Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2011., 09:18   #21
ja sad nemam stranicu, ali sam prije imao i većinu rezervacija sam ostvarivao preko nje..
neznam u kojem si ti mjestu, ali ja sam sa jednog malog otoka i kad bi se upisalo u google apartmani moj otok izbacilo bi moju stranicu među prvima, zbog toga što nema neke velike ponude.. tako da nisam imao problema sa tim
pepe88 is offline  
Old 23.02.2011., 15:49   #22
Quote:
Kissing spine kaže: Pogledaj post
E Pepe, baš ti hvala na iscrpnom odgovoru. Sad znam točno koliko košta i što učiniti da kad netko u tražilicu upiše apartmani u xy, na prvoj stranici izleti moja stranica!
Elena, možda od tebe dobijem odgovor.
Ja jedan portal plaćam 230 EUR godišnje jer preko njih imam 80% rezervacija i mislim da mi se to apsolutno isplati.

Što se konkretno tiče mog slučaja, naši apartmani su uvršteni u katalog smještaja našeg otoka, i tamo je naravno i link na našu web stranicu . Taj katalog je zapravo web stranica s cjelokupnom ponudom smještaja otoka.
Na Google-u je taj katalog odmah na prvom mjestu, što je super.

Mislim da bi ti bilo najbolje popričati s nekim tko se bavi izrađivanjem web stranica, optimizacijom i prijavom na tražilice...
Moraš znati da ćeš platiti par tisuća kuna, ali to je normalno.
Elena. is offline  
Old 19.05.2011., 22:38   #23
Quote:
Elena. kaže: Pogledaj post
Što se konkretno tiče mog slučaja, naši apartmani su uvršteni u katalog smještaja našeg otoka, i tamo je naravno i link na našu web stranicu . Taj katalog je zapravo web stranica s cjelokupnom ponudom smještaja otoka.
Na Google-u je taj katalog odmah na prvom mjestu, što je super.

Mislim da bi ti bilo najbolje popričati s nekim tko se bavi izrađivanjem web stranica, optimizacijom i prijavom na tražilice...
Moraš znati da ćeš platiti par tisuća kuna, ali to je normalno.
Da bi vaša stranica bila među prvim rezultatima od presudne važnosti je da je optimizirana tj. od početka napravljena na taj način. Kod izrade stranice gotovo svi će vam reći da rade tu tzv. SEO optimizaciju ali malo tko to zapravo i napravi kako spada. Jednostavan razlog, zato jer ne znaju. Inače se bavim izradom web stranica i SEO optimizacijom pa znam o čemu govorim.
tribequeen is offline  
Old 20.05.2011., 06:46   #24
Stvarno neki ljudi misle da mi na apartmanima zarađujemo milijune i ponašaju se poput porezne uprave, samo deru.
Kissing spine is offline  
Old 12.03.2013., 21:48   #25
Ja sam prošle sezone tražila preporuku baš na ovom forumu, ljudi su mi preporučili dosta sajtova za oglašavanje apartmana, bilo je dosta baš loših, vjerovatno su njihovi bili, niti su imali ponude niti realne cijene za to, a pri tome nisu mi htjeli odobriti da vidim koliko ti njihovi portali imaju posijeta. A garantovali su velike posjete. Na kraju sam se odlučila da oglašavam apartmane na sajtu koji imaju po meni ok ponudu http://www.hrvatskaapartmani.hr/pose...apartmana.aspx tu je možete pogledati, i stvarno sam zadovoljna, unaprijed sam imala dosta rezervacija i stvarno mi se isplatilo. Planiram ovu sezonu da uzmem na još jednom boljem sajtu, pokušaću sa tim apartmanija da vidim kakvi će oni biti, tj. u kombinaciji sa ovim što sam spomenula gore. Mislim da će to biti pun pogodak, da na taj način neću imati potrebe da imam oglase ni načemu drugom nego na internetu. Čak mi za ovo i ne treba koliko sam skontala websajt, jer na ovim sajtovima za oglašavanje apartmana mogu da se postave sve informacije, tako da ljudi i ne dolaze na sajt. Bolje izgleda uložiti u to, nego u dizajnera, domene hosting i slično. Možda i nekome od pomoći bude i moj post.
MarijaLo is offline  
Old 14.07.2013., 14:25   #26
Apartmanija portal

Quote:
MarijaLo kaže: Pogledaj post
Ja sam prošle sezone tražila preporuku baš na ovom forumu, ljudi su mi preporučili dosta sajtova za oglašavanje apartmana, bilo je dosta baš loših, vjerovatno su njihovi bili, niti su imali ponude niti realne cijene za to, a pri tome nisu mi htjeli odobriti da vidim koliko ti njihovi portali imaju posijeta. A garantovali su velike posjete. Na kraju sam se odlučila da oglašavam apartmane na sajtu koji imaju po meni ok ponudu http://www.hrvatskaapartmani.hr/pose...apartmana.aspx tu je možete pogledati, i stvarno sam zadovoljna, unaprijed sam imala dosta rezervacija i stvarno mi se isplatilo. Planiram ovu sezonu da uzmem na još jednom boljem sajtu, pokušaću sa tim apartmanija da vidim kakvi će oni biti, tj. u kombinaciji sa ovim što sam spomenula gore. Mislim da će to biti pun pogodak, da na taj način neću imati potrebe da imam oglase ni načemu drugom nego na internetu. Čak mi za ovo i ne treba koliko sam skontala websajt, jer na ovim sajtovima za oglašavanje apartmana mogu da se postave sve informacije, tako da ljudi i ne dolaze na sajt. Bolje izgleda uložiti u to, nego u dizajnera, domene hosting i slično. Možda i nekome od pomoći bude i moj post
.
Nikako ne preporučujem Apartmanija portal. Imaju dobru logistiku, ali za lažne upite koji imaju sličnu šprancu i uvijek se šalju s npr. gmail mailova. Toliko sam vremena potrošila iscrpno odgovarajući dok nisam shvatila što rade. Dogodi se tu i tamo da ti niti ne odgovore sa ne hvala ili slično nakon zaista iscrpnog objašnjavanja, ali u tolikom broju znači samo- lažan mail. Kada sam oduzela sve te mailove, vidjela sam vrlo malo upita i još manje rezervacija, uglavnom iz Češke. apartmane sam popunila sa starim gostima koji su bili zadovoljni, sa njihovim preporukama te sa ponekom rezervacijom sa Apartmanije. Upiti se šalju bezveze, iako postoji kalendar rezervacija, upit se šalje za period koji je zauzet. I.. ne možeš im uopće direktno poslati mail za žalbu ili upit. Izbjeći i čitati postove između redova jer mnogi su plaćeni samo da bi pisali dobre "preporuke".
sveštoznamo is offline  
Old 14.07.2013., 15:28   #27
Da, treba znati prepoznati lažne upite. A i ovo što piše Marija Lo mi ne zvuči baš autentično.Govoriti o punom pogotku unaprijed!!
Što to znači:" Na kraju sam se odlučila da oglašavam apartmane na sajtu koji imaju po meni ok ponudu" ??? Vidi se da piše netko tko se ne bavi iznajmljivanjem.
Broj posjeta i upita ne znači ništa jer ne prodajemo coca colu, već se broje samo realizacije upita.
Kako je apartmanija uopće dobila ovoliko prostora na forumu?, ja sam bila tamo kad je bilo bespl.godinu dana i ne sjećam se nikakve rezervacije.
Kissing spine is offline  
Old 07.05.2017., 14:29   #28
Ppzdrav ima tko iskustva s apartmanijom neki dan sam stavio i jucer imao upit preko gmaila kao da bi dosao na 13dana nekako nisam siguran jer nisam jos skuzio nacin placanja ? Jel to kad gost dode pa da na ruke ili ? Bolje mi je na airbnb i ostalim stranicama kad rezervira plati odma... na paypal i miran sam


Quote:
Kissing spine kaže: Pogledaj post
Da, treba znati prepoznati lažne upite. A i ovo što piše Marija Lo mi ne zvuči baš autentično.Govoriti o punom pogotku unaprijed!!
Što to znači:" Na kraju sam se odlučila da oglašavam apartmane na sajtu koji imaju po meni ok ponudu" ??? Vidi se da piše netko tko se ne bavi iznajmljivanjem.
Broj posjeta i upita ne znači ništa jer ne prodajemo coca colu, već se broje samo realizacije upita.
Kako je apartmanija uopće dobila ovoliko prostora na forumu?, ja sam bila tamo kad je bilo bespl.godinu dana i ne sjećam se nikakve rezervacije.
houska is offline  
Old 28.05.2017., 20:48   #29
Lažni upiti

upravo sam završio sa apartmanijom,

i ja dobivam lažner upite, zar misle da smo svi idioti? pazi emailove, Slavica [email protected], Matija Drabić
E-mail: [email protected]
i tako slično..

Završavamo suradnu a drugima toplo preporučujem!
tommycro is offline  
Old 30.05.2017., 00:31   #30
Predpostavljam, da je Apartmanija vaš domači hrvatski ponudnik apartmana. Tu se ponavlja u nekoliko zapisa ista priča o tobožnje velikom broju lažnih upita vlastnicima apartmana, koji oglašaju putem Apartmanije.

Meni je interesantno, da onda nitko tu ne postavi hipoteze, da bi to mogla biti sustavna kampanja njihove strane i ekonomski puno jaće konkurencije. Da je diskreditiraju i postupno skine sa tržišta i da time njima povečaju šanse za još bolje profite i nesmetano građenje svojih cijena usmjerenih i prema iznajmljivačima, a i prema turistima.

Apartmanija naime po mom iskustvu nudi ( iste) apartmane na Jadranu za oko 10-30% jeftinije od dvoje velikih američkih firmi sa sijedištem na rubu San Francisca, ( koji inače postaju sve dominantniji ponudnik i svugdje u Europi). Mislim, da je logično, barem ja tako biram, da istu stvar uzmem kod onoga, koji je nudi jeftinije. Konkretno, to znaći, da apartmane najčešće rezerviram u direktnom kontaktu sa vlasnikom. A ako agencijom, onda jeftinijom.

Zašto nitko ne pomisli, da bi ti konkuretni prije svega inostrani portali mogli biti izvor velikog broja lažnih upita na Apartmaniju, sa svrhom, da je postupno slome? Zašto nitko ne pomisli ni oko mogućnosti, da su ovi izvor negativnih komentara prema konkurenciji na internetu, na kraju krajeva i na forumima kao što je ovaj?
kranjski janez is offline  
Old 21.01.2018., 17:05   #31
Ja sam osrednje zadovoljna Apartmanijom , sad bih trebala obnoviti pretplatu pa nudim kod za popust od 100 kuna, kako bih i ja dobila popust od 100kn. Neka se javi koga zanima!!
Kissing spine is offline  
Old 23.01.2018., 19:01   #32
Quote:
Kissing spine kaže: Pogledaj post
Ja sam osrednje zadovoljna Apartmanijom , sad bih trebala obnoviti pretplatu pa nudim kod za popust od 100 kuna, kako bih i ja dobila popust od 100kn. Neka se javi koga zanima!!
Pozdrav,

evo se ja mislim oglasiti apartman u apartmanija.hr pa se javljam za Vas kod za popust
Mr O is offline  
Old 23.01.2018., 20:02   #33
Poslala sam vam u priv.poruci ! Ako još kome treba samo mi se javite!!
Kissing spine is offline  
Old 05.02.2018., 00:41   #34
moze meni

Quote:
Kissing spine kaže: Pogledaj post
Poslala sam vam u priv.poruci ! Ako još kome treba samo mi se javite!!
moze meni
pulpfiction8 is offline  
Old 05.02.2018., 10:46   #35
Quote:
pulpfiction8 kaže: Pogledaj post
moze meni
Evo i tebi upravo poslala u priv.poruci!!

O mjestima za oglasavanje apartmana molim nastavite u skupnoj temi: Gdje na internetu oglašavati privatni smještaj
Kissing spine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.