Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2013., 18:13   #21
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
ubo je komunjare u srž, predivan osjećaj

inače jedan od rijetkih hadezenjara koji valja
Nedavno je jedan HDZ-ovac citirao Einsteina u definiciji gluposti: "glupost je ponavljanje istih postupaka i očekivanje da će rezultat biti drugačiji..."

I HDZ bi sada da ih opet biramo?
Eto, što oni misle o narodu, koliko nas glupima smatraju.

Koliko moraš biti veliko g..no da nakon što sve zas..eš i upropastiš ideš još nekoga kritizirati i prebacivati krivnju?

Zadnje uređivanje newone : 05.12.2013. at 18:20.
newone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 21:40   #22
Quote:
newone kaže: Pogledaj post
Nedavno je jedan HDZ-ovac citirao Einsteina u definiciji gluposti: "glupost je ponavljanje istih postupaka i očekivanje da će rezultat biti drugačiji..."

I HDZ bi sada da ih opet biramo?
Eto, što oni misle o narodu, koliko nas glupima smatraju.

Koliko moraš biti veliko g..no da nakon što sve zas..eš i upropastiš ideš još nekoga kritizirati i prebacivati krivnju?
oće,oće,opeće bit izabrani,imaju priču,a priča pali,hebo rezultate.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 23:01   #23
Taj ne bi smio biti kandidat za Ministra financija ni pod razno.


Bivši hrvatski nogometni sudac Miroslav Jedvaj u razgovoru za Sportske novosti progovorio je o nečasnim radnjama u našem nogometu u proteklih 20 godina.

Njegova šokantna ispovijest za Sportske novosti potvrdila je koliko je nečasnih radnji bilo u hrvatskom nogometu proteklih 20 godina.

Sudac, koji je u karijeri odsudio više od 60 međunarodnih utakmica, prije godinu dana vratio se iz španjolskog zatvora gdje je završio zbog šverca heroina.

U razgovoru je priznao da je kao pomoćni sudac brzo napredovao jer nikada nije išao protiv vodećih ljudi, a iznio je i šokantan podatak da u njegovo vrijeme, kada su bila 24 glavna i 32 pomoćna suca, samo su dva bila poštena i nisu primala mito – Edo Trivković i Slavko Čulina.

Jedvaj je govorio i kako je Zagreb osigurao naslov prvaka protiv Dinama (2:1) kada je on bio pomoćnik.

– Svi su se smijali jer su znali što se događa. Glavni sudac bio je Goran Marić, a ja Mihaelu Mikiću nisam dao da prijeđe centar. Dinamo je želio igrati pošteno, ali nije mogao – izjavio je Jedvaj za Sportske novosti.

Isto tako Jedvaj je tvrdio da je bila dogovorena utakmica Varteksa i Hajduka (2:4) kada su Splićani osigurali naslov prvaka, a on je za to dobio pet tisuća maraka.

Prisjetio se i susreta sa Štimcem (Rijeka – Hajduk) kada ga je bivši vatreni ošamario. Prijavio ga je delegatu, ali je zatim spasio Štimca tako što je promijenio iskaz i to na pritisak Stjepana Djedovića i Gorana Marića.

– Nisu njih dvojica spašavala Štimca ili mene, već najvjerojatnije novac koji su trebala dobiti od toga prvenstva.

Nakon toga sastao se sa Štimcem, ali nije od njega uzeo novac za promjenu iskaza, nego je tražio da mu pomogne dobiti obećanih 25 tisuća njemačkih maraka od Hajduka koji mu je to dugovao za suđenja na njihovim utakmicama u tri sezone.

Na pitanje je li ijedno prvenstvo regularno od osamostaljenja Hrvatske Jedvaj je bio brutalno iskren.

– Mogu govoriti samo o vremenu kada sam ja sudio. Odgovor je – nije. Nema šanse, Djedović, Širić, Marić, nešto manje Sinovčić vodili su sudačku politiku.


Prisjetio se Jedvaj i kada je Rijeka izgubila prvenstvo jer nije pobijedila Osijek na Kantridi 1999. (1:1), a naslov je otišao u Maksimir.

– Da sam ja sudio, Rijeka bi bila prvak. Poslije sam čuo da smo trebali suditi Trivković, Novosel i ja, ali stavili su sigurnije igrače – zaključio je Jedvaj u razgovoru za Sportske novosti.


dobava:http://dalje.com/hr-sport/jedvaj--i-...i-sudac/402299
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 01:50   #24
kaže švercer heroina i nečasni sudac
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 02:33   #25
Quote:
no good kaže: Pogledaj post
Dobro on je krtizirao HNB, monetarnu, gospodarsku politiku i kao zastupnik HDZ-a....
Možemo reći da je u HDZ-u ipak ima mjesta za drugačije mišljenje dok recimo u SDP-u nije bilo mjesta za Jurčića ili Kovačevića...

upravo tako, kritizirao je i prije, ali neki se prave gluhi.
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.