Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2011., 11:51   #41
Quote:
kaptol kaže: Pogledaj post
a koje papire je priložio?priložio je 3 kopije dokumenata jednog čovjeka na 3 imena (vladimira zagorca).
to je bilo najkonkretnije što je uradio.
a ja predlažem da se ispita na koju foru je taj isti munir dobio hrvatsku osobnu,kao i da se ispita od čega živi?
Pa nije vrag da mu netko od svih kojima se do sada zamjerio ne bi pronašao nešto da je dobio na nelegalan način? Bilo za osobnu, bilo za to od čega živi? Uostalom, zaboli me, eto, neka si ti u pravu. Što bi to mijenjalo činjenicu da bi netko stvarno trebao ispitati sve ovo u vezi Karamarka?

Ono, tako se je i prije koju godinu počelo spominjati i neke druge ljude, pa se je isto ovako skakalo i graktalo protiv tih koji su te sumnje iznosili, da bi se na kraju pokazalo da su, vidi vraga, bili u pravu. Pa onda imamo pune zatvore podravkaša, cestara, premijera na godišnjem odmoru u austriji i sl. A potpuno iste stvari ste graktali i kad se je njih prije optuživalo
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:52   #42
Quote:
kaptol kaže: Pogledaj post
a koje papire je priložio?priložio je 3 kopije dokumenata jednog čovjeka na 3 imena (vladimira zagorca).
to je bilo najkonkretnije što je uradio.


a ja predlažem da se ispita na koju foru je taj isti munir dobio hrvatsku osobnu,kao i da se ispita od čega živi?
1. zar to nije dovoljno da se čovjek smrzne?

2. sve je do detalja razjašnjeno, kako i zašto.
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:53   #43
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ono, tako se je i prije koju godinu počelo spominjati i neke druge ljude, pa se je isto ovako skakalo i graktalo protiv tih koji su te sumnje iznosili, da bi se na kraju pokazalo da su, vidi vraga, bili u pravu. Pa onda imamo pune zatvore podravkaša, cestara, premijera na godišnjem odmoru u austriji i sl. A potpuno iste stvari ste graktali i kad se je njih prije optuživalo
Komesar ne postavlja pitanja. On sluša nadređene.
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:06   #44
@ kaptol

zašto da to urade,kad su oni riješili ta pitanja?
ali engleska odgovornost za ratne zločine nad hrvatima je evidentna,i zato englezi svu dokumentaciju o tome vode kao strogo čuvanu državnu tajnu.
što se tiče naknade štete,ako to židovi mogu tražiti danas,mogli bi i hrvati.



Ne bih se puno petljao , ali kakve veze sa Munirom Poduvnjakom i njegovim jučerašnjim nastupom u NU2 ima drugi svjetski rat ? Možda i prvi da pretresamo .

Mi ćemo još dugo biti pod pažljivim nadzorom EU , ne zanima me konkretni slučaj i ishod istoga ali me jako zanima da se u mojoj zemlji takve i slične stvari više ne događaju !

Zašto se u ovoj državi oni koji ukazuju na eventualni kriminal tako zdušno i orkestrirano proganjaju ??
__________________
unplugged

Zadnje uređivanje South Park : 04.07.2011. at 12:14.
South Park is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:13   #45
okejiČ..za zagorca se manje vise sve znalo..i saznat ce se i jos vise, nis nova, jel

..priljepljivanje za bilo kaj kaj ima veze sa sportom i megaljubav prema tom istom sportu i klubu dakako () je isto vec dobro poznata stvar svima malo upucenijima

zemljiste je isto apsolvirano i tu se nema kaj dodat, samo se nadam da ce osvanut konacno i SLUZBENI dokumenti koji su nekim cudom nedostupni, jel

al men osobno je onaj detaljČiĆ s prodajom ljetnikovca zuzoric i vjerom šuman i karamarkom nenadjebiv

ocel se meske ocitovat, sta mislite..mislim..bio bi red
__________________
cleaner..
rilke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:13   #46
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Koje li floskule....

za konkretnije razmišljanje evo ti malo čiste matematike

onaj tko je 1945. imao 20 godina danas ima 86 godina. Dakle, pusta se preživjela starčad ukakala od istrage.
Ne radi se o njima mada i njih ima živih npr Joža Manolić i Buda Lončar a ratni zločin ne zastarjeva nego se radi o zaštiti klase, kaste i ideologije koja je stvorena.

odgojili su oni nasljednike.

nego zar opet jedan bosanac kroji hrvatsku sudbinu. Sad ne smeta što je Munir Bosanac koji možda nema čak ni državljanstvo hrvatsko. Za šta je on relevantan.

Odakle on u toj priči. Tko je on?
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:30   #47
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Ne radi se o njima mada i njih ima živih npr Joža Manolić i Buda Lončar a ratni zločin ne zastarjeva nego se radi o zaštiti klase, kaste i ideologije koja je stvorena.

odgojili su oni nasljednike.

nego zar opet jedan bosanac kroji hrvatsku sudbinu. Sad ne smeta što je Munir Bosanac koji možda nema čak ni državljanstvo hrvatsko. Za šta je on relevantan.

Odakle on u toj priči. Tko je on?
Istina nema nacionalna obilježja.

Isus nije Hrvat pa veeelika većina Hrvata vjeruje u njega.
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:33   #48
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Ne radi se o njima mada i njih ima živih npr Joža Manolić i Buda Lončar a ratni zločin ne zastarjeva nego se radi o zaštiti klase, kaste i ideologije koja je stvorena.

odgojili su oni nasljednike.

nego zar opet jedan bosanac kroji hrvatsku sudbinu.
Sad ne smeta što je Munir Bosanac koji možda nema čak ni državljanstvo hrvatsko. Za šta je on relevantan.

Odakle on u toj priči. Tko je on?
Ovaj, koji je ono prvi Bosanac koji je krojio hrvatsku sudbinu? Nekako mi je promakao. A lijepo mi je majka govorila da manje pijem.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:36   #49
Quote:
kaptol kaže: Pogledaj post
napad na karamarka se vrši zbog najave istrage partizanskih zločina,koja bi u konačnici dovela do britanske umješanosti u te zločine.
bosanac koji to radi je jeftina špijunčina koja želi stopirati tu inicijativu,i plaćen je novcem sumnjivog porijekla.
ffs...

U kojem prostorno-vremenskom kontinuumu ti živiš čovječe? Daj pročitaj šta si napisao i probaj izvesti neke zaključke čak i ako su tvoje pretpostavke točne. Molim te pojasni svoj tok misli meni neupućenome.

Dakle, partizani su počinili zločine nad hrvatskim civilima/vojnicima '45., a ti partizani su zapravo bili Britanci? Ili su Britanci huškali partizane da pobiju Hrvate zato jer nas organski ne mogu smisliti kako entitet? I sad dogodi se da stvarno Karamarko otkrije neku umješanost, kakva god ona bila po tvojim zamislima. Šta misliš da će se dogoditi kao posljedica toga? Apeliram na tvoj razum da možebitne zaključke staviš u povijesni kontext i da u obzir uzmeš činjenicu da svakome u svijetu puca kurac za Hrvatskom.

Sa velikom znatiželjom očekujem tvoj odgovor.
__________________
Patriotism is the last refuge of the scoundrel.
anarchello is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:39   #50
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Istina nema nacionalna obilježja.

Isus nije Hrvat pa veeelika većina Hrvata vjeruje u njega.
A vlasnik istine je pretpostavljam Bosanac Munir,

negdašnji pripadnik bosansko-muslimanske tajne službe, koji je usput osumnjičen kako se priča, od ratnih zločina do težeg kriminala.

Dakle, čovjek koji valjda nema ni hrvatsko držvaljanstvo, vrlo sumnive i upitne biografije odjednom je najrelevantniji čovjek za isitnu u Hrvatskoj.

o ti zemljo čudesa..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:40   #51
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
A vlasnik istine je pretpostavljam Bosanac Munir,

negdašnji pripadnik bosanske tajne službe, koji je usput osumnjičen kako se priča od ratnih zločina do težeg kriminala.

Dakle, čovjek koji valjda nema ni hrvatsko držvaljanstvo odjednom je najrelevantniji čovjek za isitnu u Hrvatskoj.

o ti zemljo čudesa..
Evo ga opet... jesi gledao emisiju i koje je sve papire istresao u vezi toga? čovjek je izvadio našu osobnu, objasnio kako i zašto je ima, papire di je bio u ratu i što je radio, te pokazao papire da ni za što nije osumnjičen i/li osuđen. OK, neka je sve to lažno, zar ne se bi moglo onda to i dokazati? I sve i da je on to što si rekao da jest, što to ima veze sa svim nepravilnostima iznesenim u vezi karamarka?
__________________
OFF DUTY

Zadnje uređivanje STINGer : 04.07.2011. at 12:46.
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:41   #52
Quote:
Solis kaže: Pogledaj post
Ja razumijem hrvatski i zato mi nije jasno o čemu ti to...ne želiš nas valjda uvjeravati da strani agent Munir govori hrvatskim jezikom?
Što želiš reći? Čovjek se zove Munir pa ne može govoriti hrvatskim ili šta? Ajd odi pogledaj emisiju i daj mi točno primjere gdje ne govori hrvatskim jeszikom. Imaš arhiviranu emisiju na HRT site-u.

Jasno ti je da ovo gore što si napisao govori jako puno o tebi?
__________________
Patriotism is the last refuge of the scoundrel.
anarchello is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:42   #53
Quote:
anarchello kaže: Pogledaj post
ffs...

U kojem prostorno-vremenskom kontinuumu ti živiš čovječe? Daj pročitaj šta si napisao i probaj izvesti neke zaključke čak i ako su tvoje pretpostavke točne. Molim te pojasni svoj tok misli meni neupućenome.

Dakle, partizani su počinili zločine nad hrvatskim civilima/vojnicima '45., a ti partizani su zapravo bili Britanci? Ili su Britanci huškali partizane da pobiju Hrvate zato jer nas organski ne mogu smisliti kako entitet? I sad dogodi se da stvarno Karamarko otkrije neku umješanost, kakva god ona bila po tvojim zamislima. Šta misliš da će se dogoditi kao posljedica toga? Apeliram na tvoj razum da možebitne zaključke staviš u povijesni kontext i da u obzir uzmeš činjenicu da svakome u svijetu puca kurac za Hrvatskom.

Sa velikom znatiželjom očekujem tvoj odgovor.

a što se navlačiš uopće? uvijek ista priča, čim se spomene karamarko odmah se priča gura od njegovih afera na ratne zločine, strane plaćenike i ostale qrcepalce
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:43   #54
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
A vlasnik istine je pretpostavljam Bosanac Munir,

negdašnji pripadnik bosansko-muslimanske tajne službe, koji je usput osumnjičen kako se priča, od ratnih zločina do težeg kriminala.

Dakle, čovjek koji valjda nema ni hrvatsko držvaljanstvo, vrlo sumnive i upitne biografije odjednom je najrelevantniji čovjek za isitnu u Hrvatskoj.

o ti zemljo čudesa..

čovjek ima dvojno državljanstvo i nije kažnjavan nigdje.
da li je to bitno, ili ono što govori ?
očito, nekoga žulja istina
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:45   #55
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
čovjek ima dvojno državljanstvo i nije kažnjavan nigdje.
da li je to bitno, ili ono što govori ?
očito, nekoga žulja istina

još jedan sljedbenik istine.

Kult istine Munira Podumljaka.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:50   #56
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Dakle, čovjek koji valjda nema ni hrvatsko držvaljanstvo, vrlo sumnive i upitne biografije odjednom je najrelevantniji čovjek za isitnu u Hrvatskoj.
Tako je. Osoba koja nema hrvatsko državljanstvo je potpuno nesposobna, lažljiva i glupa, te nesposobna, kao i glupa, pošto hrvatsko državljanstvo može dobiti svaki bolje upućeni kriminalac ili rođo.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:50   #57
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
a što se navlačiš uopće? uvijek ista priča, čim se spomene karamarko odmah se priča gura od njegovih afera na ratne zločine, strane plaćenike i ostale qrcepalce
Ma nemam pojma, nekad mi jednostavno pukne film od hrvatina, stadionskog mentaliteta i sl. Razjebaše nam živote, a masa ljudi im pomaže u tome.

Pokušavam im pomoći da sami sebe dovedu u kontradikciju, a i zanima me šta će reći. Za sada se svodi na to da je bosančina došla nama hrvatima soliti pamet. To je najjači argument trenutno.
__________________
Patriotism is the last refuge of the scoundrel.
anarchello is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:54   #58
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Tako je. Osoba koja nema hrvatsko državljanstvo je potpuno nesposobna, lažljiva i glupa, te nesposobna, kao i glupa, pošto hrvatsko državljanstvo može dobiti svaki bolje upućeni kriminalac ili rođo.
Da je to tako onda bi jaran Munir dobio državljanstvo jer ima kriminalnu prošlost


Još jedan sljedbenik kulta istine Munira Podumljaka bjeloočalnog.

O ti veliki Munire..zar ne vidiš sljedbenike svoje..tu su u gomilama.

o Munire veliki bjeloočalni istinu im reci..istinu samo istinu žele..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:54   #59
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
još jedan sljedbenik istine.

uvijek sljedbenik istine,
ali ne one, po stranačkoj narudžbi
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 12:55   #60
Quote:
anarchello kaže: Pogledaj post
Ma nemam pojma, nekad mi jednostavno pukne film od hrvatina, stadionskog mentaliteta i sl. Razjebaše nam živote, a masa ljudi im pomaže u tome.

Pokušavam im pomoći da sami sebe dovedu u kontradikciju, a i zanima me šta će reći. Za sada se svodi na to da je bosančina došla nama hrvatima soliti pamet. To je najjači argument trenutno.
Zašto ne, taj argument koristite prije svakih i poslije svakih izbora a i 4 godine između.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.