Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2008., 11:23   #1
jeftine avio karte...

jel mi može netko reći gdje je najpovoljnije i na koji način kupiti avio kartu za relaciju zagreb-frankfurt tam za 10 ili 11 mjesec...
__________________
...u raju je ljepo al u paklu je ekipa...
swizach is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 11:38   #2
Germanwings
__________________
the motherfucker
ČmareC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 12:58   #3
Quote:
ČmareC kaže: Pogledaj post
Germanwings
Oni ne lete za Frankfurt.
Probaj ne expedia.com ili trevelocity.com ako ne želiš preko agencija.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 10:55   #4
tražim cijelo jutro i ne ide mi baš paaaaaa, pomagajte
trebala bih aviokartu Madrid-Zagreb

hvala

elizabeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 19:02   #5
Quote:
swizach kaže: Pogledaj post
jel mi može netko reći gdje je najpovoljnije i na koji način kupiti avio kartu za relaciju zagreb-frankfurt tam za 10 ili 11 mjesec...
Probaj preko Lufthanse oni sad imaju povoljne karte za Frankfurt i Minhen!
kiki31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:26   #6
karta za Toronto

Ljudi , treba mi pomoć.
Zanima me gdje mogu da dodjem do najjeftinije karte za Toronto ?
Vidim svi nude povratne ali meni treba u jednom smjeru jer idem na min 12 mjeseci.
Kako mi je ovo prvi put da trazim ovako nesto , nemam blage veze kako da ovo izvedem .
zoks_floks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:50   #7
Quote:
zoks_floks kaže: Pogledaj post
Ljudi , treba mi pomoć.
Zanima me gdje mogu da dodjem do najjeftinije karte za Toronto ?
Vidim svi nude povratne ali meni treba u jednom smjeru jer idem na min 12 mjeseci.
Kako mi je ovo prvi put da trazim ovako nesto , nemam blage veze kako da ovo izvedem .
Probaj vidjet AirTransat iz Londona, Njemačke ili odakle ti već odgovara, a do tamo imaš jeftinih aviokompanija iz HR i okolice.
phi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 11:55   #8
skyscanner

meni ova djeluje najbolje i najjednostavnije
KapitalL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:54   #9
MADRID

Quote:
elizabeth kaže: Pogledaj post
tražim cijelo jutro i ne ide mi baš paaaaaa, pomagajte
trebala bih aviokartu Madrid-Zagreb

hvala

Preporučam ti AIR EUROPE (španjolska jeftina aviokompanija) leti ti iz Budimpešte za Madrid. Pogledaj.
Oni ti iz Madrida imaju i za NEW YORK (JFK) - SUPER SU!!!!!
GLOBTROTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 15:56   #10
TORONTO

Quote:
phi kaže: Pogledaj post
Probaj vidjet AirTransat iz Londona, Njemačke ili odakle ti već odgovara, a do tamo imaš jeftinih aviokompanija iz HR i okolice.
Bok, pogledaj na www.varazdintours.com - LAST MINUTE

Imaju ti karte iz ZG za TORONTO jest da su sezonske ali ako ostaješ 12 mjeseci to ti je ok.
GLOBTROTER is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 17:10   #11
Quote:
zoks_floks kaže: Pogledaj post
Ljudi , treba mi pomoć.
Zanima me gdje mogu da dodjem do najjeftinije karte za Toronto ?
Vidim svi nude povratne ali meni treba u jednom smjeru jer idem na min 12 mjeseci.
Kako mi je ovo prvi put da trazim ovako nesto , nemam blage veze kako da ovo izvedem .
Pogledaj Air Transat, s tim da se isplati pogledati i iz Beča. Ako ideš do kraja rujna, imaš i iz Zagreba sa Sky service. Iz Londona ima jeftino sa Flyzoom.

Kaj se tiće frankfurta, pogledati na Lufthansinim stranicama, 130 EUR je povratna, jeftinije ne ide.

Za MAdrid, ima jeftino iz Venecije, Vueling. Ili iz Ljubljane za Barcelonu, a onda naći nešto jeftino iz Barcelone za MAdrid (avion ili vlak).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 16:19   #12
avio karte

Bok.Trebam za Boston dvije avio karte za konac petog mjeseca povratak konac desetog mjeseca. Prihvaćam sve opcije polaska iz gradova u susjednim državama.Ako ima itko bilo kakvu ideju ili može pomoć da prođem što jeftinije piši.
sobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 19:21   #13
Provjeri iz Londona, najbolje na www.kayak.com. Osim Londona, odakle se znaju nači najjeftinije opcije, isplati se pogledati iz Venecije, Beča, Minhena, Frankfurta...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 01:56   #14
ne bi htio da se ovo shvati ko reklama jer to nije, al ja sam neki dan kupio kartu za orlando za deveti mjesec u e-toursu (baš u poslovnici, ne prek neta) i ispalo me skoro 1000 kn jeftinije (4300) od svih kombinacija koje sam našao prek neta... sličnu ponudu sam dobio i u CA u praškoj
deda86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 14:26   #15
Ja sam isto si našao povoljnije u aviokarte.hr nego što bih dobio preko expedie, travelocityja i ostalih pretraživača.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 20:17   #16
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Ja sam isto si našao povoljnije u aviokarte.hr nego što bih dobio preko expedie, travelocityja i ostalih pretraživača.
S jeftinim kartama je tak. Uvijek se najviše isplat pogledati nekoliko različitih pretraživača karata, na kraju provjeriti direktno na stranici aviokompanije. A nekad aviokompanije znaju dati akcije, pa se dobije super-povoljno. Prije kakvih mjesec dana su recimo Lufthansa i Austrian imali neke akcije, pa je povratna karta Zagreb-New York bila smješnih 330 EUR. Sa svim taksama...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:47   #17
Sjećam se kada sam prošle godine se raspitivao po agencijama i da su mi u generalturistu ponudili kartu prvo za preko 6 somova, a nakon što sam rekao da sam našao online mnogo jeftnije, javili mi se sa cifrom od oko 5 i pol tisuća kuna. Par dana kasnije kupio ju u aviokartama.hr za manje od 4.300. Treba se ipak raspitati na više mjesta. Još kad se sjetim kako sam 2007. preko Amexa kupio do NYC-a za 5.900, padne mi mrak na oči svaki put.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 14:01   #18
Quote:
swizach kaže: Pogledaj post
jel mi može netko reći gdje je najpovoljnije i na koji način kupiti avio kartu za relaciju zagreb-frankfurt tam za 10 ili 11 mjesec...
Pokusaj na: http://www.adriatica.net/aviotickets/aviotickets_en.htm
globe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 14:02   #19
Quote:
elizabeth kaže: Pogledaj post
tražim cijelo jutro i ne ide mi baš paaaaaa, pomagajte
trebala bih aviokartu Madrid-Zagreb

hvala

Najbolja trazilica je: http://www.adriatica.net/aviotickets/aviotickets_en.htm
globe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 14:05   #20
Quote:
zoks_floks kaže: Pogledaj post
Ljudi , treba mi pomoć.
Zanima me gdje mogu da dodjem do najjeftinije karte za Toronto ?
Vidim svi nude povratne ali meni treba u jednom smjeru jer idem na min 12 mjeseci.
Kako mi je ovo prvi put da trazim ovako nesto , nemam blage veze kako da ovo izvedem .
CSA ima najnizu cijenu od EUR 200 + takse u jednom smjeru za osobe do 30 sa studentskim statusom. Ako si vise mozes za EUR 350 + takse kupiti povratnu kartu koja vrijedi godinu dana.
globe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.