Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2013., 21:47   #21
Unhappy

Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
I jugoslavija je nekad bila budućnost pa je danas samo krvava prošlost. Nema razloga sumnjati kako će isto biti i sa ovom novom tvorevinom kojoj se neki klanjaju kao njihovi očevi jugoslaviji.
Jasno, prošli smo to zlo i ja mislio da smo naučili. Očito neki nisu. Vidim da si danas jako pesimističan,žao mi je...23 godine imamo demokraciju i mogućnost biranja...sami ćemo biti krivi ili zaslužni za budućnost...nisam niš pametno napisal; ipak se nadam da EU ne može Hrvatskoj napraviti ono što smo prolazili od 1918-1990 u raznim jugama
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 04.05.2013., 21:52   #22
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Bio bi mi dozivotni avatar, vidi da uletimo u tu stranku,ovakva dva frajera preporodila bi te stare komuniste, mlade cure i zrele dame....

A ovo za diktatore, ja sam ti ko Obrad Kosovac u TV Kalendaru, svaki tjedan diktator jedan!!!!
A kaj ak osvojimo vlast? Onda smo nadrapali, love nema a moramo potkupiti medije, čelnike sindikata, slušati europćane a HDZ i SDP nam budu oporba, pa nas nas peru Milanović, Karamarko, Lesar i Luka Podrug u kompi!!!!!
A ovo boldano...ja bi prepustil skroz Brijune Šerbedžiji i njegovim "gostima", a ja bi sa Jacom i mladim maserkama kao Tile cijelo ljeto u Piranskom zaljevu odmarao
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 04.05.2013., 22:14   #23
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
A kaj ak osvojimo vlast? Onda smo nadrapali, love nema a moramo potkupiti medije, čelnike sindikata, slušati europćane a HDZ i SDP nam budu oporba, pa nas nas peru Milanović, Karamarko, Lesar i Luka Podrug u kompi!!!!!
A ovo boldano...ja bi prepustil skroz Brijune Šerbedžiji i njegovim "gostima", a ja bi sa Jacom i mladim maserkama kao Tile cijelo ljeto u Piranskom zaljevu odmarao
Ma kakva vlast,dosta da nas dvoje udjemo u Sabor i to je to,vlast ni u ludilu.
Di su ti komunisti neka dodju tu na forum da se dogovorimo.....ovo im je zivotna prilika da nesto dobiju sa nama dvojicom.....

Zrele dame,mlade studentice to je nasa ciljana skupina......a od vlasti ko od vraga....
realist is offline  
Old 04.05.2013., 22:28   #24
Wow...

Evo rješenja za sve naše probleme, još jedna stranka... nečega.
JKD01 is offline  
Old 04.05.2013., 22:29   #25
Uff, ovi će ukrast glasova SDP-u. Napokon drugovi i drugarice mogu izać iz ormara
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Old 04.05.2013., 23:08   #26
Nece samo SDPu,i HDZu mogu.
po meni su to samo lice i nalicje jedne komunisticke partije.....
Sad kad se osniva KPH nevidim svrhu za ove dvije stranke....
realist is offline  
Old 05.05.2013., 00:24   #27
dajte najte zajebavati
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Old 05.05.2013., 00:37   #28
Kužim da starci kad popiju malo zapojaju koju borbenu, ali da trće osnovati stranku to mi je novo
Samo nam je to još trebalo, nova stranka za koju ne glasaji ni članovi obitelji vodstva
beli631 is offline  
Old 05.05.2013., 00:38   #29
Sad mene samo zanima zašto svi drvite po Jugoslaviji. Mislim, ne osniva se novi KPJ pa da bi Jugoslavija bila posebno relevantna tema.
Komunističke partije teže nečem drugom. Samo što će se za birače tući s laburistima.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 05.05.2013., 00:44   #30
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Kužim da starci kad popiju malo zapojaju koju borbenu, ali da trće osnovati stranku to mi je novo
Samo nam je to još trebalo, nova stranka za koju ne glasaji ni članovi obitelji vodstva
Ako je kolega Zuti i ja preuzmemo da vidis glasova.....
realist is offline  
Old 05.05.2013., 01:11   #31
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ako je kolega Zuti i ja preuzmemo da vidis glasova.....
Dakle tako, ovo je sve plan da se perfidno preuzme vlast
Ne tjerajte me da i ja osnujem stranku pa da vam poberem glasove, HSPM - "Hrvatska stranka prodavača magle", koja što se vidi iz naziva program bi se zasnivao na izvozu robe, pošto ionako ne bi imali love da išta uvezemo, nešto slično ko stranka iz ove teme
beli631 is offline  
Old 05.05.2013., 01:14   #32
drugovi i drugarice samo naprijed!

nista vas ne smije iznenadit, aktvino regrutirat u sto vecem broju.
pamfleti i malo agresivniji pristup je potreban.

naci nacin da se predobiju medije,
Racunamo na vas,
partija i omladinksa akcija!

e kad vas bude dovoljno za nogometnu ekipu, bude te javile, ne?

Zadnje uređivanje Apple cut : 05.05.2013. at 01:22.
Apple cut is offline  
Old 05.05.2013., 01:15   #33
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Sad mene samo zanima zašto svi drvite po Jugoslaviji. Mislim, ne osniva se novi KPJ pa da bi Jugoslavija bila posebno relevantna tema.
Komunističke partije teže nečem drugom. Samo što će se za birače tući s laburistima.
teze cemu?

reinkarnaciji stafete da imamo priliku nosit kapu i maramu
Apple cut is offline  
Old 05.05.2013., 01:17   #34
Bez brige...javimo

Beli nema nove stranke, djelovat ces kod nas kao frakcija....
realist is offline  
Old 05.05.2013., 01:19   #35
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Nece samo SDPu,i HDZu mogu.
po meni su to samo lice i nalicje jedne komunisticke partije.....
Sad kad se osniva KPH nevidim svrhu za ove dvije stranke....
Jednopartiski sistem je jedini moguci nacin

hmmm,.... trebalo bi razne madije stavit malo pod kontrolu, jbg tko zna sto budu pisali.

fck, ovaj forum,
ti bi trebao postat moderator, supermoderator, admin,...revolucija!
Apple cut is offline  
Old 05.05.2013., 01:19   #36
Quote:
Apple cut kaže: Pogledaj post
drugovi i drugarice samo naprijed!

nista vas ne smije iznenadit, aktvino regrutirat u sto vecem broju.
pamfleti i malo agresivniji pristup je potreban.

naci nacin da se predobiju medije,
Racunamo na vas,
partija i omladinksa akcija!

e kad vas bude dovoljno za nogometni ekipu, bude te javile, ne?
Joj ne, pa tamo mladež stranke nema ispod 70, kad počnu padat po terenu bit će priča kako političke čistke provodimo
beli631 is offline  
Old 05.05.2013., 01:35   #37
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Bez brige...javimo

Beli nema nove stranke, djelovat ces kod nas kao frakcija....
Druže realista, frakcionaše ne tolerišemo.
DJTcro is offline  
Old 05.05.2013., 01:53   #38
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Druže realista, frakcionaše ne tolerišemo.
Gle tu je Narodna fronta koja kao to dozvoljava...(al pod nadzorom...)
realist is offline  
Old 05.05.2013., 09:11   #39
Quote:
Apple cut kaže: Pogledaj post
teze cemu?

reinkarnaciji stafete da imamo priliku nosit kapu i maramu
Ček, ti stvarno raspravljaš ovdje a da ne znaš ni temeljne programske odrednice komunističkih partija?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 05.05.2013., 11:01   #40
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Sad mene samo zanima zašto svi drvite po Jugoslaviji. Mislim, ne osniva se novi KPJ pa da bi Jugoslavija bila posebno relevantna tema.
Komunističke partije teže nečem drugom. Samo što će se za birače tući s laburistima.
Ovi se koliko vidim više bave partizanskim vriejdnostima i onima propale države, pa će se s dosta njih tući za birače
__________________
.
Michael Collins is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.