Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 13:59   #61
Ni ja nikad nisam bila u Bosni. Osim ovo ljeto kad sam prošla kroz neum. I u istočnoj hrvatskoj sam bila samo jednom, i to samo u jednom gradu. Osim Karlovca i Zagreba taj cijeli dio hrvatske još nisam obišla.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:01   #62
Od Petrunjele k meni u Tz na burek i baklavu.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:08   #63
Petrunjela super su ti slike, imam dosta sličnih, a imam bezglavog čokca isto
Slažem se, baš je Rim prljav, kažemo za St da je šporak nekad, ali ono je baš grozno, svuda su im ulice takve, oko kontejnera izgleda kao da tjednima nitko nije prošao skupiti, nać kantu koja nije dupkom puna je lutrija. To je valjda loša strana 3 milijuna ljudi u jednom gradu, toliko azilanata, istočnjaka, Roma, crnaca... Nije da sam rasist, al baš mi je i tužno i ružno vidjet kako navečer spavaju po ulici čim se makneš na 10 minuta od Piazza u najužem centru.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:25   #64
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Petrunjela super su ti slike, imam dosta sličnih, a imam bezglavog čokca isto
Slažem se, baš je Rim prljav, kažemo za St da je šporak nekad, ali ono je baš grozno, svuda su im ulice takve, oko kontejnera izgleda kao da tjednima nitko nije prošao skupiti, nać kantu koja nije dupkom puna je lutrija. To je valjda loša strana 3 milijuna ljudi u jednom gradu, toliko azilanata, istočnjaka, Roma, crnaca... Nije da sam rasist, al baš mi je i tužno i ružno vidjet kako navečer spavaju po ulici čim se makneš na 10 minuta od Piazza u najužem centru.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Da, ali mi neki veći gradovi, također s mnoštvom imigranata, nisu ostali u sjećanju kao tako prljavi. Primjerice London...
Mislim da je u velikoj mjeri i do mediteranskog mentaliteta južnih Talijana.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 14:44   #65
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
prvi put sam na ovoj temi pa se nadam da ce moje pitanje biti adekvatno

rezervirala bi apartman koji ima spa ili jacuzzi ali privatni dakle samo za nas (dvoje). bilo bi kul kad bi taj jacuzzi bia vani, a vani snijeg npr.... hahaha u svakom slucaju, neka romantika mi treba!

gledala sam vec nesto po bookingu ali ne nalazim nista pametno.. vuglec breg mi oke izgleda, ali jacuzzi vanjski se bojim da im nije u funkciji (cekam odg na mail..) dok cekam, ima jos netko kakav prijedlog? hvala unaprijed
Nije vanjski jacuzzi nego je u dnevnoj sobi svakog apartmana. Villa Magdalena u Krapinskim toplicama. Mi smo bili prije dvije godine i bilo je predivno.
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:49   #66
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ajme, slike iz rima

klaustrofobično iskustvo bilo je dok sam se spuštala vrlo brzim liftom u rudnik jamu Wieliczka u Poljskoj, preporučam za pogledati ali znajte da je duboko i da nije ugodno ako vas je frka.
Ja sam sišla pješke niz 64 kata drvenih stepenica u spirali
Nismo znali šta nas čeka, u našu obranu


Moja najdublja preporuka za Wieliczku, ali nije klaustrofobično. Uši se začepe od lifta jer je pod zemljom 160 metara, ali vrijedi.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 04:31   #67
Macin Mauricijus

Stavit cu kao kolaz, jer bi jako dugo trajalo da jednu po jednu stavljam preko postimagea.
Ako koju hoces da posebno stavim veliku, javi.
Ja sam za ovaj put izabrala jednu koja mi se cini posebno lijepa.


Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 04:34   #68
Macin Tajland




Zadnje uređivanje Hannah 3 : 19.01.2018. at 04:45.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 04:36   #69
Macin Zanzibar

Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 05:22   #70
Hvala Hanna.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 06:35   #71
Hannah baš se pitam zašto je samo druga u punoj veličini
Odlične slike

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 08:48   #72
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ma sram me je uopce nabrajati gdje sve blizu nisam bila. Cak i po svojoj zupaniji. Sve je to A mogu tamo kad god hocu pa nikad ne odem.
ja sam to ispravila kroz kćer
prije nego nam odleti, a najavljuje da će odmah s 18 u ameriku, neka upozna domovinu i region
hrvatsku smo uglavnom obišli, još je u planu osijek i kopački rit
u bosni sarajevo i uglavnom hercegovinu (zbog loših cesta smo odustali od plana da iz zagreba idemo preko banja luke prema hercegovini pa dalje dalmaciji)
u srbiji samo beograd, a velika nam je želja makedonija
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:31   #73
Ja sam išla obratno, Juga više-manje sve, Grčka, Albanija, Bugarska, Mađarska. Sad bi u Oslo, Amsterdam, na Island. I u Italiji nisam bila, to bi valjalo.
Najveća želja mi je Mt Elbrus, Kavkaz i to.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:36   #74
Prije neki 10 godina muz i ja smo odlucili jedno ljeto umjesto na moru godisnji iskoristiti na nacin da smo proputovali Slavoniju, Podravinu i sjevernu Hrvatsku. Ilok, Vukovar, Osijek, Belisce, Nasice, Pozega, Virovitica, Orahovica...zavrsili smo u Sv. Martinu. Nevjerojatno koliko divnih stvari ima za posjetit ne samo u gradovima, nego i u manjim selima u kojima smo znali stati. O prirodi da ne pricam.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 02:05   #75
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
I Bled je divan, romantičan i miran, ne znam samo ima li gdje vanjskog jacuzzija...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pogledaj megabon kupone. negdje tamo u prekmurju imaju kolibice svanjskim jacuzijem. nedavno sam nešto tražila pa sam to vidjela
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
joj da, apartmani lapaž u svetom martinu činimise

idem guglat
Hvala cure, veeeliko hvala! Ako jos nekog zanima informacija, u medjuvremenu su mi se javili iz Vugleca i radi jacuzzi i zimi!))

A sad idem gledat ovo sto ste mi Vi predlozili pa da nesto konacno i izaberem! ☺
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 02:07   #76
Quote:
ivkica1984 kaže: Pogledaj post
Nije vanjski jacuzzi nego je u dnevnoj sobi svakog apartmana. Villa Magdalena u Krapinskim toplicama. Mi smo bili prije dvije godine i bilo je predivno.
Hvala i na ovoj preporuci, sad sam je tek uocila! idem istativat!
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 08:22   #77
Smile

[QUOTE=Maca.;67519021]Mi prekosutra idemo na Maldive.

Bila sam lani. Baš me zanima usporedba dojmova!
Liba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:13   #78
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
.....zbog loših cesta smo odustali od plana da iz zagreba idemo preko banja luke prema hercegovini pa dalje dalmaciji....


Ma daj, pa nije uopće tak loša cesta. Dosta dijeliva je i obnovljeno. Predivno je voziti se uz Vrbas, jedino ima dosta zavoja pa vam se može bljuvat. I između Bugojna i Kupresa su zavoji, al i ta šumetina je divna...
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:16   #79
Baš smo jutros radili plan za neki kratki put kroz Bosnu. Mislili smo preko doline Neretve u Mostar, ona jezera i onda za Sarajevo. Nakon sarajeva možemo doma preko Bihaća, Banja Luke ili Doboja. Koji put da odaberemo i šta na tom putu ima za vidjet?
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:10   #80
Doboj ti je državna cesta, loša, do zenice imaš autoput iz sarajeva i onda novi dio autoputa gore prije derventa (činimise)

Za vidjet nemaš niš osim piramide iz daljine, i nešto industrije. Krajolik je u ovo doba godine tužan, vidi se koliko je prljava obala Bosne.

Na Banja luku ako ideš ceste je uz kanjon i prekrasna je priroda ali je cesta zavojita i opsana i ako naletiš na šleper nema baš puno mjesta za preticanja.

EDIT - u Sarajevu na slatko u Saraj Bosnu, a na klopu u Bašću kod Ene gore iznad grada u brdima
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.