Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2013., 21:18   #221
Ja sam vam koncizno predočil na kaj ličim, a sad, ako ima ženska osoba u obližnjoj sredini kojoj to nije ključno za atrakciju, nek' se javi, budući da mi u zadnje vrijeme partnerica počinje nalaziti razloge za izbjegavanje seksualne komponente( teško je odgonetnuti zakaj )

Zadnje uređivanje frostwired : 20.05.2013. at 21:35.
frostwired is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 21:37   #222
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
Ljudi koji su mi dragi i koje volim, lijepi su mi sve i da nemaju pola lica

Just sayin'
Jebeš to, to su emocionalni tamponi. Tema nije o tome.
frostwired is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 22:27   #223
Quote:
Ironrage kaže: Pogledaj post
Negdje u procesu evolucije čovjeka su 'ljudi' skužili da se određene bebe rode bolesne, ili da imaju određene čudne karakteristike, ili da vrlo brzo umiru od njima onda još ne poznatih razloga. I onda su počeli misliti.
Toliko si se potrudio napisati, pa rekoh, nek bar netko odgovori na to nešto tvoje. Odgovaram! Pozz
Wannabegoodguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 09:21   #224
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post

na obljetnici mature svi su mi prilazili i govorili mi kako sam lijepa i kako sam se promijenila, a nisam se promijenila uopce, promijenila sam sebe iznutra

nit sam onda bila nesto ruzna nit sam sad nesto predivna al ljudi me percipiraju kako ja percipiram sebe
Ružno pače. To je moguće kod pravilnih crta lica.
Mislim da znam kako izgledaš.
Možeš stavom utjecati na atraktivnost ali krivi nos ili bezsisnost traže kirurški nož.

----
tapatalk
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 09:42   #225
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Možeš stavom utjecati na atraktivnost ali krivi nos ili bezsisnost traže kirurški nož.
Ovako sam razmišljala sa 16 i htjela pod nož zbog nosa koji mi je bio ružan.

5 godina kasnije sam shvatila da ljepši nos ne bi apsolutno ništa promijenio u mom životu.

10 godina kasnije rijetko bih se sjetila da imam ružan nos.

Još 10 godina kasnije cijela priča mi je postala smiješna. Vrijeme u kojem je čovjeku vlastiti izgled jako bitan je prošlo, a prošlo je i vrijeme u kojem se izgleda lijepo.

Mislim da je biti "ružan", tj. nezadovoljan svojim izgledom veliki problem u mladosti. Kasnije čovjek o tome uglavnom više nema kada razmišljati.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 09:59   #226
Da, lako je nama starcima gledati na mladost i probleme izgleda sa smiješkom.
Sigurno imaš sisurde pa ti je nos pao u drugi plan.

--

Što ćemo sa šminkom kod žena? Zašto se piturate ako je izgled samo stav?






----
tapatalk
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 11:06   #227
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Da, lako je nama starcima gledati na mladost i probleme izgleda sa smiješkom.
Sigurno imaš sisurde pa ti je nos pao u drugi plan.
Imam jednu kolegicu koja je zaista bez sisa, ali onako - kao da su joj ih amputirali. Lagano kokošja prsa. A ni nos joj baš nije sitan. Inače je vitka i ima lijepe oči, ali baš ništa osim toga. Mene da netko pita kakva mi je - gadna, brate. Ali baš gadna.

E sad, imam i kolegu koji je slijedi kao sjena. Poznaju se gotovo od djetinjstva i beznadno je zaljubljen u nju. Ona je sada udana, ima i dijete i njega očito doživljava kao hm... prijateljicu. Ali on se ne odljepljuje od nje i u nekoliko navrata je naglasio kako mu ona ima super tijelo. A mnoge s duplo i troduplo većim sisama od nje smatrale bi da bez hitne ugradnje umetaka ne smiju ni nos promoliti na ulicu. Glupost, što se može.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 13:28   #228
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Ružno pače. To je moguće kod pravilnih crta lica.
Mislim da znam kako izgledaš.
Možeš stavom utjecati na atraktivnost ali krivi nos ili bezsisnost traže kirurški nož.

----
tapatalk
a kako bi mogao znati kako izgledam

ja nisam uopce bila ruzna, kad pogledam fotke nisam bila ruzna, al drugi su me tako percipirali, kao sto me sad, po mom misljenju, percipiraju daleko zgodnijom nego sto to stvarno jesam...

dobar primjer su moje 2 prijateljice... jedna je duhovna, svjesna sretna osoba koja zraci i prelijepa je i vrlo sexipilna... radile smo zajedno i jednom sam joj odlucila pokloniti nekakvu kremu za lice, razmisljala sam koju bi joj napravila s obzirom na njenu kozu koja je po mojem misljenju bila besprijekorna i taj dan se vidimo i pogledam ju ciljano i shvatim da ona uopce nema savrsenu kozu, to je bila moja percepcija.. i bez obzira sto sam svaki dan sjedila pola metra jedna od druge i pricale o svemu ja ju nisam mogla vidjeti drugacijom od onog kako se ona osjeca...

drugi primjer je naoko izrazito ruzna frendica koja kod vecine ostavlja neugodan dojam... i svaki put ju gledam i voljela bi joj pomoci al ne mogu ja obavit njen posao umjesto nje....ona uopce nije ruzna.... to je njen dozivljaj same sebe.... i to se moze promijeniti al se ljudi generalno tesko mijenjaju
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 19:52   #229
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
krivi nos ili bezsisnost traže kirurški nož.
reci da se šališ.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 10:27   #230
Cepaš forumskim skalpelom Isadora.

--

Dojam znači ali u slučaju kada osoba zbog povreda koje mu je društvo nanijelo ili nekog drugog razloga mrzi dio svojeg tijela i ima poteškoća u socijalizaciji zašto bi trošila godine svojeg vremena u takvom stanju?

Primjerom, Pero 26g.-nepravilnog i velikog nosa. Upoznali ste se na Inmusicu i super se zabavljali. Razmijenite brojeve/profile na društvenim mrežama i nakon dva dana spavanja i odmora ti se pitaš zašto on ne zove/šalje poruku. Ni ne slutiš da njega proganja izgled. Glupo al jebga. Nisi u njegovoj koži. Festivalske pive, mrak, tvoje privlačne oči sve mu je to dalo vjetar i privremeni zaborav.

Ako zamijeniš spolove tek onda imaš brdo primjera. Okrutnost ženskog društva (jezika) kroz pubertet ti je poznata.

Porod. Zna ostaviti ožiljke, uništiti grudi. Uz današnju stopu razvoda i povrede na psihi opet vidim kao rješenje skalpel.

Psihoterapija vjerovatno može pomoći. Podrška obitelji i prijatelja također puno pomaže u prihvaćanju svojeg tijela.


Meni je moje tijelo ugodno.
Htio bih da se svi tako osjećaju ali nekad treba i estetsku operaciju staviti u opcije jer dojam traži puno rada.

--

Eh, koliko muke između primljenih 20 poziva da ovo ispišem a sve smo to mogli uz pivu.













----
tapatalk
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 11:09   #231
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Dojam znači ali u slučaju kada osoba zbog povreda koje mu je društvo nanijelo ili nekog drugog razloga mrzi dio svojeg tijela i ima poteškoća u socijalizaciji zašto bi trošila godine svojeg vremena u takvom stanju?

Primjerom, Pero 26g.-nepravilnog i velikog nosa. Upoznali ste se na Inmusicu i super se zabavljali. Razmijenite brojeve/profile na društvenim mrežama i nakon dva dana spavanja i odmora ti se pitaš zašto on ne zove/šalje poruku. Ni ne slutiš da njega proganja izgled. Glupo al jebga. Nisi u njegovoj koži. Festivalske pive, mrak, tvoje privlačne oči sve mu je to dalo vjetar i privremeni zaborav.

Ako zamijeniš spolove tek onda imaš brdo primjera. Okrutnost ženskog društva (jezika) kroz pubertet ti je poznata.

Porod. Zna ostaviti ožiljke, uništiti grudi. Uz današnju stopu razvoda i povrede na psihi opet vidim kao rješenje skalpel.

Psihoterapija vjerovatno može pomoći. Podrška obitelji i prijatelja također puno pomaže u prihvaćanju svojeg tijela.
Oprostite vas dvoje što vam se ubacujem gdje ne treba, ali moram ovdje reći sljedeće: kad imaš urođeno ili iz tko zna kojih razloga rano stečeno lagano gađenje spram tijela generalno, tuđih i vlastitog, u principu baš ne pomaže ni činjenica da te ne odbijaju ni roditelji, ni prijatelji, ni suprotan spol. Ako se ne gadiš drugome, to ne znači da se i dalje nećeš gaditi sebi.

Ali iz dišpeta se ne smije dati da na tom osjećaju zarađuju psihijatri i estetski kirurzi.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 11:23   #232
[QUOTE=aljehin;45167912]Cepaš forumskim skalpelom Isadora.

--

Dojam znači ali u slučaju kada osoba zbog povreda koje mu je društvo nanijelo ili nekog drugog razloga mrzi dio svojeg tijela i ima poteškoća u socijalizaciji zašto bi trošila godine svojeg vremena u takvom stanju?

Primjerom, Pero 26g.-nepravilnog i velikog nosa. Upoznali ste se na Inmusicu i super se zabavljali. Razmijenite brojeve/profile na društvenim mrežama i nakon dva dana spavanja i odmora ti se pitaš zašto on ne zove/šalje poruku. Ni ne slutiš da njega proganja izgled. Glupo al jebga. Nisi u njegovoj koži. Festivalske pive, mrak, tvoje privlačne oči sve mu je to dalo vjetar i privremeni zaborav.

Ako zamijeniš spolove tek onda imaš brdo primjera. Okrutnost ženskog društva (jezika) kroz pubertet ti je poznata.

Porod. Zna ostaviti ožiljke, uništiti grudi. Uz današnju stopu razvoda i povrede na psihi opet vidim kao rješenje skalpel.

Psihoterapija vjerovatno može pomoći. Podrška obitelji i prijatelja također puno pomaže u prihvaćanju svojeg tijela.


super primjer iz vlastitog iskustva i ja tvrdim da kirurg pomaže puno više od prijatelja i obitelji
petra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 15:45   #233
Jbt koliko ja nesavršenstva imam po cijelom cijelu, kirurzi bi imali jako puno posla na meni
Tko se podvrgava estetskim zahvatima prvenstveno laže sebe, ne voli sebe i svoje tijelo, a i lako može dovesti do toga da će se početi i ostale stvarčice po tijelu korigirati jer eto, ne izgledaju savršeno. Onak, savršeni mogu biti roboti, ali ne ljudi, ne težite savršentvu svojega tijela jer s vremenom, to "savršenstvo" će ionako nestati sa godinama...
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 22:27   #234
ne vidim problem u ispravljanju krivih noseva, klempavih usiju, krivih zubi, uklanjanju viska koze nakon mrsavljenja, ili povecanju (umjerenom sisa) ako je zensko ravno ko plocnik

npr krivi nos zna biti totalni turn off na inace zgodnoj curi, a radi se o jednostavnom zahvatu

fizicki izgled je bitan pogotovo kada si mlad.

ja planiram u dogledno vrijeme potrositi nekoliko tisuca eura na lagano ravnanje i izbjelivanje zubi + zamjene plombi, i znam da ce mi to pomoci da se bolje osjecam. ne zbog zena vec opcenito.

antonio27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 23:12   #235
skalpel ftw!
ne treba pretjerivati, al one gluposti tipa "nesavršenost je ono što ti daje osobnost" objesite mačku o rep. ako misliš da nešto treba rezat, reži.
__________________
baš sam neki dan gledao jedan dokumentarac...
iyeshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 00:08   #236
Quote:
iyeshka kaže: Pogledaj post
"nesavršenost je ono što ti daje osobnost"
Pa ovome sam ja bez osobnosti.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 06:48   #237
Quote:
iyeshka kaže: Pogledaj post
ako misliš da nešto treba rezat, reži.
Ako misliš da puno toga "treba rezat", ipak se prije toga zamisli o svome mišljenju .

Kao i uvijek, obje su krajnosti pogrešne, kako bezglava jurnjava "pod nož", tako i ustrajavanje na "prirodnosti" i pridjeljivanje grandioznih uloga jamca osobnosti najobičnijim klempavim ušima i krivim nosovima.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 14:59   #238
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Cepaš forumskim skalpelom Isadora.

--

Dojam znači ali u slučaju kada osoba zbog povreda koje mu je društvo nanijelo ili nekog drugog razloga mrzi dio svojeg tijela i ima poteškoća u socijalizaciji zašto bi trošila godine svojeg vremena u takvom stanju?

Primjerom, Pero 26g.-nepravilnog i velikog nosa. Upoznali ste se na Inmusicu i super se zabavljali. Razmijenite brojeve/profile na društvenim mrežama i nakon dva dana spavanja i odmora ti se pitaš zašto on ne zove/šalje poruku. Ni ne slutiš da njega proganja izgled. Glupo al jebga. Nisi u njegovoj koži. Festivalske pive, mrak, tvoje privlačne oči sve mu je to dalo vjetar i privremeni zaborav.

Ako zamijeniš spolove tek onda imaš brdo primjera. Okrutnost ženskog društva (jezika) kroz pubertet ti je poznata.

Porod. Zna ostaviti ožiljke, uništiti grudi. Uz današnju stopu razvoda i povrede na psihi opet vidim kao rješenje skalpel.

Psihoterapija vjerovatno može pomoći. Podrška obitelji i prijatelja također puno pomaže u prihvaćanju svojeg tijela.


Meni je moje tijelo ugodno.
Htio bih da se svi tako osjećaju ali nekad treba i estetsku operaciju staviti u opcije jer dojam traži puno rada.

--

Eh, koliko muke između primljenih 20 poziva da ovo ispišem a sve smo to mogli uz pivu.













----
tapatalk
Nije tema, ali upalo mi u oči... Mislim da su, bar u tom pubertetskom razdoblju, više muški ti koji se izruguju na temelju nečijeg izgleda. recimo, nikad još nisam vidjela da cure viču za nekom debeljucom i nazivaju je kravom i sl., dok sam u muškim društvima to vidjela mnogo puta, i znaju bit baš neugodni i vulgarni ne kažem da nema i pokvarenih cura, ali...

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako misliš da puno toga "treba rezat", ipak se prije toga zamisli o svome mišljenju .

Kao i uvijek, obje su krajnosti pogrešne, kako bezglava jurnjava "pod nož", tako i ustrajavanje na "prirodnosti" i pridjeljivanje grandioznih uloga jamca osobnosti najobičnijim klempavim ušima i krivim nosovima.
Slažem se ali samo ako taj krivi nos, odnosno klempave uši poptpuno kvare izgled te osobe u cjelini, i znam da ne zvuči baš uvjerljivo ali kod nekih klempave uši, velik nos ili nešto slično, praktički ni ne primjetiš, jer je sve na njima dovoljno dobro da 'kompenzira' taj nedostatak, a tu mislim i na način na koji se oni nose s tim... neko uopće ne mora imati toliko klempave uši ali ako ih on doživljava tako i stalno ističe to, primjetit će i drugi

recimo znam jednu curu koja ima dosta veliki oziljak na celu, ali je toliko PRELIJEPA, i u licu i u tijelu, da je taj nedostatak ne cini ruznijom nego jos posebnijom, i ne samo u mojim ocima, nema osobe koja ju smatra ružnom.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2013., 19:03   #239
vjeruj mi, i nakon "rezanja" će mi ostat dovoljno stvari na mom tjelu koje će mi "dati osobnost".
__________________
baš sam neki dan gledao jedan dokumentarac...
iyeshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 04:25   #240
Ja sam baš prljava ružna hrpa odvratnog otpada i genetska abominacija, na stranu ne-atraktivnost, ili individualni nedostatak. Na to se nema kaj filozofirati 12+ stranica.
frostwired is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.