Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2006., 22:27   #221
Quote:
pravednik kaže:
Jucer sam si dala malo truda, jer sam na Forum uletila bez ikakvih informacija, i malo pogledala tko je tko, pa su mi sad stvari jasnije.

Bingo!
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 11:03   #222
postoji nešto što se zove sudbina i postoji slobodna volja. postoje stvari koje će se sigurno dogoditi, a ni najbolji ih vidovnjak ne može predvidjeti. najbolje što možeš napraviti, ako jako ne želiš da se dogodi, neće se dogoditi. i do kraja života ćeš moći pričati kako proricanje budućnosti ništa ne vrijedi, jer onaj nije pogodio. ovo ti je pouka, ako nemaš hrabrosti, nemoj se petljati u to nikad više. sretno.
mmimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2006., 15:28   #223
Quote:
pravednik kaže:
Lako.
Cula sam da su dva Borga usla u Q-ov birc na kraju Atlantidske galaksije, ma znas, tamo izmedju Beta i Delta kvadranta. Q je povikao ORG!, ali njih dva su rekli TUBORG! Asimiliraj!
da, ali tko je borg?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 12:17   #224
Quote:
jabučica kaže:
osoba koja zna svoju budućnost, nema razloga ni da je dočeka, gdje je tu izazov, gdje su iznenađenja!
Pa nije sve zacrtano tako kako sad misliš. Ovisi o putu koji izabereš (a izbor je samo tvoj), slijede događaji koje ona možda vidi.
Može te upozoriti na neki put kojim "nebi trebala ići" jer su posljedice takve i takve, ali da ti je "sudba" zacrtana i ne možeš dalje - nije! Život je iznenadjenje, nema tu strogih predviđanja.
Ozbaci to iz glave ko i ja i veseli se neizvjesnosti
Bila sam opreznija kad mi je rekla neke stvari, mada ni sama tim putem nebi krenula.
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 20:47   #225
Quote:
Galileo kaže:
Da, i potencija opada od golih sisa....
ne razumijem te, Galileo...
znaci, povalis dobru ribicu i onda ti se vise nikad ne digne??!
zaboga, srecan sam sto nemam ESP sposobnosti... ne vidim u buducnost a zaboravljam proslost... pa, ako neko zeli, ostavicu broj telefona...
__________________
"Studenti su u pravu."
kvazar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 21:11   #226
Thumbs down

Dragi moji, iz osobnog vam iskustva mogu reci da je cijenjeni gospodin Jakovina jedan obican faker, prevarant i manipulator. Bila sam kod njega prije cca 3 godine, platila 350 ili 400 kn, da bi mi nas cijenjeni vidovnjak rekao takva sranja da nisam znala da li da placem ili da se smijem... Inace, nije da se time ponosim, ali tada sam bila kod vise vidovnjaka jer sam prolazila jedan tezak zivotni period, a Jakovina mi definitivno nije pomogao. Naprotiv, npr. upozorio ma da mi se mama mora zabrinuti zbog prekomjerne tezine i hitno poraditi na tome jer joj je ugrozeno zdravlje, a mama mi ima 40 kila s krevetom. Nadalje, rekao mi je da su mi jajnici u savrsenom redu, a do tada sam vec bila na 2 operacije i spremala se za trecu. Zatim, slijedece godine ozbiljna veza, vrlo brzo i brak, a ja jos uvijek sama ko prst.....i tako, da ne duljim, ima jos puno toga, ali nadam se da vam je i ovo dosta. Onaj ko je podlozan njegovim psiholoskim manipulacijama (a tu sposobnost mu definitivno ne osporavan) jos bi mogao ostati fasciniran njegovim vidovnjackim sposobnostima, i , nedaj Boze, doci mu opet... Zato, ljudi dragi, radije uzmite tih 400 kuna i odite se s drustvom dobro napit - to ce vam sigurno vise pomoc. Pusa svima
ikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 22:06   #227
Quote:
ikka kaže:
Dragi moji, iz osobnog vam iskustva mogu reci da je cijenjeni gospodin Jakovina jedan obican faker, prevarant i manipulator. Bila sam kod njega prije cca 3 godine, platila 350 ili 400 kn, da bi mi nas cijenjeni vidovnjak rekao takva sranja da nisam znala da li da placem ili da se smijem... Inace, nije da se time ponosim, ali tada sam bila kod vise vidovnjaka jer sam prolazila jedan tezak zivotni period, a Jakovina mi definitivno nije pomogao. Naprotiv, npr. upozorio ma da mi se mama mora zabrinuti zbog prekomjerne tezine i hitno poraditi na tome jer joj je ugrozeno zdravlje, a mama mi ima 40 kila s krevetom. Nadalje, rekao mi je da su mi jajnici u savrsenom redu, a do tada sam vec bila na 2 operacije i spremala se za trecu. Zatim, slijedece godine ozbiljna veza, vrlo brzo i brak, a ja jos uvijek sama ko prst.....i tako, da ne duljim, ima jos puno toga, ali nadam se da vam je i ovo dosta. Onaj ko je podlozan njegovim psiholoskim manipulacijama (a tu sposobnost mu definitivno ne osporavan) jos bi mogao ostati fasciniran njegovim vidovnjackim sposobnostima, i , nedaj Boze, doci mu opet... Zato, ljudi dragi, radije uzmite tih 400 kuna i odite se s drustvom dobro napit - to ce vam sigurno vise pomoc. Pusa svima
pa, zasto smrada ne prijavis policiji...
takvi se najcesce nadju iza resetaka...
citao sam nedavno o onom iscjelitelju iz Cro koji navodno lijeci dijabetes (cak je napravio i web site)... sad je u zatvoru...
__________________
"Studenti su u pravu."
kvazar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 18:05   #228
ministarstvo financija. nisu svi iscjelitelji ako su hrvati.
ali neka se i dalje prave važni.
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 16:13   #229
Ja se još uvjek snebivam što ljudi govore da Jakovina živi u Zg., a u onom časopisu Gloria sam čitao više puta kako živi u New Yorku i kako mu dolaze slavni ljudi da ih savjetuje, čak je i sam rekao kako mu je bio došao član iz glazbene gupe "Beasty Boys" da pita hoće li njegova žena imati problema s porodom. -Ja stvarno ne znam jeli to smiješno ili tragično.
Evo otišao sam na stranice tog časopisa i pronašao jedan od starijih članaka koji počinje sa "Zagrebački prekognicist, za čije se usluge jagme članovi kraljevskih kuća i biznismeni s njujorške Wall Street, tvrdi da nam u idućoj godini prijete..." link
mr.Natural is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 19:23   #230
danas sam imala tel razgovor sa jednim vidivnjakom. rekoh; malo istrazivanje.
vidovnjak po svojoj prilici trebao bi biti orijentiran na buduce dogadjaje, odnosno, "vidi" slijed dogadjaja koji nazivamo - buducnost.
e sad, neznam ni sta bih vam rekla - toliko " niceg" je rekao i on meni. predvidjanja mjesta boravka, odnosno promjene radi istog - to sam cula i od astrologa unatrag 7 godina. ostalo, ovaj ti je covjek dobar. ovo ce ti ici dobro, ovo drugo ne. ali nista konkretno. kaze, sve je na tebi.
Resume. ako je sve na meni ( na nama ) onda ne postoji buducnost kao takva vec ju sami stvaramo. ako ju sami stvaramo - prekognicist onda vidi samo ono sto je u tijeku ali ne i finalni dogadjaj. ah... utrosene pare uludo
__________________
ne volim kad me uzmu na nišan
dal sam od njinih, il baš i nisam...
Kalidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 20:28   #231
Quote:
Kalidas kaže:
danas sam imala tel razgovor sa jednim vidivnjakom. rekoh; malo istrazivanje.
vidovnjak po svojoj prilici trebao bi biti orijentiran na buduce dogadjaje, odnosno, "vidi" slijed dogadjaja koji nazivamo - buducnost.
e sad, neznam ni sta bih vam rekla - toliko " niceg" je rekao i on meni. predvidjanja mjesta boravka, odnosno promjene radi istog - to sam cula i od astrologa unatrag 7 godina. ostalo, ovaj ti je covjek dobar. ovo ce ti ici dobro, ovo drugo ne. ali nista konkretno. kaze, sve je na tebi.
Resume. ako je sve na meni ( na nama ) onda ne postoji buducnost kao takva vec ju sami stvaramo. ako ju sami stvaramo - prekognicist onda vidi samo ono sto je u tijeku ali ne i finalni dogadjaj. ah... utrosene pare uludo
pa taj vidovnjak "vidi" samo kako da naivnim (ili ocajnim) ljudima uzme novac...
oooh, zaboga, kako bih ih rado sve zatvorio na Goli otok...
__________________
"Studenti su u pravu."
kvazar33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 22:47   #232
Ja sam bila kod Jakovine. Čovjek nevjerojatno zna pročitati karaktere ljudi oko vas. Ima neke uvide u stvari koje obični ljudi ne vide ali to je daleko od neke naročite vidovitosti. DEFINITIVNO NE ZNA NIŠTA O ZDRAVLJU!
Ono što je mene osobno kod njega zasmetalo je "cirkus" ili "predstava" koja služi kako bi dojam bio potpun. Tipa: razbacivanje engleskim i latinskim izrazima (vrlo često u posve pogrešnom kontekstu ); zatim za svaku pojedinu stvar ili pridjev koristi po 5-6 sinonima.
I ja sam u jednoj fazi života obišla najrazvikanije vidovnjake/gatare grada Zagreba i NITKO nije predvidio moju vrlo ozbiljnu (po život opasnu) bolest koja se javila 1,5 godinu kasnije.
Moja su najbolja iskustva kod jednog astrologa. Ali pazite, među njima tek ima lažnjaka!
 
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:02   #233
Ja sam isto bila kod Jakovine prije par godina i moram priznati da mi ama bas
nista nije tocno predvidio.Neke stvari iz prošlosti su bile donekle blizu ali
budućnost no way! Ne mogu shvatiti kako je uopće došao na dobar glas!
alice_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 00:18   #234
Quote:
alice_11 kaže:
Ja sam isto bila kod Jakovine prije par godina i moram priznati da mi ama bas
nista nije tocno predvidio.Neke stvari iz prošlosti su bile donekle blizu ali
budućnost no way! Ne mogu shvatiti kako je uopće došao na dobar glas!
CIA?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 09:42   #235
Ako je neko u kontaktu sa Jakovinom možda bi mu mogao reći da dođe na ovaj forum i da se opravda ako je tako veliki vidovnjak kako o njemu pišu.
mr.Natural is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 09:44   #236
Quote:
mr.Natural kaže:
Ako je neko u kontaktu sa Jakovinom možda bi mu mogao reći da dođe na ovaj forum i da se opravda ako je tako veliki vidovnjak kako o njemu pišu.

Ak je tako veliki onda već zna
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:13   #237
Bila kod njega prije par godina.

Otići ću opet, no isključivo iz razloga da tražim pare natrag.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:33   #238
Quote:
Smart_bitch kaže:
Bila kod njega prije par godina.

Otići ću opet, no isključivo iz razloga da tražim pare natrag.


Frend i ja razmišljamo da se bacimo u vidovnjake... mlatiš gluposti i ubireš lovu...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:35   #239
Quote:
mr.Natural kaže:
Ako je neko u kontaktu sa Jakovinom možda bi mu mogao reći da dođe na ovaj forum i da se opravda ako je tako veliki vidovnjak kako o njemu pišu.
Tražim vidovnjaka.

Znate koji broj nazvati.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 13:41   #240
Quote:
cp.tar kaže:


Frend i ja razmišljamo da se bacimo u vidovnjake... mlatiš gluposti i ubireš lovu...
a dali ste ti i frend u nižem ili višem ja?
i šta onda pro-ričete? kapitalizam?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.