jer nema nikakvog poreza.
Xlive kartice i gold pretplatu možeš uzeti preko amazona, ebaya, cd-keys i sl stranica, kao i preko oficijalne xbox stranice.
Što se tiče Backward compatible pretplata nije potrebna osim u slučaju ako je igra multiplayer i misliš je igrati online.
Xbox je zvijer samo što su mnogi Sony fanboys ili ti ga nisu imali priliku da probaju i vide šta nudi ova mašina.
ok, tnx ma ja i dalje preferiram sony, ali eto kako je kod nas PC gaming prokleto skup onda sam mislio par exkluziva (sunset overdrive, halo, gow, forza horizon i još par xbox i windows 10 exkluziva) i ako nađem igru koja je jeftinija na xboxu nego na ps4 u prodavaonici da kupim za box, a i neko vrijeme imam takvu želju igrati halo MP da nemogu opisati
stvarno je katastrofa kaj microsoft ne podržava xbox kod nas i po meni bi bilo najbolje da naprave kao nintendo za estore da podrže hrvatsku i stave cijene igara u eurima jer mislim da ima ljudi koji bi voljeli više igrati xbox one nego ps4, makar ja nisam jedan od njih, ili ljudi koji bi jednostavno odabrali jeftiniju konzolu i igre što je u nekim trgovinama slučaj da je xbox i igre jeftiniji od ps4
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 23:13   #307
Quote:
kiki1995 kaže: Pogledaj post
stvarno je katastrofa kaj microsoft ne podržava xbox kod nas
I da podrzava, cijene bi bile previsoke tak da napravis si account na USA regiji i kupujes po njihovim cijenama..kaj se tice store-a

Nove igre standard cijena je $59.99 što je oko 380 kuna, dok nove igre kod nas da kupujes kostaju nekih 470-550 kuna,
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 11:47   #308
Šta PS Store ima za Hrvatsku?

Evo ja sam baš nedavno uzeo Xbox One S, jbg, lokaciju sam stavio Irsku jer sam s njihovog shopa i uzeo konzolu.. Probao sam migrirati acc u US ali mi ne da da koristim karticu koju sam koristio za kupnju sa Irskog shopa tako da ode sve u kurac, ostajem u Irskoj na malom višim cijenama.

Uzeo sam si i 12 mj live gold-a, region: Global, pa na kraju ne paše za Irsku al sve ok, dobit ću refund..

Ugl, uvijek sam bio PC gamer, mrzio sam ove novije konzole, ali ti mogu reći da sam zadovoljan Xboxom, nema onog da se bojiš hoćeš li moći pokrenuti neku igricu i ta sranja, sve što staviš, vrti ko ludo
edo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 15:16   #309
Quote:
sk0ls kaže: Pogledaj post
I da podrzava, cijene bi bile previsoke tak da napravis si account na USA regiji i kupujes po njihovim cijenama..kaj se tice store-a

Nove igre standard cijena je $59.99 što je oko 380 kuna, dok nove igre kod nas da kupujes kostaju nekih 470-550 kuna,
ma znam da bi tako bilo kod nas ali ipak ne želim kupovati preko kartice igre koliko god jeftinije bilo, a i pogotovo ako su sa us, uk ili njemačkog tržišta (barem dok se ne zaposlim tamo nadam se) a i xbox bi jedino volio imati zbog ekskluziva i par igri koje su jeftinije za nabaviti na njemu nego na ps4 barem dok ne PC upgradeam
možda uzmem sa njuškala polovni za 1000-1500kn ako nađem da isprobam pa ak mi se svidi prodam ga i kupim si s ili x kad zaradim
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:34   #310
Gledam da si kupim konzolu i za xbox me zanima ako imam ea access da li moram imati i xbox live da bi igrao multiplayer ea igre.
__________________
NI PROSLI PUT NISAM VJEROVAO U REINKARNACIJU
To Stupid To Understand Science?Try Religion!
LazyCroat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:55   #311
Da, trebaš
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 00:38   #312
može li netko ko ima xbox one ili xbox one s pošto si tog mislim preko njuškala uzeti na mi pošalje PM imam par pitanja o korištenju, xboxu live, backwards compatibility i još par stvari pa nebih htio tu sto pitanja postavljati svakome nego nekome ko ga ima i već dulje koristi da ga pitam točno ono što me zanima i zbog čega se dvoumim dali da ga uzmem ili ne?
markohorvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 10:28   #313
Isto tako i za mene, da ne postavljam puno pitanja ovdje... ako ima koji Xbox fan da igra u hrvatskoj nek mi se javi na PM da objasni par caka jer me zanima da bih ovaj One S možda uzeo...
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:12   #314
evo jedan mi se gamer javio, ali nije znao za bc pa da pitam tu jer je samo 1 pitanje
1.znači kada ubacim gears of war 2 disk u konzolu (ili bilo koju x360 igru podržanu) jeli trebam biti priključen na internet da bi se instalirala igra preko bc i jeli moram imati pretplatu za gold, silver ili bilo kakvu drugu pretplatu?
2.isto tako kada se skine jeli moram imati disk u konzoli dok igram ili se to skine i instalira na hard pa ga od tamo pokrećem?
3.i još me zanima čitao sam da na ps4 ti netreba psplus ako igraš free to play igre poput warframe, tera, neverwinter itd. pa jeli mi treba gold, silver pretplata na xone-tu da bih igrao free to play igre?
markohorvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 15:15   #315
Quote:
markohorvat kaže: Pogledaj post
evo jedan mi se gamer javio, ali nije znao za bc pa da pitam tu jer je samo 1 pitanje
1.znači kada ubacim gears of war 2 disk u konzolu (ili bilo koju x360 igru podržanu) jeli trebam biti priključen na internet da bi se instalirala igra preko bc i jeli moram imati pretplatu za gold, silver ili bilo kakvu drugu pretplatu?
2.isto tako kada se skine jeli moram imati disk u konzoli dok igram ili se to skine i instalira na hard pa ga od tamo pokrećem?
3.i još me zanima čitao sam da na ps4 ti netreba psplus ako igraš free to play igre poput warframe, tera, neverwinter itd. pa jeli mi treba gold, silver pretplata na xone-tu da bih igrao free to play igre?
1. Moraš biti spojen na internet jer ti mora skinuti kompatibilnu verziju na konzolu, nekih 7GB mislim. Pretplatu ne moraš imati.
2. Disk moraš imati u konzoli kad igraš jer je disk dokaz da posjeduješ igru. Osim ako si je kupio preko Xbox Store-a. Inače bi jedan disk šetao od konzole do konzole da se samo skine igra a ipak je ljudima cilj zaradit.
3. Postoji ti samo Gold, silver ne postoji. Igre možeš besplatno skinu ali da bi igre igrao online treba ti pretplata. Ista stvar je i sa PS4.
__________________
"Glad dolazi i odlazi... Ali dostojanstvo, jednom kad se izgubi, više se nikada ne vraća..."

https://www.youtube.com/watch?v=pA-DilbQAnQ
BuTTerSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 12:12   #316
Vrijedi li kod naših ovlaštenih xbox servisera strana garancija, odnosno jel priznaju garanciju za konzole kupljene u Njemačkoj?
momakipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 22:53   #317
Ne vrijedi. Barem meni ne vrijedi za konzolu kupljenu u engleskoj
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 15:43   #318
Pitanje, ajmo zanemariti xbox store i cijene tamo.

Recimo nađem negdje cd key za neku igru - konkretno kinguin ili alikeyshop - i kupim key za tu igru za xbox jer je puno jeftiniji nego u xbox store-u.

No gdje da skinem digitalnu verziju te igre i ukucam key?
Eto tup sam za konzole, stoji doma, prašinu skuplja, valjalo bi kupiti nekaj i igrati.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 09:06   #319
kaj nitko ne igra xbox? hahaha
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 19:47   #320
Quote:
Tislav kaže: Pogledaj post
kaj nitko ne igra xbox? hahaha
Igra se. RDR od kad je postao backwards kompatibilan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:11.