Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2011., 12:11   #41
Mi ćemo imati 2 barjaktara jer je to stari slavonski običaj koji se nama svidja... uz sve ostale stare slavonske i samoborske običaje jer sam ja slavonka a on samoborac
Jedan će imati hrvatsku zastavu, a drugi će imati barjak od zavezanih marama sa slavonske i samoborske narodne nošnje.
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 20:51   #42
Quote:
DaisyD kaže: Pogledaj post
Mi ćemo imati 2 barjaktara jer je to stari slavonski običaj koji se nama svidja... uz sve ostale stare slavonske i samoborske običaje jer sam ja slavonka a on samoborac
Jedan će imati hrvatsku zastavu, a drugi će imati barjak od zavezanih marama sa slavonske i samoborske narodne nošnje.
Barjatktari imaju vrlo bitnu ulogu na svadbi, a to je podizanje atmosfere citavo vrijeme i pogotovo za vrijeme kad gosti zamru od umora.
Tako da je i bitno kakvi su barjaktari....Barjaktari su obicno dva najpijanija gosta
marek111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 08:45   #43
Quote:
DaisyD kaže: Pogledaj post
Mi ćemo imati 2 barjaktara jer je to stari slavonski običaj koji se nama svidja... uz sve ostale stare slavonske i samoborske običaje jer sam ja slavonka a on samoborac
Jedan će imati hrvatsku zastavu, a drugi će imati barjak od zavezanih marama sa slavonske i samoborske narodne nošnje.
Daisy - ti samoborka a on slavonac? Jesi ti ja?



Samo mi nismo ništa o zastavama pričali, mi ćemo imati samo hrvatsku
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 11:24   #44
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Daisy - ti samoborka a on slavonac? Jesi ti ja?


ma neeee.... ja sam slavonka a on samoborac, zapravo rudanin, al dobro...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 12:24   #45
A piše, tuka ja

z rud veliš

Ontopic, meni su pokazali kakva bude zastava na našoj svadbi (velika naravno ), ali ja se time ne zamaram. Niti znam gdje će s njom u sali
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 13:43   #46
je, je iz ruda... veeeliku familiju ima tamo

da se vratim na temu - zna li netko gdje kupiti samoborske marame od narodne nošnje? jel drži to netko na sajmu u samoboru? ili na dolcu možda?
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.