Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2007., 17:02   #81
budem. čula sam da u ivancu ima neki dućan za te stvari. zna možda kako se zove ili di je otprilike
nena-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 10:23   #82
Nena, imas pp.
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 11:44   #83
Hallo cure, POMOC, ima tko iskustva sa salonima vjencanica u Cakovcu????
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 09:50   #84
rado bi ti nest napisala, al opce nisam gledala u CK . Svi su rekli da Vz ima vecu i bolju ponudu, pa smo odma tam isle (sestricna i ja)..a tam ima Nikolina, Lidija, Sposa.. sestricna je nasla par haljina u Sposi koje su bile ok, ja, iskreno nisam nist vidla da velim wow ili takvu bi haljinu htjela..
U Zg sam vidla dosta toga u Petrovoj (Nikolina, Sandra, Stefanie), Vlaskoj (Sposa, Hera), pa tam kod ribnjaka Sposa..

Al mislim da cu si dat sivat haljinu..ima par koje mi se jaaako svidjaju, a vidla sam ih samo na netu, pa cu neku kombinaciju smisliti.A dobila sam i preporuku za svelju

a koliko je tebi hitno, tj kad je svadba?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 10:17   #85
cure, a dobar bend? kaj zna i moderne, al i one tradicionalne svatovske svirat? i dal ih se moze di cuti, ici slusat?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 10:19   #86
tiki, ti si jos na prvoj strani spomenula enigmu, pa ak moze broj na pm
thanx
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 12:08   #87
Thumbs up

Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
cure, a dobar bend? kaj zna i moderne, al i one tradicionalne svatovske svirat? i dal ih se moze di cuti, ici slusat?
Ima ti i SAX, grupa je fenomenalna, sviraju sve zivo, a i mozes se sa njima dogovorit kaj hoces i kad(vemenski) da to sviraju.
Doduse, nemaju zensku pjevacicu, ali im i ne treba, decki su zakon.
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 13:59   #88
theonly, meni buju svirali Casinači. Bila sam na 2 njihove svadbe i definitivno se odlučila za njih! super su.
a drugi tjedan idem isprobati par modela vjenčanica u lady, poslikati se i trk s slikama k švelji. javim kak bu bilo.
joannak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 21:15   #89
Joannak, daj javi nam onda na forumu kakve haljine imaju u lady i dal se moze slikati, ja bi isto isla tamo pa da znam.....
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 22:13   #90
Thumbs up

Moj izbor za salu za vjenčanje je bila i je sala Fontana,Hozjan-Flegar u Mačkovcu... Prekrasni interijer,mogući dogovor za sve... Kad smo se ženili,cvjeće sam izabrala u cvjećarnici Jasna,Lopatinec. Rade prekrasno, a puno jeftinije od ostalih,recimo Male kale,cvjećarnice Betex i dr. Za muziku se pobrinuo dragi,a svirali su Rangersi,provjereno dobri! Puno svirke,zabave,malo pauze itd...
NiNaNebuNiNaZemlji is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 09:45   #91
Bok curke (i decki ak se koji pojavi), evo vratila se s godisnjega, svima za pocetak sve najbolje u 2008.!, nek nam svima bude (jos) bolja od prosle..

Puno hvala svima na dobrim idejama, bas mi je drago kaj nas se ipak naslo nekoliko iz nasega kraja..

Evo moram vam ispricati, moja sestricna je narucila haljinu iz Kine, moram je dok dojde u HR tocno preispitati kak je to ispalo, uglavnom veli da je haljina mrak,a svega 300€ sa svime (slajer, 2 para rukavica, cipkani bolero, ukras za kosu, podvezica, jastk za prstenje).
Uglavnom nasla je neki web site, sasiju ti haljinu tocno po mjeri (rekla je da je slala sve zive mjere, iznad, na i ispod grudi, ramena, struk, guza itd itd) i sad, nakon 6tj je haljina stigla i ona je odusevljena.
Jos je k tome ona sama modni kreator, al nije se usudila to sama siti, nit pak nema vremena, al mogla bi recimo sama napraviti prepravke ako bi trebalo. sam veli da je sve ok, ko da je bila tam na probama..
Cim saznam tocno kak je to narucila, javim..

A sad jos molba, ak imate ideje za tekstove za pozivnice, nest novije, mozda i koji stih..
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 18:32   #92
[QUOTE=theonlyfuse;12068987]
Evo moram vam ispricati, moja sestricna je narucila haljinu iz Kine,

Hallo, i ja sam cula za e haljine iz kine, mozes naruciti od svih mogucih kreatora i to preko e-baya, logiras se i kupujes karticom sve sto ti srce pozeli.A ima i cura na posticu "vjencanica iz snova" koje su tak narucivale i koje opisuju kak se to tocno radi i koja su im iskustva.
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:24   #93
Bok zemljakinje!
Jedno pitanje: gdje je najbolje u Varazdinu (i uzoj okolici) naruciti tortu i kak se krecu cijene? Ja znam samo za Ekos, a htjela bih cuti i za neke druge slasticarne.
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:26   #94
Quote:
Axina kaže: Pogledaj post
Bok zemljakinje!
Jedno pitanje: gdje je najbolje u Varazdinu (i uzoj okolici) naruciti tortu i kak se krecu cijene? Ja znam samo za Ekos, a htjela bih cuti i za neke druge slasticarne.
Možda pekara cvek?
marek45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 20:46   #95
Cool

pozdrav svim budućim mladenkama

što se torte tiče, provjerite zlatno zrno. tamo kod katedrale su. i imaju odlicne torte.
za šminku savjetujem kozmetički salon skin (dobre cijene, a cure su stvarno odlične)
haljine?sposa definitivno naskuplja.provjereno, ista haljina u zg jeftinija je poprilicno od iste u varazdinu.
cvijeće? gift shop letizia. i nemojte se obazirati na to da vam netko veli da je skupa.provjerite, mozda se iznenadite. ja jesam, jer je na kraju ispalo jeftinije od drugih.
i za kraj agencija za vjencanja bila je u varaždinu i ubrzo propala. ne bih htjela biti zloruku prorok, ali ovo je premala sredina za tako nesto.
zahtjevna_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 11:27   #96
eto mene napokon nazad, imala sam nekih obaveza i to, pa nisam baš dolazila ovdi, bila sam i u bolnici, i poslije nisam imala volje za ništa, ali evo me sad tu...

theonly, evo ti broj na pp sad pošaljem...

za tortu probajte u šešetu, to vam je u kukuljevićevoj ulici. rade prekrasne torte.

nažalost, još nisam otišla u sposu, ali čim bude malo vremena, skočim pa vam javim.

još moram i cvjećare proći....

poslije 15.1. Dragi i ja idemo k svećeniku na pregovore...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 18:29   #97
Quote:
nena-vz kaže: Pogledaj post
malo mi je problem skočiti do zg-a. a varaždin i okolica?
pogledaj ako nisi u hobby centar-kod presoflexa, odnosno mercatora. mogli bi imati takve stvarčice.
zahtjevna_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:50   #98
Bok cure,

da li znate di se nasem podrucju mogu iznajmiti navlake za stolice.

thnx
coplek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:37   #99
coplek, bed mi je ostavit te tak da cekas, al ja nemam pojma di bi se to dalo iznajmit
znam da vecina restorana ima u ponudi, pa se nadoplati ak oces da ti stave.. ne znam dal je to onda puno skuplje neg da iznajmis negdje
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 13:37   #100
Quote:
coplek kaže: Pogledaj post
Bok cure,

da li znate di se nasem podrucju mogu iznajmiti navlake za stolice.

thnx
Hay coplek.
Ima ti neka agencija za organizaciju vjencanja u Senkovcu, ak hoes mogu se raspitati dal iznajmljuju navlake pa ako da posaljem ti njihov broj na pm.
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.