Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2013., 19:04   #1
Dijete s bivšim kojeg razrješavam obaveza ..

Pomoć..

Imam jedno pitanje, naime znam da ću odmah nekima biti pomalo ne jasna i čak pomalo luda ali imam svoje razloge zašto to radim..

Trećinu svog života sam provela sa čovjekom kojeg sam voljela, naime, prekinuli smo mojom greškom i jako smo psihički pali., oboje., nemamo motiva za životom i jednostavno se život sveo na to da molimo Boga da i ovaj dan prođe..
Kroz priču smo došli do toga da bi nas spasilo dijete koje smo zapravo oduvijek htjeli imati ali nisu nam se ranije posložile sve životne kockice.., sada, ovako ranjeni čeznemo da nekome pružimo ljubav.., samo.., postoji jedna mala kvaka..
Bivši je imućniji a ja sam ta koja više gine za djetetom, stoga je rekao da će pristati pomoći da zatrudnim ako pravno možemo tako. Naime, ja bih zatrudnila, ali njega bi lišili svih obaveza prema djetetu i on bi zaštitio svoju imovinu, da ja nemam nikakvih potraživanja prema njemu..
Da li netko zna je li to moguće tako.., i postoji li neki ugovor ili nešto s čime bi se on zaštitio? ja sam rekla potpisati kod bilježnika da ne želim ništa njegovo, ima li itko iskustva s tim??

Hvala
kućica i mi is offline  
Old 25.06.2013., 13:10   #2
Nemaš se ti pravo u ime djeteta odricati onog što je njegovo.

Onaj dio o frajeru koji vene za tobom i želi s tobom dijete, ali mu je od svega važnije da zaštiti imovinu ni neću načinjat, jer bi bio čisti off, ali...
kiss me is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.