Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 21:11   #21
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Prva je skroz šarmantna.

dosta često -
https://i.pinimg.com/564x/e6/6b/da/e...0981d47a38.jpg
https://i.pinimg.com/564x/f6/b4/21/f...0918da1b07.jpg
https://www.pinterest.com/pin/505740233138479464/ (ne nemam Lobutinke )
ako je žešći napad ovulacije
https://www.pinterest.com/pin/505740233138589003/

ali u zadnje vrijeme je ovaj stil nekako najčešći
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:21   #22
Lajkam Zečicu
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:25   #23
Kaj, ovo zadnje? Pa da, najjednostavnije je
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 21:57   #24
bazicno moj stil se formirao jako,jako rano.iako na prvi pogled dosta eklektican jer volim jako razlicite periode, ipak ima poveznicu a to je moja opsjednutost i fascinacija geometrijom.kao mini me vecinu mojih stvari smo zajedno kreirali moja baka i ja, ona je bila modna dizajnerica i zajedno smo kupovali materijale , smisljali razne kombinacije i igrali se modom. takoder ona je bila fascinirana art deco-om i imala je divne stvari od svoje mame i bake i ja sam se jako rano zaljubila u njih i prvo ih nosila po doma a onda polako i vani.kad je baka umrla, ja sam se nastavila igrati...
od stilova jako volim viktorijanski mourning, art deco, strukturalne 40te i 50te, lude geometrijske 60te i 70te, te ponesto od 80tih i 90tih.od novijih stvari jako volim dizajnere koji su u biti nastavak moje ljubavi prema mournign stilu kao npr ann demeulemeester, rick owens...
isto jako volim i vintage nakit, od oversized modernistickog , preko egipatskog revivala do mini delikatnog nakita.prije su to bila prava umjetnicka djela..
od cipela isto volim razlicito, od marti do svecanih, od mini petica do 17cm, obozavam sve moguce gleznjace, platformke, takoder volim skulpruralne cipele koje nisu nuzno jednostavne za nosenje ali su bar meni predivne.
tako da od odjece i dodataka imam mix jako puno toga, puno vintage, high end, high street,...
sto cu obuci odredeni dan ovisi kako se osjecam, nekad ce biti sareno , nekad crno, nekad 60s a gleznjace 90s, nekad 70s full look, nekad haljine , nekad odjelo....i dalje se igram
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:24   #25
Ja mislim da je Alerija zena koja bas bas ima svoj stil i iskreno ga nosi zbog ljubavi prema istom. I da joj nije bitno tko sto o tome misli. Nego svoj stil fura zbog sebe.
Gospodja Tedeschi, on the other hand, mi izgleda kao strasilo za ptice koje zeli privuci paznju svojim "kreacijama".
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:40   #26
Kvragu, morala sam guglati tu Tedeschi
Nije tako strasno, po opisima sam ocekivala nesto puno gore, podsjeca me na onu Tihanu Zelepugin...kako li vec...

Moj stil...klasican..cesce udobno klasican, rjedje elegantno klasican.Ovih dana uglavnom sam u skiny hlacama, jednostavnim t-shirt majicama kratkih rukava s nekom laganom vestom preko, na nogama ravne gleznjace. Za vani uglavnom nosim nesto duzu jorgan-jaknu crne boje. Nekada sam citavu zimu provodila u kaputima, sad samo ponekad...preudobna mi jakna, ne da mi se iz nje
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:55   #27
Napisala sam post od stranu i pol i mob se zgasio.

Od alerije toliko puno naučim kad ona krene o modi i povijesti.
Volim vidjeti kad se netko našao u svom stilu i da gušta.

Moj stil rezultat je desetljeća otkrivanja što mi se sviđa, dobivanja starih stvari, i odbacivanja preraslog (mentalno) i suvišnog.
Svašta volim i nosim. Volim boje i dezene, ne nosim asimetriju, valove, volane, našivene čipke itd.
Najmanje guštam u stvarima koje su, kao, trendi: stolnjak majice I haljine, volani preko cijelog tijela, traperice koje kao da su produživane i još podrapane, maskirno, sašiveno bez smisla. Nemam ništa od tog.
Lijepo mi je vidjet sređenu ženu.
Dosadno mi je kad ljudi nose samo ono trenutno ponuđeno.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 00:23   #28
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je Alerija zena koja bas bas ima svoj stil i iskreno ga nosi zbog ljubavi prema istom. I da joj nije bitno tko sto o tome misli. Nego svoj stil fura zbog sebe.
Alerija i jos jedna forumasica, nemogusesjetitikakosezove, me ohrabruju sve vise da cuvam neke svoje komade za neka vremena kad ih opet budem htjela nositi.. jer trenutno se ja nekako pridrzavam minimalizma u ormaru (zena & minimalizam ) kako bih zadrzala red i pregledno.
zbilja, kak vi to cure?

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Gospodja Tedeschi, on the other hand, mi izgleda kao strasilo za ptice koje zeli privuci paznju svojim "kreacijama".
zato rekoh, ne lajkam joj sesirice.. malo mi je previse u kombinaciji sa sminkom pa i meni nekad djeluje u licu zastrasujuce.. ali inace kad su samo naocale i obleka, vecinom: i ja bih.

evo prvi put u svom forumskom zivotu keljim slicicu... to je "moj label" da ga sad ne reklamiram...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	idee mit MOP kleid.jpg‎
Views:	193
Size:	8.3 KB
ID:	19487  
__________________
psihodelicna ;o)

Zadnje uređivanje biljcica : 24.01.2018. at 00:37.
biljcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 01:16   #29
mislim da se moj stil moze opisati kao - stara baka je ponovo krenula u djecji vrtic.

ok, ponekad se obucem i ko cetrdesetogodisnja tinejdzerka.

primjecujem da me bapci u tramvaju malo cudno odmjeravaju pa mislim da postizem odredjeni efekt.

al mozda sam samo debela pa procjenjuju jesam li dovoljno trudna da smijem sjest u tramvaju, a tkocegavise znat.
__________________
Možda je rođena s tim...

Zadnje uređivanje Colospa Retard : 24.01.2018. at 01:37.
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 01:38   #30
Volim ženstvene stvari - naglašen struk, haljine, suknje, palazzo hlače koje se također vežu u struku. Nemam pojma kako bih sve skupa nazvala, kad se uredim to je najčešće nekakav šminkersko "haremski" boho stil, pogotovo ljeti. Mora mi sve skupa djelovati fino na meni a ne ofucano, šlampavo i nabacano. Volim nakit iz Kamene duge, njihove fine šalove, pokoju ljetnu tuniku što lagano pada niz tijelo. Imam auto fetiš na viseće naušnice. Imam ih dosta i često volim kupiti nove. Trebaju biti ženstvene a može i pomalo neobične. Ostale vrste nakita gotovo uopće ne nosim.

Ne volim poslovni ni klasičan look, meni je osobno dosadnjikav. Ne volim ni punk, metal, rock, hippie stilove. Uglavnom mi djeluju nekako prljavkasto ili šlampavo. Čast elegantnijim iznimkama. Sportski stil mi je isto njah. Ne volim ni vrećaste odjevne predmete, koji sakrivaju liniju tijela. Teško da ću kupiti kaput koji nije strukiran, ili haljinu.

Jako mi se sviđaju "bikerske" čizme bez puno ukrasa. Uglavnom zimi nosim suknjice, tunike ili haljine na tanke tajice. Hlače jako rijetko.

Na trendove uglavnom sliježem ramenima. Ali ovogodišnji i prošlogodišnji trend čizama dužine preko koljena ili do pola bedara mi je super. Neki dan sam kupila takav par s niskom petom i dužine preko koljena za casual prilike te supersexy par s visokom potpeticom do pola bedara. Savršene su mi, jedva čekam ići vani u njima.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:07   #31
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Neki dan sam kupila takav par s niskom petom i dužine preko koljena za casual prilike te supersexy par s visokom potpeticom do pola bedara. Savršene su mi, jedva čekam ići vani u njima.
Na što ćeš ih nositi? Takve čizme mi djeluju malo too much na minice (ali to sam samo ja, dosada u oblačenju ), a na hlače/traperice su mi totalno bezveze.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:19   #32
I too much brige/pazenja/ciscenja/odrzavanja... Jos pogotovo ako je brusena koza.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:27   #33
I meni su takve čizme fenomen. Nisu mi jasne jer mi uz minice i suknje izgledaju jeftino, a uz hlače mi se nekako gubi smisao. A možda sam ja samo priprosta i vulgarna

Još jedna stvar koju ne kužim su oni krzneni prsluci koji izgledaju kao čupavci s kauča iz 80ih.
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:32   #34
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Lijepo mi je vidjet sređenu ženu.
Također i često se ulovim kako nekome u svojoj glavi korigiram outfit, tipa "Samo da je obukla običnu crnu majicu umjesto crne hudice, bilo bi odlično" i sl.
Isto vrijedi i za muške. Npr. "Samo da je obukao kaput umjesto vindjakne".
I za frizure to radim. Ali uvijek pazim da ostane unutar stila te osobe.

A u koji grad se najviše uklapate stilom?
Ja bih za sebe rekla London i Berlin.

Pariz je krasan, ženstven, ali nije moj đir, Milano mi je previše uniformiran, kao i Talijanke općenito. U NY-u je ili haute couture business đir ili hipsterski Brooklyn, što mi je dosadno.


Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Na što ćeš ih nositi? Takve čizme mi djeluju malo too much na minice (ali to sam samo ja, dosada u oblačenju ), a na hlače/traperice su mi totalno bezveze.
Kao da smo nedavno pričale o tome.
Ja sam za minice.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:41   #35
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post

A u koji grad se najviše uklapate stilom?
Od svega viđenog i doživljenog, rekla bi da sam najviše ona 'odraslija' verzija Amsterdama. Dovoljno sjeverno da nije klasično preženstveno, dovoljno južno da nije avangarda.

Npr.
1
2
3
VeronaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:31   #36
I ja isto u glavi popravljam tuđe outfite
Ne znam u koji bih grad spadala vani, a bome ne znam ni ovdje
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:36   #37
ja po gradovima jedva gledam ljude tako da uopće ne bi znala u kojem gradu su kako obučeni.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:40   #38
Mislim da izuzetno lijepo pašem u Gottenburgh, s tom razlikom da ljeti ne hodam naokolo u običnom grudnjaku s majicom zataknutom za pas
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:07   #39
Nemam ni ja Louboutin i ne ovuliram na točke, ali ovo sve odgovara i meni

Dodajem:

https://i.pinimg.com/originals/11/4e...99363ce46a.jpg
https://dtpmhvbsmffsz.cloudfront.net...6a6c00eb0f.jpg
https://i.pinimg.com/736x/9c/a2/65/9...ith-tights.jpg
https://i.pinimg.com/736x/34/99/e1/3...axi-skirts.jpg
https://i.pinimg.com/736x/6d/c0/fa/6...ack-skirts.jpg

+ majice na bendove jer naginjem metal/rock stilu, ali ne skroz. Total biker outfit mi je nekako lame.

Kod mene bitno da je crno, osim nekoliko izuzetaka (siva, crvena).
Ne nosim tenisice (osim u rekreacijske svrhe), balerinke, uggs, japanke i ine grozote.
Ne volim uzorke, osim što imam fetiš na zvijezde.
Od onoga što je trenutno u trendu izaberem ono što mi se sviđa, recimo onu jezu na volane što je ljetos silovala sve ne bi obukla ni pod razno.
Volim jednostavne stvari, ne volim boje na sebi i u pravilu jedino što nosim u boji je lak za nokte i nakit, eventualno cipele.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:14   #40
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post

ali u zadnje vrijeme je ovaj stil nekako najčešći
ovo sam totalno ja nakon setnje sa psom. nemoj u blato, nemoj u blato! ...ajde odi malo u blato

moj stil huh sta ja znam, volim taj neki boho chic, cvjetaste uzorke (iako ih ima boze me mili ruznih), suknje, haljine, tunike. Jako rijetko sam u trapericama, neprakticne su mi , uvijek me nesto ili stisce ili lufta, imam jedne koje bas volim koje su poderane na koljenu (stilski jel poderane) i uske i sad svaki puta kad se sagnem za malom na cesti se ta rupa na koljenu samo siri
tako da su mi haljine sto puta prakticnije a i volim ih nositi.
ovo bi sve nosila osim tih cupavih kaubojki na nogama.
plus imam dugu kosu pa mi to sve nekak ide zajedno iako nisam bas stalno takva, imam ja i faze sado mazo crnih uskih suknji i crop topova.
ovisi kako se osjecam, kakvo je vrijeme vani i ono najbitnije- sta mi stoji.

crno da, netko je to bas vec spomenuo, s godinama postaje jako nezahvalna boja jer bas zna postarati tako da koliko god volim crno ipak pokusavam izbjegavati.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.