Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2013., 21:43   #61
Quote:
ex_time kaže: Pogledaj post
Najlakše je kukati i pljuvati po svemu! Stvorite nešto kad ste tako pametni!

Meni je PAHULJA odlična ideja!!
Hamed ju ne svojata niti ga ne zanima politička karijera, sudeći prema onome što piše.
Bašem gledam home page i nigdje se ne spominje njegovo ime. Bitno da se odmah krenulo s ad hominemima.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 22:29   #62
Priča o novcu i zaradi

Kao što su neki zaključili, nije problem u željama, nego u provedbi. Naime, bitno je što točno treba u državi promijeniti da bi bila financijski održiva. Kako sam nekima već postao dosadan, dati ću samo jedan link na tekst koji govori o novcu i zaradi u jednoj krajnjoj situaciji koja objašnjava mnogo toga. Pa kome se da čitati i otkrivati faktički toplu vodu može se malo informirati i steći kritičku misao o mogućoj vladi spasa i njenim odlukama: http://xreforma.wordpress.com/2013/0...ovcu-i-zaradi/
__________________
Istina će nas spasiti! Tražite li je na pravom mjestu?
sites.google.com/site/financijskisustav/home/
=>Prijedlog 1. ostvarivog programa za izlaz iz krize
Nostrađurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 22:45   #63
Quote:
determinacija kaže: Pogledaj post
Ideja pozitivna, u smislu da se netko angazirao i zeli nesto promijeniti ili utjecati na ljude da se angaziraju. Mozda sam ja naivna,ali ne mislim da on tu gleda na svoj osobni probitak.
Iako, tu ce najbrojniji biti internet aktivisti.
Realizacija ce biti nikakva. Prvo, tko bi cinio tehnicku vladu? Gdje u Hrvatskoj postoje ljudi koji su politicki neobojeni,a da su strucni, sposobni i spremni dati se na raspolaganje? Suspenzija demokracije?? Dajte molim vas.
Drugo, nema sanse da to kod nas prodje. U zemlji gdje bilo kakav pokusaj bilo koga van politicke nomenklature rezultira neuspjehom, predvidjam da ce Hamed pozaliti sto se u ovo upustio. Pojest ce ga zivog.
I agree.
Frajer ima sigurno neki svoj osobni probitak u ovome.Ili pay per click ili trgovanje e-mail adresama ili tako nešto u nekoj sivoj cyber zoni...Uglavnom ništa od tih pahulja i tog snijega,ali ako ništa drugo uživam gledajući rulju kako se napalila na ovo...Koji hlebinci jbt...
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 01:33   #64
Kome se danas može vjerovati, kome je danas nešto sveto?!
Upravo saznajemo da je pokraden novac prikupljen za liječenje Nore Šitum!

Ne poznajem Hameda i ne znam njegove namjere, ali on nije ni bitan.
Bitna je ideja i smjer u kojem će se razvijati, a to ovisi o nama.

Živimo u crnilu i sramota je reći ja sam pahulja, čista, bijela, ljubav...
Jer biti ćemo ismijani kao naivne budale!

Ali svima je sada već jasno da nam ne može pomoći ni jedan zakon, ni jedna vlada, ni jedno političko uređenje...
Zato, umjesto auto emitiranja crnila kojim su nam formirali neuronske veze, budimo pahulje!

Ne postoje zli i dobri ljudi, postoje samo ludilo i ljubav koju prenosimo jedni na druge.
Neka se zabijeli Hrvatska i ljubavlju obasja ovaj ispaćeni planet!

Budimo promjena koju želimo, budimo pahulje!
ex_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 01:37   #65
Pozivamo sve članove grupe da ne nasjedaju na one "Hamedove pahulje", jer iza ove inicijative stoje neprijatelji Hrvatske, Matija Babić sa svojim indexovcima. Najvjerojatnije je idejni tvorac mason George Soros koji je i pokrenio te donirao Index, a od nepismenog Babića stvorio najpoznatijeg antihrvatskog piskarala.

zanimljivo

https://www.facebook.com/Velimir.Buj...35113286703242

gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 01:45   #66
Kakva je medijska pokrivenost za sad ?
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 01:46   #67
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Donji dio je kopiran sa stranice pahulja.com:

https://pahulja.com/

Zašto Pahulja?



cita se kao clanstvo u neku sektu

ne mogu biti pahulja
ja sam sunce
lea* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 02:02   #68
Lightbulb

Quote:
Artois kaže: Pogledaj post





Drage građanke i građani Lijepe Naše,

bliži se kraj još jedne kalendarske godine. Preživjeli smo jer narod uvijek preživi. Istina, umorni smo, iscrpljeni, slomljeni, pokradeni, nemoćni, na aparatima, ali ipak živi. Od svega, najviše boli što smo duboko podijeljeni od strane političkih struktura tijekom dvadeset i tri godine korupcije, mita, nepotizma i općeg nepoštivanja interesa naroda. Najgore od svega je što na vidiku nema vizije, a ni onih koji bi tu viziju mogli ostvariti. Znamo da je Hrvatska prepuna pametnih, sposobnih i poštenih ljudi koji jednostavno ne mogu doći do izražaja u ovom i ovakvom trenutku. Pahulje imaju za cilj stvoriti okvire za novo društvo u kojem će sposobni i pošteni doći do izražaja, a u kojem će političari konačno čuti svoj narod. Oni su tu zbog nas, a ne mi zbog njih.



[/I]
Cita se kao da s oltara govori...

Necu biti pahulja, necu biti ovca.

Hamad zove svoje ovcice.

Zadnje uređivanje lea* : 05.12.2013. at 03:16.
lea* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 02:04   #69
Lea, sunce je samo jedno

Ne možemo vjerovati nikome, ni Hamedu ni skepticima

Ali Hamed je rekao da razmišlja o tome da se povuče iz projekta zajedno sa svim ljudima koji su mu pomagali do sada
S obzirom na ova blaćenja koja su počela mislim da je najbolje da to napravi što prije
ex_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 02:44   #70
Iza Pahulje financijski stoji George Soros, kreator svih antihrvatskih gradanskih inicijativa u Hr, poput Terselickine i lezbiljskih, antibracnih, antihrvatskih i slicnih. Jedan od glavnih medijskih pokrovitelja i jedan od vodecih ljudi u pahulji je i Matija Babic.

Daklem, projekt za zbuniti ono malo onih koji su zbunjeni i ne znaju za koga glasati.

Dakle, inicijativa koja ce osigurati da ljudi koji su bjesni na politiku i politicare i koji su pokradeni, ponizeni, pregazeni i bjesni pomisle kako je to spas, a taj spas dolazi od onih koji su ih pokrali, porazili, pregazili i razbjesnili. Osigurac da se ti bjesni ne pocnu samoorganizirati u nesto sto ce biti stvarni nositelj promjena, nista ni vise ni manje...

Lovu imaju, imaju medijsku mocvi zasigurno ce napraviti puno jer se hrane razocarenjem, bjesom i gadenjem prema politici i politicarima, a toga ne manjka u HR danas.
Grizli_Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 03:12   #71
Arrow

Quote:
Grizli_Medo kaže: Pogledaj post
Iza Pahulje financijski stoji George Soros, kreator svih antihrvatskih gradanskih inicijativa u Hr, poput Terselickine i lezbiljskih, antibracnih, antihrvatskih i slicnih. Jedan od glavnih medijskih pokrovitelja i jedan od vodecih ljudi u pahulji je i Matija Babic.

ben gura pahulje
i kad naguraju klikati pahulje i pahuljice i ovcice bit ce i matiji obilje snijega


lea* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 03:31   #72
Quote:
ex_time kaže: Pogledaj post
Najlakše je kukati i pljuvati po svemu! Stvorite nešto kad ste tako pametni!

Meni je PAHULJA odlična ideja!!
Hamed ju ne svojata niti ga ne zanima politička karijera, sudeći prema onome što piše.
najlakse je klikati po netu i sherati! Kao da je umjetnost stvaranja bengurov tekst za shshshshsheranje
meni je isto odlicna.... ideja
hamada ga i zanima "opce" dobro, aha, jer i hamad bulazni da je index i m. babic jedan od neovisnih odlicnih medija
samo sto je ovaj svijet i dogadjanja i previranja u njemu, a i medjuovisnosti visnosti dogadjanja u njemu, pa i hrvatskoj i nesto kompleksniji, i nesto zamrseniji, i nesto viseuzrocniji da bi se (po)dali ciribuciriba hamadoindexo"neovisnim" receptom spasiti
jos im u klubu pahulja fali severina, macak i danijela trbovic i perfect; ako nisu vec
jeli sta severina vec zapjevala, pustila glas za pahulja? bit ce. ajme kad navrnu hanume kljikati
dobro, u ovo zimsko vrijeme mozda se i smrzne koja pahulja ,,, ali u proljece kad sunce zarko upece
eto ga i aci stankovica u pohode ove zime u nedjeljom u dva, eto vam ga na r

Zadnje uređivanje lea* : 05.12.2013. at 03:47.
lea* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 03:40   #73
Meni je fascinantna ova potreba Hrvata da uvijek traže nekakve pozadinske igre. Mislim da nam je to ostalo iz komunizma gdje se uvijek nešto prikrivalo i iskrivljavalo.

U ime obitelji- HDZ, Crkva, Opus Dei, ustaška emigracija
Pahulja- Soroš, Index, Babić..

Zašto se oko svega radi zavjera? Umjesto da ljudi realno pogledaju program i pozabave se pitanjem, cijelu energiju troše na klasično hrvatsko "odakle ti pare".


Hamedovu inicijativu treba pohvaliti, isto kao što treba biti realan i reći da je ona još jedno demagoško smeće koju će popušiti poneki internet buntovnici i stoka sitnog zuba. Pročitajte program, nevjerojatna demagogija i bacanje spinova.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 04:43   #74
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
Meni je fascinantna ova potreba Hrvata da uvijek traže nekakve pozadinske igre. Mislim da nam je to ostalo iz komunizma gdje se uvijek nešto prikrivalo i iskrivljavalo.

U ime obitelji- HDZ, Crkva, Opus Dei, ustaška emigracija
Pahulja- Soroš, Index, Babić..

Zašto se oko svega radi zavjera? Umjesto da ljudi realno pogledaju program i pozabave se pitanjem, cijelu energiju troše na klasično hrvatsko "odakle ti pare".


Hamedovu inicijativu treba pohvaliti, isto kao što treba biti realan i reći da je ona još jedno demagoško smeće koju će popušiti poneki internet buntovnici i stoka sitnog zuba. Pročitajte program, nevjerojatna demagogija i bacanje spinova.
Pozadina U ime obitelji me ne plaši, a moguća pozadina pahuljica me itekako plaši
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 09:59   #75
Ja sam se prijavio samo iz razloga jer bi se svi politicar aktivni od 1990-2013 morali maknut iz politike,rijesit ce se pitanje pljackaske privatizacije u koju niko nece prstom da pokaze, a kamoli da nesto poduzme. interesira me kako ce ovo zavrsit,zasto bi neko bio ovca,meni se covjek cini ok i drazi mi je od nekog Karamarka koji je glup ko k***,btw samo strat zna ko i vecina,a neki konkretan prijedlog nezna dat,zato sam pahulja i boli me tuki.
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 10:09   #76
Quote:
Grizli_Medo kaže: Pogledaj post
Iza Pahulje financijski stoji George Soros, kreator svih antihrvatskih gradanskih inicijativa u Hr, poput Terselickine i lezbiljskih, antibracnih, antihrvatskih i slicnih. Jedan od glavnih medijskih pokrovitelja i jedan od vodecih ljudi u pahulji je i Matija Babic.

Daklem, projekt za zbuniti ono malo onih koji su zbunjeni i ne znaju za koga glasati.

Dakle, inicijativa koja ce osigurati da ljudi koji su bjesni na politiku i politicare i koji su pokradeni, ponizeni, pregazeni i bjesni pomisle kako je to spas, a taj spas dolazi od onih koji su ih pokrali, porazili, pregazili i razbjesnili. Osigurac da se ti bjesni ne pocnu samoorganizirati u nesto sto ce biti stvarni nositelj promjena, nista ni vise ni manje...

Lovu imaju, imaju medijsku mocvi zasigurno ce napraviti puno jer se hrane razocarenjem, bjesom i gadenjem prema politici i politicarima, a toga ne manjka u HR danas.
Aj majke ti, probaj suvislo objasnit zašto netko poput Sorosa u 2013. imao ikakvog interesa u Hrvatskoj išta napraviti. Pri objašnjenju probaj ne korisiti izlizane fraze da je Soros naš povijesni neprijatelj, da želi obnoviti Jugoslaviju (jer smo se ionako pristupom EU odrekli suvereniteta), itd.

Potpuno smo nezanimljivi, malo smo tržište, nemamo apsolutno ništa što bi nekoga iz svjetskog biznesa moglo zanimati. Ako se ne trgnemo unutar 5 godina ćemo za 20 godina Srbiji gledati u leđa, a kada nas privredno prešišaju nam busanje u prsa s Domovinskim ratom ništa ne znači. Otprilike kao ona današnja "podbadanja" francuza i britanaca prema Njemačkoj. "Bu-hu pobijedili smo Vas u ratu!"

Hrvatskoj treba napokon tržišno gospodarstvo, i budimo realni, tu George Soros može podijeliti svoje ogromno iskustvo s nama, iako mislim da ga zaboli kuki za neku državicu bez značaja i utjecaja. I dalje propagiramo socijalizam, samo što mi njega zovemo državni kapitalizam. Takav oblik može jedino u skandinavskim zemljama opstati, gdje je razina odgovornosti pojedinaca puno veća, pa nema zlouporaba. Dosta to ima veze s religijom. Protestanti smatraju da se pomoću ispovijedi ne mogu grijesi oprati, i da čitav život moraš živjeti u skladu sa svim mogućim vrlinama. Dok katolici smatraju da mogu raditi što hoće (krasti, ubijati itd.) i da samo moraju zatražiti absoluciju i spašeni su.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 10:24   #77
Cijenim njegovu ideju da nešto promjeni, ali neće ići jer je protuustavno zabranjivat bilo kome da se kandidira na izborima, a i ona njegova GOH metoda od prije par godina koja je također predstavljena kao riješenje za Hrvatsku mi ne uljeva neko povjerenje jer ju je zaštito u odvjetničkim uredima kao valjda neko intelektualno vlasništvo, kad to nije prošlo sad eto želi pomoć narodu.
__________________
Obrati se i vjeruj evanđelju
Ako tko misli da je mudar među vama na ovome svijetu, neka bude lud da bude mudar. Jer mudrost ovoga svijeta ludost je pred Bogom. Ta pisano je ; On hvata mudre u njihovom lukavstvu. I opet; Gospodin poznaje namisli mudrih one su isprazne.
dernakamal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 11:03   #78
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Dosta to ima veze s religijom. Protestanti smatraju da se pomoću ispovijedi ne mogu grijesi oprati, i da čitav život moraš živjeti u skladu sa svim mogućim vrlinama. Dok katolici smatraju da mogu raditi što hoće (krasti, ubijati itd.) i da samo moraju zatražiti absoluciju i spašeni su.


Nakon ovakvog komentara...
__________________
http://www.weboteka.net/
zbuzanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 12:28   #79
Quote:
zbuzanic kaže: Pogledaj post


Nakon ovakvog komentara...
Da? Onda objasnji zašto protestanske zemlje imaju velik udio privatnog poduzentništva i manjak korupcije u usporedbi s zemljama s pretežnim katoličkim stanovništvom?
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 13:16   #80
Sve je to lijepo, ali cijela inicijativa pociva na pogresnoj pretpostavci da bi, kad bi se izuzele postojece politicke strukture, na vlast dosli posteni i sposobni.

Nazalost, priroda politike skupa sa prirodom mentaliteta i obicaja postupanja u međuljudskim odnosima na ovim prostorima, garantira da bi na povrsinu opet isplivala govna, demagozi, lopovi i manipulatori...samo bi se radilo o onima koji do sad nisu bili vidljivi.
Gospa Sinjska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.