Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2018., 10:35   #1341
Popust od 200kn Booking - www.booking.com/s/putoho99
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 12:42   #1342
Link za popust, US $15

https://www.booking.com/s/32_8/ee1b79cf
heksogen8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 13:26   #1343
Quote:
ivana) kaže: Pogledaj post
moju prijateljicu je kontaktirala banka, ne booking, npr
Češće Booking nego banka jer hotel ima opciju pored svake rezervacije da to napravi u jednom kliku. Bilo kako bilo, gosta se obavijesti.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 20:17   #1344
Gasite više smiješne ponude s tih 15$.
Došla pirana s 200kn.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 14:26   #1345
Prvi put bih koristila booking.com pa jel mi može netko pojasniti ove linkove za popust?

Trebam prvo rezervirati smještaj pa naknadno dobijem novac natrag na karticu? Primjerice rezervirala bih hotel za 500 kn, preko ovog nedavno objavljenog linka za 200 kn popusta i znači dobila bih naknadno tih 200 kn na karticu (platila hotel 300 kn samo) ili nekako drugačije to ide?

Dobije li se kakav dodatan popust za registraciju i prvu rezervaciju na booking? Također, hotel koji bih uzela traži uplatu na licu mjesta, ne preko neta. To neće utjecati na ovaj povrat od 200 kn?
medena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 14:32   #1346
ti ćeš u hotelu platiti 500 kn, a 200 kn će ti naknadno sjesti na tvoj račun (cca dva do tri tjedna od putovanja)

kao novi član mislim da nemaš nikakve specijalne pogodnosti, ali kao član imaš pravo na svoje linkove s popustom koji ti opet nose neku lovu ukoliko se iskoriste

slobodno okači svoj link ovdje
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 14:33   #1347
E super, mislila sam da se kod registracije isto može iskoristiti neki popust odmah pa da pitam.
Hvala na pomoći!
medena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 14:55   #1348
Samo da još pitam, taj popust koji ja mogu ponuditi prijateljima raste ovisno o broju rezervacija koje napravim preko svog profila ili o vrijednosti zadnje rezervacije (vidim da neki imaju kodove za 15%, neki za 200 kn, ja sam sad dobila kod za podijeliti za 10% popusta)?
medena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 21:41   #1349
evo i mog linka za dodatnih 10% popusta

https://www.booking.com/s/25_8/ahmic049
akez is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 01:03   #1350
Quote:
medena17 kaže: Pogledaj post
Samo da još pitam, taj popust koji ja mogu ponuditi prijateljima raste ovisno o broju rezervacija koje napravim preko svog profila ili o vrijednosti zadnje rezervacije (vidim da neki imaju kodove za 15%, neki za 200 kn, ja sam sad dobila kod za podijeliti za 10% popusta)?


Ne, nego kako ti naidje.

U biti je najvise dobijes s 10% (ako smjestaj dodje vise od 2000 kuna trentno). Za manje rezervacije su bolji linkovi od $15, CAD25, 200 HRK, a bio je i link od $40 koji je jos najbolji bio za manje sume.

Ti mozes svoj link slati kad imas jedan placen smjestaj na Bookingu, jer netko je upozorio da ne vrijedi prije.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 08:52   #1351
Tko zeli 15€ slobodno neka iskoristi moj code

Kod:
https://www.booking.com/s/21_8/hrvoje98
Frulenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:16   #1352
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post

Ti mozes svoj link slati kad imas jedan placen smjestaj na Bookingu, jer netko je upozorio da ne vrijedi prije.
Ha? Ja imam jednu vlastitu otkazanu rezervaciju od prošlog ljeta i sad jedan hotel u rezervaciji - i booking mi je dao da šaljem svoj link s 10% popusta. Znaci li to da ja tih 15usd necu vidjeti ako nesto ne platim preko bookinga?
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 10:37   #1353
Netko (mislim, alteregoblagajnice) je upozorio na to prije nekoliko mjeseci. Kao, treba vodit racuna od koga se uzima link ... Ako ti se da, pregledaj postove unatrag.

Inace, po meni, to ima smisla.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 16:04   #1354
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Netko (mislim, alteregoblagajnice) je upozorio na to prije nekoliko mjeseci. Kao, treba vodit racuna od koga se uzima link ... Ako ti se da, pregledaj postove unatrag.

Inace, po meni, to ima smisla.
Ima i meni smisla, ali mi nije jasno zasto to na bookingu nije napomenuto.
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 16:12   #1355
Nije napomenuto ni to da se popust može dobiti samo ako je iznos rezervacije dvostruko veći od popusta, pa...

U T&C sve piše.

Zato treba uzimati popust od provjerenih forumaša koji pišu i po drugim temama = putuju i koriste Booking.com a ne od nekoga tko je s dva posta došao podijeliti svoj link.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 21:15   #1356
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Netko (mislim, alteregoblagajnice) je upozorio na to prije nekoliko mjeseci. Kao, treba vodit racuna od koga se uzima link ... Ako ti se da, pregledaj postove unatrag.

Inace, po meni, to ima smisla.
Jesam. Moj moto je: A s kim vi bukirate?
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Nije napomenuto ni to da se popust može dobiti samo ako je iznos rezervacije dvostruko veći od popusta, pa...

U T&C sve piše.

Zato treba uzimati popust od provjerenih forumaša koji pišu i po drugim temama = putuju i koriste Booking.com a ne od nekoga tko je s dva posta došao podijeliti svoj link.
Naravno.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 21:30   #1357
Naravno, desila se inflacija kodova od kojih je dio, vjerojatno, nevazeci.

Najmanji problem je sto davatelj takvog linka nece dobiti $15, veci je problem sto korisnik linka nece dobiti svoj dio kolaca koji moze biti puuuno veci. Nadam se da odmah pri rezervaciji primjete da nisu dobili poruku o popustu. Poruka se vidi odmah, kod koristenja linka na prvom kliku.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 08:12   #1358
Tako je, odmah pri kliku na nagradni link treba stajati obavijest o nagradi.

Dodatno, treba provjeriti da li na mailu o potvrdi rezervacije stoji pod MOJA NAGRADA iznos nagrade.

I to je to , nema šanse da tada ne sjednu novci. Imam 10tak povrata i sve sjelo savršeno. Bili su jedno vrijeme nešto sporiji, ali sada ide ko podmazano
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 12:27   #1359
Quote:
maya0101 kaže: Pogledaj post
Tako je, odmah pri kliku na nagradni link treba stajati obavijest o nagradi.

Dodatno, treba provjeriti da li na mailu o potvrdi rezervacije stoji pod MOJA NAGRADA iznos nagrade.

I to je to , nema šanse da tada ne sjednu novci. Imam 10tak povrata i sve sjelo savršeno. Bili su jedno vrijeme nešto sporiji, ali sada ide ko podmazano
Pa meni pise, ta i ta email adresa vas daruje s 10% popusta ( znaci kad kliknem na moj link) i takodjer mi pise da imam ljude koji su preko mene rezervirali i da ce bit nagrada 30dolara. A nisam nista jos platila preko bookinga. :/
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 13:41   #1360
Upravo to, samo se treba čitati.

Evo linka za moj popust od 10%: https://www.booking.com/s/34_6/monycr04

Plaćala i rezervirala često preko bookinga. Već imala isplatu na temelju linka koji sam ja koristila pa ako nekome treba, dobrodošao je.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.