Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 16:53   #21
e to je problem ako netko nekoga tjera da mora bit kako roditelji zamisle,treba se izboriti za sebe.Hvala Bogu moji se meni ne mješaju u ništa,sve će biti kako se ja i dragi dogovorimo,na kraju krajeva to je moje vjenčanje
TAMARA01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:54   #22
ups sorry magg ja sam ih malo zapričala
Evo neću više
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:58   #23
Mi idemo iz iste kuce, tako da cemo skupa provesti tu predbracnu noc
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 17:01   #24
Mi idemo svako iz svoje.... Ne zivimo ni u istoj drzavi kamoli zajedno pa ce tako biti... Sa cijelom "lakrdijom" naravno
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 17:03   #25
Mi ćemo se naći u hotelu na aperitivu, pa onda svi skupa u crkvu, pa na aperitiv, pa nazad u hotel Tako da nisam baš sigurna hoćemo li svaki svojima noć prije, pogotovo ako budemo skupa dolazili to u hotel prije crkve. Nemam pojma, bit će kako ispadne, kao i sve, spontana odluka i to je to.
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 18:05   #26
Quote:
JednoTamburasko kaže: Pogledaj post
Ja cu biti kod svojih, iako zivimo zajedno 2 godine, i on ce od svojih doci po mene doma, pa bila to vama lakrdija ili ne, ja bas tako zelim, ne zato jer je obicaj, nego zato jer ja to zelim. Hocu da me braco izvede pred Buduceg, tata dovede do oltara
Sve isto kao i kod mene
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 18:25   #27
mi cemo isto svako u svom kreveticu spavati nekako mi je tako 'uzbudljivije' kad ga ne vidim
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:15   #28
Quote:
tima kaže: Pogledaj post
mi cemo isto svako u svom kreveticu spavati nekako mi je tako 'uzbudljivije' kad ga ne vidim
Slazem se s tim. Nekako mi je bas romanticno da me ne vidi do samog vjencanja. Pa ono iscekivanje.... Istina da cemo vec zivjet zajedno, ali nema veze. Kod mene ce biti tako!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:18   #29
i mi živimo zajedno već godinu i pol i nismo još odlučili gdje ćemo biti tu posljednju noć. vjerojatno ćemo biti zajedno i onda ujutro on ode svojima, a ja na frizuru, šminkanje i sl. bit će i tih par sati iščekivanja dovoljno napeto. ipak ćemo kad nabacimo frizure i obleke biti komplet nove osobe nevjerojatno je kako mi uvijek nedostaje kad nismo zajedno a već smo preko 9 godina u vezi (mala digresija)
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:24   #30
Iako već tri godine živimo zajedno, odlučili smo da za vjenčanje on dođe po mene, jer mi tako želimo I mene će Braco predati Dragom, a tata dovesti do oltara i kupovat će me i iako je to, možda, lakrdija, on i ja tako želimo. On će tu noć prespavati u roditeljskoj kući, a ja u našem stanu. A, zamislite, mom tati je jer, živimo skupa, pa, kao, ne morate komplicirati. Ali, kad mi tako želimo i to nam je super
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 19:28   #31
Moj dragi i ja živimo zajedno 6 godina a ja ću ipak u petak popodne otići kod svoje mame i tamo prespavati, on će doći po mene prije crkve...to što kažete, romantičnije mi je i želim to iščekivanje...
__________________
MOJI ALBUMI http://public.fotki.com/neo7/
dumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:04   #32
zadnju noc prije vjencanja smo spavali u svom novom krevetu, (6 godina smo zivili skupa prije braka).Zivimo u kuci sa mojim starcima, a njegovi su 250 km daleko. Ujutro sam ja otisla frizeru i kad sam se vratila bila sam kod svojih staraca na katu, a on sa svojima u prizemlju ,okupili su se svi kod mojih na terasi i on je dosao gore po mene...ja izasla iz stana na terasu i to je bilo super....
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:22   #33
mi uopće nismo razmišljali gdje ćemo spavati tu zadnju noć, vjerojatno na stanu gdje živimo već zajedno godinu dana, ja kod mojih ni ne mogu jer se sestra preselila u moju sobu čim sam otišla, i u međuvremenu se udala i rodila tako da ju ne mogu izbaciti s bebačem i mužem iz sobe.

Ali naći ćemo se u crkvi, mene će voditi moj tata do oltara i to će mi biti previše emotivno da ne znam kak ću se suzdržati od plaća, a kamoli da me prose i dolaze po mene. malo su mi svi doma ostali zatečeni kad sam rekla da neće dolaziti po mene (sigurno su si mislili ova je totalno pobenavila), ali bit će tako bez obzira kaj će večinu toga financirati roditelji. mi si radimo kako mi hoćemo i niko ne postavlja nikakve uvjete.
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:40   #34
Dragi i ja smo prije braka zivjeli cca 1.5 godinu zajedno i zadnju noc smo prespavali u nasem krevetu uz konzumaciju zadnjeg sexa prije braka a ujutro je svatko otisao na svoju stranu tj. kod svog frizera da bi se kasnije nasli u maksimiru na slikanju i nakon toga je dosao po mene doma sa svojom svitom i naravno poslije dobrog provoda u 6 ujuto pao je i prvi bracni sex
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 21:20   #35
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Dragi i ja smo prije braka zivjeli cca 1.5 godinu zajedno i zadnju noc smo prespavali u nasem krevetu uz konzumaciju zadnjeg sexa prije braka a ujutro je svatko otisao na svoju stranu tj. kod svog frizera da bi se kasnije nasli u maksimiru na slikanju i nakon toga je dosao po mene doma sa svojom svitom i naravno poslije dobrog provoda u 6 ujuto pao je i prvi bracni sex

Dragi i ja smo 6 godina zajedno(godisnjica nam je 30.03. ),a zivimo 5 godina skupa.Mislim Wedd da cu se ja ugledati na tebe.
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 21:28   #36
Mi već dvije godine živimo skupa, ali dogovor je da ću ja u petak prije velikog dana otići svojima, a on će sa svojima taj dan doći po mene. kako kažu curke ima nešto romantično u tome i ne mogu si pomoći. Neke običaje koji mi se ne sviđaju sam izbacila, ali ovo mi je baš nekako
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 21:35   #37
Dragi i ja živimo skoro godinu i pol skupa, ali mi svejedno želimo da taj dan on dođe po mene, da me moj braco preda, da me tata odvede do oltara...
Tu noć ćemo...vidiš uopće nisam o tome razmišljala...
Vjerojatno ćemo prespavati u svom stančeku, a onda svak za svojim poslom...sve do 5, kad će moj dragi doći po mene...
Slatkog li iščekivanja!
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 07:20   #38
I kod nas je dogovor da ja u petak odem kod svojih i spavam u svojoj staroj sobi. Nece dolaziti po mene, buduci da se nama osobno taj obicaj ne svidja nego cemo se naci ispred crkve.
Romanticnije mi je tako, biti cijeli dan u iscekivanju kad cu ga vidjet
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 08:33   #39
Wink

Ja i moj dragi formalno ne živimo zajedno, ali ja skoro stalno prespavam kod njega i narvno da sam tu večer prije braka doma sa svojom obitelji u svojoj staroj sobi, samo se bojim hoću li uopće i moći spavati od uzbuđenja. I popdne moj dragi dolazi po mene, izvodi me moj najdraži bratić, a tata me vodi do oltara. Juhu!!!!
Tea23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 08:41   #40
mi ne zivimo skupa tako da cu naravno biti kuci, zadnji put u svom starom krevetu!
crknjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.