Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2007., 17:11   #21
ajme libressse su ziva katastrofa... debeli, nesavitljivi i ne upijaju
drugo nista nisam niti probala
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:26   #22
Joj kad se sjetim onih ulozaka od palome-Ona 5,Ona 1-bez krilca-katastrofa..
najbolje mi je bilo kad smo moja frendica i ja tek pocele imat mengu pa je ona koristila te Vir uloske-vatu u mrezici..
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:47   #23
ja uvijek koristim tampone i mislim da sam samo prvu godinu nakon sto sam dobila mengu koristila uloske, sad ih i po kuci i vani i spavam u tamponima,OB
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:11   #24
Imam jedno pitanje. Jer se prodaju kod nas tamponi sa aplikatorom? Zivim u USA i tu sam ih pocela koristiti. Kad dodjem u HR dovlacim ih sa sobom. Playtex i Tampax su dvije najpoznatije kompanije koje ih prodaju mada ima i drugih. Playtex sa plasticnim aplikatorom je zakon.
Isto tako, jel koristite sta protiv menstrualnih bolova i ostalih sranja koja vam se dogadjaju u to 'posebno' vrijeme?
TyCLT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:12   #25
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a libress se vidim najvise spominje, jel neki posebno ili je to sve isto samo ovisi koliko kapljica je nacrtano?
ma isti su.. zeleno je pakiranje, biraj kapljice...
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:40   #26
Quote:
Copycat kaže: Pogledaj post
tamponi su mi ok (samo ob sam probala), ali nije mi jasno kak neke cure uopće ne koriste uloške - pa ne spavate valjda s tamponom...?
spavam.

zadnji put sam u kući imala uložak (ne računam dnevne...) kad sam ga dobila uz neke novine.. i s njim sam pokupila vodu koja mi se rasula u kuhinji...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:34   #27
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
spavam.

zadnji put sam u kući imala uložak (ne računam dnevne...) kad sam ga dobila uz neke novine.. i s njim sam pokupila vodu koja mi se rasula u kuhinji...
hahaha kraljice
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:54   #28
Quote:
TyCLT kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje. Jer se prodaju kod nas tamponi sa aplikatorom? Zivim u USA i tu sam ih pocela koristiti. Kad dodjem u HR dovlacim ih sa sobom. Playtex i Tampax su dvije najpoznatije kompanije koje ih prodaju mada ima i drugih. Playtex sa plasticnim aplikatorom je zakon.
Isto tako, jel koristite sta protiv menstrualnih bolova i ostalih sranja koja vam se dogadjaju u to 'posebno' vrijeme?
tampax sam ja nasla u konzumu kod nas, u dm-u npr nema.
ali meni ti tampax nisu bas dobri, dobro je to sa aplikatorom ali sam tampon je nekako od cudnog materijala naspram ob.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 00:30   #29
tampon. uvijek i svagdje
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 00:39   #30
Ugl tamponi,al ne spavam s njima pa koristim uloske tad...
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:25   #31
koristim Libresse uloske jer su definitivno najbolji....
tampone samo po ljeti...
papricica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:30   #32
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
spavam.

zadnji put sam u kući imala uložak (ne računam dnevne...) kad sam ga dobila uz neke novine.. i s njim sam pokupila vodu koja mi se rasula u kuhinji...

Question!
Pa šta nije konstantno nošenje tampona štetno za intimnu zonu?
To sam puno puta čula, a ima i nekog smisla.
Kaj kažu vaši ginići na to?
crna dalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 01:35   #33
instead meni super
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 09:07   #34
Quote:
crna dalia kaže: Pogledaj post
Question!
Pa šta nije konstantno nošenje tampona štetno za intimnu zonu?
To sam puno puta čula, a ima i nekog smisla.
Kaj kažu vaši ginići na to?
ja se držim uputa u kutiji tampona. tamo piše da bi bilo bolje po noći stavit uložak, al budući da ju u svom ciklusu jednu, eventualno dvije noći "curim" onda taj jedan-dva dana i stavim tampon. za ostale noći imam dnevni uložak koji mi je sasvim dovoljan.
inaće pi**a u sasvim dobrom stanju....
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 09:09   #35
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
tampon. uvijek i svagdje
tako je. ma , meni su tamponi zakon...pogotovo jer ne znam kad sam zadnji put u životu obukla obične gaće...
uijek nosim tange pa je to onda nespojivo s ulošcima. mrzim obične gaće.

a i puno mi je draže kad s tamponom odem na wc pa ne vidim onaj pokolj na ulošku...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 09:22   #36
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
tako je. ma , meni su tamponi zakon...pogotovo jer ne znam kad sam zadnji put u životu obukla obične gaće...
uijek nosim tange pa je to onda nespojivo s ulošcima. mrzim obične gaće.

a i puno mi je draže kad s tamponom odem na wc pa ne vidim onaj pokolj na ulošku...
Potpisujem, definitivno. OB su zakon.
goppingen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 10:53   #37
prva tri dana samo uloške, libresse plavi, jer curim ko luda, a kako sam prestala koristit always imam puno manje gljivičnih upala, i svega što ide s tim. kasnije koristim rozi libresse i normal i mini ob kad idem u grad.
i ne znam otkud vam to da su libresse debeli? baš suprotno, po meni su čak i tanji jer imaju pamučnu površinu i sredinu, a ne onu plastičnu koja se odkelji od donjeg dijela pa ko da pelene nosim.
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 10:55   #38
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
po vani ob, po doma roza always... iako zasto bio ovo ikoga zanimalo, nije mi jasno
Istraživanje tržišta.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 10:58   #39
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kakvi su ti vir80 zapravo? jesu modernizirani ili debeli vatasti
debeli vatasti. vata, gaza i neka plava folija na dnu.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 12:02   #40
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Koje preferirate?
Sta se mene tice Ob tamponi su i dalje naj, jessa su puno jeftiniji ali se rascufaju nekako... jel ima jos koji jeftiniji a da su dobri?
od ulozaka ne preferiram nista, volila bi nac neke pamucne tj malo manje umjetne a da nisu vir
tamponi
jedino. i zauvijek.
sve i jedan ginekolog mi je samo negativno rekao o njima, i svi su me upozoravali na posljedice, ovaj trenutni shto idem kod njega to uporedjuje sa "zachepljenom kanalizacijom" (
pilule sam morala prestat pit. e josh da prestanem koristit tampone i da se ubijem lijepo.
stvarno mi ne pada na pamet izlazit iz njih, totalno sam svjesna negativnog shta mogu prouzrochit, nije da to ne vjerujem, al i dalje insistiram, jebem li ga, jedan je zivot, onda nebih trebala ni gledat televiziju jer zrachi, jest samo sirovo i domace kako bih izbjegla konzervanse i sto drugih chudesa.
znam da pamuchni ulozak mora bit zdraviji od izbijeljenog tampona, al ja nedam tampon i gotovo.
zlo mi je kad pomislim na ulozak. svrbi me sve, muka mi odmah.
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.