Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 14:57   #81
Quote:
alveolina kaže: Pogledaj post
uostalom to je i njegova svadba jel?
slazem se, ali mi ga je neki put zao.
on, jadan, nije niti znao da moramo imati nesto sto se zove "light", a kamoli da cemo imati light koji ce nas pratiti pri ulazu u dvoranu.
a da ne pricam o vrstama cvijeca cvijet je cvijet, ne? lijepo izgleda i fino mirise, o cemu se tu jos ima raspravljat
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:07   #82
imamo neku sličnu temu
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:08   #83
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Slično je kao i kod tebe, samo što budući još uvijek ne piše pjesnice
Logično je da smo oboje u tome, ipak je to naše vjenčanje. Naravno, ne očekujem da mi bira cvijeće za buket, ali one "veće" stvari sve radimo zajedno i u dogovoru. On vjeruje u moj ukus, kao i ja u njegov.
To i ja mislim ali opet neki dečki se uvijek nekako uspiju izvući od svega bez obzira dali rade ili ne. Mene bi osobno to jako smetalo i pokušala bih pričati sa njim. Nagore od svega je ako se oni uopće ne petljaju i onda samo odjednom grunu:meni se to ne sviđa! e pa...ko ti kriv što se ne angažiraš!

Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
zajedno smo birali lokaciju i bend.
kaparili zajedno.

meni biramo skupa.

foto birala ja. kaparila solo, on nije isao. radi.

zvala light, idem solo na sastanak.

ici cu solo kod cvjecarke.

birat cemo skupa pozivnice.

ne opterecujem ga previse, ja ipak imam dovoljno vremena.
pitam ga tu i tamo za nesto, da svoj prijedlog. ja ga dosta puta odbijem i to je to.

neki put mi fali, htjela bih da se malo vise angazira. ali mislim da mi je lakse ovako. i sama sam neodlucna, dovoljno posla imam s mojom glavom
Naši su slični. Iznimka je što je moj išao samnom kod cvjećarke ali nisam ga ja tjerala majkemi!

Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
slazem se, ali mi ga je neki put zao.
on, jadan, nije niti znao da moramo imati nesto sto se zove "light", a kamoli da cemo imati light koji ce nas pratiti pri ulazu u dvoranu.
a da ne pricam o vrstama cvijeca cvijet je cvijet, ne? lijepo izgleda i fino mirise, o cemu se tu jos ima raspravljat
Eh kako me je moj samo pogledao kad sam mu rekla svoju ideju za poklone tko,šta,kako??? Normalno je da ćemo mi žemske imati više ideja ali onda mi to fino podjelimo sa svojim muškićima i onda malo po malo dođemo na konačno!
Nisam ni ja znala koje bih cvijeće. Uf kad se samo sjetim prelistavanja slika...milijun slika!košmar u glavi!

Ono što mi je bitno je da se uglavnom slažemo oko svega. Ako postoje neke razlike u željama onda tu proradi kompromis. Npr ja sam htjela Jaguara oldtajmera ali smo uzeli ipak Cadillaca što je bila njegova želja...bio je sretan ko malo dijete!
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:09   #84
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
imamo neku sličnu temu
ups... ondak nek se ovo moje spoji sa tom sličnom temom...pardon moderatori!
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:09   #85
Ovaj moj i ja smo se nekako uspjeli izbalansirati! Oko sale smo se dogovorili i otišli zajedno kapariti! On izabrao band, ja fotografa. Naravno da smo ranije pričali što dolazi a što ne dolazi u obzir i tako jedno drugom prepustili odluke. Njega dekoracije, kolači i ove ostale gluposti baš i ne zanimaju. Jedino što me začuđuje je njegov interes za moju vjenčanicu! Stalno bi htio znati kakvu želim, jesam našla, šta sam smislila, itd... Baš me iznenadio, nisam mislila da će se toliko zanimati pogotovo jer je cijelo njegovo društvo frajersko, kao nikog ništa ne zanima, samo auti i sport! Ma moš misliti!

U biti, on se sada više bavi kućom. Koji stiropor itd.. A uređivanje i ostalo kako u svatovima, tako će biti i u kući. Kažem što želim, vidimo jel to dobro ili ne. Ako može, super! A ako ne, onda on jadan traži alternativu dok mi ne ugodi!
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:10   #86
Dobra tema

Moj radi u drugom gradu i ima dosta odgovornosti na poslu, ide na službene puteve, za vikend je samo doma, tako da sve ovo oko vjenčanja njemu se čini da imamo još dosta vremena.

Ali zato je meni i posao organizacija pa se ne živciram.

Dosta sa obavila sama, a i nadalje će biti tako. Ja uhvatim prijateljice kad sam u nedoumici jer znam da njega ne zanima cvijeće, haljina, reveri, boje, bla, bla, bla...

E a kad mi treba njegovo mišljenje, on mi kaže da radim šta hoću a ja mu kažem da mi je to omiljeni odgovor i napravim po svom.

I svi sretni
flygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:28   #87
Ooo, moj sudjeluje baš u svemu! Salu, bend, fotografa, snimatelja, dizajn pozivnica i zahvalnica, sve smo zajedno birali i odlučivali! Moj dragi je čak sam išao prvi put cvjećarki jer je blizu njegovog posla!
I baš mi je drago da je tako, jer je to naše vjenčanje i treba nam i jednom i drugom biti lijepo!
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:32   #88
Quote:
Blakey kaže: Pogledaj post
Ooo, moj sudjeluje baš u svemu! Salu, bend, fotografa, snimatelja, dizajn pozivnica i zahvalnica, sve smo zajedno birali i odlučivali! Moj dragi je čak sam išao prvi put cvjećarki jer je blizu njegovog posla!
I baš mi je drago da je tako, jer je to naše vjenčanje i treba nam i jednom i drugom biti lijepo!
kak je ovo lijepo!

Inače moga jedino kolači nisu zanimali jer nije neki ljubitelj. Bitnije mu je da torta bude fina.
Ja iskreno neznam kako neke cure o svemu same odlučuju....divim im se!
__________________
10.2. mali alvić <3<3<3
alveolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:59   #89
našla temu, iako bi ju trebalo preimenovat, govori se baš o angažmanu
https://www.forum.hr/showthread.php?t=170253
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 17:35   #90
uh mi imamo takvu strku u zovotu da prakticki nis ne radimo a jos je malo vise od 4mj do svadbe.
ja na koncu sada mijenjam posao, on ganja lovu okolo, namjestamo stan i svasta nesto....

jucer je on poceo panicariti da moramo poceti nekaj i oko svadbe, bar pozivnice jer nam je dosta ljudi izvana i trebaju rezervirati hotel, avion.....

sljedeci tjedan idemo na zarucnicki tecaj, sljedeci tjedan je i sajam vjencanja pa cemo probat tamo dogovorit cvijece, eventualno rasvjetu.

on je uspio jucer dogovorit nesto tipa kompenzaciju za prstenje, svaka mu cast pa me to vise ne brine.....

on mora i odijelo kupit, ali mora prvo na dijetu i tak

veselo nam je
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:02   #91
moj ne radi nis janje moje malo

ok, izabrao je salu skupa samnom i otisao se izboriti za nju buduci je zadnji termin koji im je u ovoj godini ostao bio pod rezervacijama

ostalo sam sve ja nasla i eventualno mu nesto od toga dala da odabere, cisto da budem sigurna da nam se obojima svidja!

jos bi mi samo falilo da se uz sve ove muke moram jos i s njim natezati gdje cemo i sta cemo.. ovako fino ja sam gazda, a on se nema kaj buniti

da sam ga poslala cvjecarki mislim da bi otkazao svadbu jedva sam se ja u tom snasla!
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:19   #92
Mi smo zajedno izabrali salu, bend, fotografa.... ja naravno sve zovem i dogovaram sastanke, ali sve idemo zajedno....
Što se tiče cvijeća, e to ne znam ni sama, možda ga i pitam nešto. Mislim da njima to nije nešto zabavno pa ga neću opterećivati s tim.
Što se tiče zahvalnica i pozivnica to ćemo obavezno zajedno. Kolači su moji, to ga sigurno neću niš ni pitati
I tako, mislila sam da ću sve morati sama, ali nije baš tako
__________________
03.09.2011.
libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:36   #93
mi smo isto SVE zajedno birali, osim naravno vjenčanice.... sve drugo zajedno... podijelili smo se tko će što zvati i dogovarati (i ja sam možda malo više istraživala al to je zato jer sam imala više vremena i više me zanimalo provjeriti sve mogućnosti, skupiti nove ideje i tako) ali sve smo išli zajedno obići, o svemu smo pričali i iznosili ideje, čak je i za cvijeće išao sa mnom i čak aktivno birao (što me recimo totalno iznenadilo)... tako da, moram priznati, ponosna sam na njega, jako ugodno me iznenadio (jer ga inače ne zanimaju te ženskaste stvari, al je što se tiče svadbe stvarno bio aktivan i zainteresiran, što je još bitnije)
KVAKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:37   #94
al super tema, moram te pohvaliti za ideju.... kad malo bolje razmislim, baš me zanima kakvi su drugi po tom pitanju
KVAKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 09:40   #95
uf koliko smo salao bišli...i to baš u vrijeme njegov og spremanja diplomskog. fotografa sam odabrala, on se složio, išli par puta k njemu, bendove smo zajedno zvali i isto išli tam zajedno. cvijeće i dekroacije sam ja skupljala ali smo zajedno bili na dogovoru sa cvječarkom, nije ga toliko zanimalo koje će biti cvijeće, već da može reči koliku cijenu trebamo istina, bilo je trenutaka kad ga ništa oko svadbe nije zanimalo, pa sam ludila, al ok je prošlo, dao se u to sve koliko je mogao.
kolače sam naručila probne, kao i tortu pa će on ići po to. uostalom, on je birao okus...
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 10:01   #96
Zajedno birali salu, glazbu, lajt, fotografa, tortu.
On dizajnirao pozivnice i zahvalnice, ja ih pravila.
Išao je sa mnom birati vjenčanicu (nakon posla - došao je 10-tak min nakon mene. Ušao je u odijelu, s aktovkom- djelatnice su mislile da im je banuo inspektor)
marinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 10:32   #97
Znači kod tebe nema nista od onoga da te buduci ne smije vidjeti u vjencanici prije vjencanja?
slavonka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 11:50   #98
hm.....mi smo u situaciji da radimo kucu i svadba je skoro. pa smo se nekako i podjelili...kao svadba meni, a kuca njemu
iako to i nije tako.
svi sve radimo...

al pozivnice i kitice sam sama našla i pokazala mu i njemu je to ok...nije birao samnom nego je dosao na gotovo i bilo bi mi i cudno da se tu mjesao (tipa zasto je cvjece rozo a ne plavo....hej...pa on je muško!!! )

ovo bitno, sala , muzika, pratnja, crkva, foto i video sve skupa birali i kaparili...
al opet sam ja ta koja je suzila izbor od 30 fotografa na 5 i muziku i tak.....

uglavnom, dragi pomaze i sve to i gledamo stvari skupa...ali u neke stvari kao sto su dekoracije se dragi ne petlja puno,ipak su to zenske stvari!! i meni je to sasvim ok.... iako i to dobije na uvid i ako mu se bas jako ne svida, malo mjenjamo al u globalu mu se sve svida sta ja odaberem jer ipak se i ja njemu svidam i on je mene odabrao!!:lol
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 12:00   #99
Hm, kod nas bi to bilo ovak:

zajedno smo birali sve, samo što sam ja sve zvala/slala mejlove prije neg što smo išli na dogovore. U biti lažem, foto je on odabrao, al apsolutno nemam nikakvih primjedbi pošto mi govori već godinu dana da će se ženiti samo kad će oni biti slobodni Salu nam je predložio njegov frend, a za bend je zaslužna moja kuma

Pozivnice/zahvalnice/kitice/poklone sam generalno ja odabrala, on se složio/dao primjedbe kak bi po njemu bolje bilo i to je generalno to. Cvijeće ga ne zanima (samo hoće da mladenački stol bude booooooooooogat) pa ga tu neću nit gnjavit.

Ponekad me baš živcira kaj je tak ravnodušan, al ponekad mi sitnicama daje do znanja da razmišlja o tome svemu i više nego što ja mislim. Čudni su ti muški
__________________
... 17. 09. 2011. ...
evil_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 12:31   #100
Quote:
slavonka27 kaže: Pogledaj post
Znači kod tebe nema nista od onoga da te buduci ne smije vidjeti u vjencanici prije vjencanja?
Ma kakvi, nismo mi baš ljudi od forme.

Sad sam se sjetila anegdote sa sestrinog vjenčanja. Obavili su fotografiranje portreta, svako je otišao svojoj kući i za sat-dva je mladoženja došao po nju s gostima.
Sestrična se zabezeknula. Objasnimo joj da se mladenka fotkala svježe našminkana, isfrizirana, nije se uznojila niti ju je izljubilo 250 ljudi.
Sestrična počne mahati rukama "A, ne! Mene će dragi vidjeti tek u crkvi, neka padne na dupe kad me vidi! Tvoj se neće iznenaditi, već te vidio bla truć bljuc... "
Kaže joj moja sestra:"A, radi što hoćeš. Slikaj se masna, prljava i slinava, šta me zaj..vaš danas"

Poanta posta nije ismijavanje onih koji ne žele da ih mladoženja vidi prije vjenčanja već sprdanje s ispadima na sve ono što nije "kako selo kaže"
marinae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.