Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2010., 23:24   #61
hoćeš reći da se za svaku sliku otvori novi topic. hm, mislim da je to too much. i ovako se mislim je li previše da forumaši imaju svoje galerije. al mislim da bi bilo zanimljivo na jednom topicu pratiti nečije radove. imali bi bolji uvid u opus i razvoj, i rukopis (slikopis).
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 23:59   #62
ja bi ove galerije stavio u zaseban pdf, ko recimo natjecaje, inace ce bit katastrofa
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:02   #63
e ovo je dobra ideja
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:19   #64
i o tome razgovaramo, don't worry. ali još nemamo pravi feedback. ideje su tu i čekamo mišljenje još nekolicine forumaša. bude li mlaka reakcija, onda ništa.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:23   #65
pričekajte još koji dan, vikednom uglavnom nikog nema
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:52   #66
Ma to sa brojem postova i sa onih dvajst kuna biljega i 3 pečata u partijsku knjižicu mog Oca (koji nesme da kaže da ne priznaje sud nijedne partije sem svoje), i urinokulturu, i sl. To mi je naprosto super. Tak nam i državu vode: Možda ste dobri, možda ste i super, ali po nekom tamo članku (ako ga nema, izmislit ćemo ga) Vi jednostavno NE možete.....

Sve više mi se čini da se modovi previše drže nekako: Ajmo fino iskristalizirat pravila, pa da poslije nema posla, samo kartoniranje...
Neznam, nekak mi je to prekonzervativan pristup, bez slušanja "glasa naroda".

Možda da galeriju napravite kao anketnu? Ne bi li to bilo bolje? ..... Pa ino netko se izjasni da bi topic za galeriju, a onda drugi forumaši kažu svoje mišljenje... tako nešto. Ipak će ti 2gi forumaši to gledati, a ne samo 3 moderatora. NHF.
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 00:59   #67
pa i bio je prijedlog da modovi izabreu one koji zadovoljavaju ustav a za ostatak ekipe da svi glasamo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:15   #68
Quote:
dnohla vopi kaže: Pogledaj post
ja bi ove galerije stavio u zaseban pdf, ko recimo natjecaje, inace ce bit katastrofa
Zasto bi bilo katastrofa? Pa postoji popis tema.
Jos jedan pdf ce bit, al mislimo ga otvorit za obradu Fotografija, a ne za galerije forumasa. To moze ic na glavni forum sasvim lijepo.
A previse pdfova necemo i ne zelimo imat.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:22   #69
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Zasto bi bilo katastrofa? Pa postoji popis tema.
Jos jedan pdf ce bit, al mislimo ga otvorit za obradu Fotografija, a ne za galerije forumasa. To moze ic na glavni forum sasvim lijepo.
A previse pdfova necemo i ne zelimo imat.
da, vec vidim divote, otvorim fotografiju, a teme ovako:

crnidjuro
elkarrde
canon klub
dnx
hondakepiran
čet
minja
rh4psody
pentax klub
dnohla vopi
vaše obrade fotografija
kiki
dile
koji dslr da kupim matere vam za 500 kuna?
koji dslr kupiti - opcenita tema
koji kompakt kupiti
vallay
phd
....

da se nitko ne uvrijedi, imena clanova su tu kak su mi padala na pamet
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:23   #70
Ti nikad nisi otvorio popis tema?
I nemas forum postavljen da ti pokaze sve neprocitane teme od zadnjeg log-ina?
Jer ako nemas, postavi. Jebena stvar.

Koja tema te ne zanima, ne moras je otvarat, ne.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:24   #71


ja bi se složila sa dnohlom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:25   #72
Mislim, mozemo mi galerije i ne otvorit. To je bio samo jedan od prijedloga.

Jer iz ovog gore napisanog, cini mi se kao da ljudi zele zaseban pdf za to da NE MORAJU otvarat te teme s galerijama.
A ako ih neko ne zeli otvorit, mozda zaista nema potrebe za tim, stajaznam.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:27   #73
Pa razrađujemo prijedlog, ne?
Na vama je da ih prihvatite ili ne
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:30   #74
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Mislim, mozemo mi galerije i ne otvorit. To je bio samo jedan od prijedloga.
Ovak ja prijetim svom djetetu od 2 i pol godine kad ne sluša. A ono, možeš i NE dobit čokoladu....


Neznam zakaj nas stalno tretirate kao infantilne morone.
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:31   #75
popis tema otvorim svaki put kad nesto trazim, al tu ne pricam o problemu kak nac galeriju xy, nego o problemu bit ce vise galerija nego ostalih topica, i bit ce nepregledno

to imam na vecini foruma na kojima sam, al tu jos nisam skuzio kak da ga natjeram da mi ne prikazuje cijeli forum.hr, nego samo par pdf-ova koje citam.

ne zato da ih ne moram otvarat, nego da mogu otvorit one koje me zanimaju, jednom dnevno kad mi dode da ih pogledam, a ne da se cijeli pdf zagusi s galerijama. ideju u principu pozdravljam
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:38   #76
Quote:
mamurni kaže: Pogledaj post
Ovak ja prijetim svom djetetu od 2 i pol godine kad ne sluša. A ono, možeš i NE dobit čokoladu....


Neznam zakaj nas stalno tretirate kao infantilne morone.
O, matere ti. Ne prijetim. Samo kazem da iz ovih gore postova iscitavam ko da se ljudima nece dat gledat te galerije i da bi ih zato sutnuli na zaseban pdf. Procitaj ponovo sto je Dnohla napisao.
A ako cemo ih zbog toga sutat na zaseban pdf, ne trebamo ih ni otvarat, zar ne?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:41   #77
Quote:
dnohla vopi kaže: Pogledaj post
popis tema otvorim svaki put kad nesto trazim, al tu ne pricam o problemu kak nac galeriju xy, nego o problemu bit ce vise galerija nego ostalih topica, i bit ce nepregledno

to imam na vecini foruma na kojima sam, al tu jos nisam skuzio kak da ga natjeram da mi ne prikazuje cijeli forum.hr, nego samo par pdf-ova koje citam.

ne zato da ih ne moram otvarat, nego da mogu otvorit one koje me zanimaju, jednom dnevno kad mi dode da ih pogledam, a ne da se cijeli pdf zagusi s galerijama. ideju u principu pozdravljam

Nece bit nepregledno jer imamo popis tema. Pogotovo otkad smo odvojili popis tema za netjecaje od glavnog popisa. Takodjer, kad otvorimo pdf za obradu, i to ce olaksat glavni forum te glavni popis tema.
Dalje, forum ti automatski ostavi oznacenima teme koje nisi procitao od zadnjeg log ina....i onda ides redom i otvaras topike koji te zanimaju.
Ako ti i to nije dosta...mozes se pretplatit na teme koje te zanimaju i dobijes notifications kad postoje novi postovi. To je negdje u postavkama, pogledaj.
Ja to ne koristim jer kao mod moram pregledat sve teme i ovak i onak.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:41   #78
mislim da bi sa posebnim pdf-om bilo samo preglednije, niš drugo
po ovom nitko ni natječaje neće otvarat a svi otvaramo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:48   #79
Mislim da su natjecaji prilicno drugaciji nego vlastita galerija.
U natjecaj su ukljuceni svi.
Galerije ce bit, oces neces, "vlasnistvo" jednog forumasa. Ne u smislu da drugi nece moc komentirat itd...al dok su natjecaji dijalog, galerije ce bit vise kao monolog...to ce se jednostavno tako poslozit zbog same naravi teme.
I zbog toga mislim da ih je bolje imat na glavnom forumu jer ce mozda bit vise interakcije.

Takodjer, logicnije je odvojit obradu kao zaseban pdf, a sve ostalo ostavit na glavnom forumu.
Mali je forum, nema milijun tema...ako sve odvojimo u pdfove, sta ce nam ostat na glavnom?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 01:49   #80
Ajd odvojite obrade pa da vidimo kaj će ostat
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.