Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2005., 16:04   #1
Question Nagradno put. u Istru (Global tours)-prevara?

hej ekipo, dobili smo kao nagradno putovanje u istru-porec! kao slucajnim odabirom ,od agencije global tours, za jednu osobu free , a za drugu 350 kn nadoplate kad dodjes u hotel Global malo dalje od poreca!2 dana, kao neka prezentacija od sponzora i ostalo brijacina po istri.navodno je dobilo to vise ljudi pa me zanima jel netko to iskusao jel muljaza ili je bas tak kak pise!50 kn treba platit na racun za rezerv. busa, i 350 doplata za 2. osobu!i to su kao svi troskovi!!!ajd javite!!!tenx
supertruper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 17:07   #2
A nisi igrao nikakvu nagradnu igru?
Ako nisi, onda je muljaža, jer kako su došli do tvojih podataka?
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 19:26   #3
ma nisam igrala vec je to ona finta sa slucajnim odabirom brojeva. neka ekipa je vec isla s njima, zanima me iskustvo!!!
supertruper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 19:45   #4
A zakaj ti treba da povjeravaš finte?!
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2005., 20:23   #5
finta

osim ako ne odesh sama i ne zajebesh ih...

fora je da je cijena od 400 kn za drugu osobu previsoka... pa s njom i s dodatnim troskovima, tipa hrana u posebnom restacu na izletu, oni dodju na nulu, a ti caltash skoro isto ko da si dragog pod ruku i na vikend
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 09:13   #6
Ma daj!! Mislim da znam o cemu je spika. Ja sam bila pozvana na neku veceru kao isti princip slucajno izvlacenje i tamo nas je neka zena zatvorila ( doslovno)u restoran i drzala prezentaciju nekih madraca i jastuka. I jos k tome zapovijedila da moramo slusat jer ce ona svaki puta isponova i da mozemo tu sjedit do jutra.
naravno otisla sam istog trena!!!
Od par ljudi sam cula tu spiku i za putovanja ali vjerojatno ces ju gledat i slusat za dorucak rucak i veceru... ne znam da ih direktno pitas jel to neka prezentacija pa vidi po reakciji.

Reci da si fakir, da spavas na cavlima ))))
__________________
mermaid
mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 10:41   #7
mislim da nije prevara za samo putovanje, jedino sto je finta u tome da moras preziviti tu prezentaciju od nekih 4 sata...al cuj, nema nista samo tako u zivotu, ako trebas zrtvovati tih 4 sata da dobijes putovanje, onda je to ok...koliko bi dana trebao raditi da zaradis novce za taj put? meni je rodica vec na taj nacin isla i bilo joj je dobro...ja sam isto dobila taj put, pa budem skoro vidjela iz vlastitog iskustva, dal se za ubuduce isplati.
baza je u tome da oni racunaju da na toj prezentaciji ulove kupce, jer sam vidjela da puno ljudi kupi nesto tu vecer od proizvoda, iako su mislili da nece...i oni svejedno zarade..
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 19:24   #8
Quote:
mermaid kaže:
Ma daj!! Mislim da znam o cemu je spika. Ja sam bila pozvana na neku veceru kao isti princip slucajno izvlacenje i tamo nas je neka zena zatvorila ( doslovno)u restoran i drzala prezentaciju nekih madraca i jastuka. I jos k tome zapovijedila da moramo slusat jer ce ona svaki puta isponova i da mozemo tu sjedit do jutra.
te prezentacije se još uvijek rade?
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 19:42   #9
muljaža. već godinama te gluposti kruže na istu foru. na "prezentaciji" te čeka ili MLM ili već nešto slično tome, direktna prodaja itd. nisam još do sada čula da je netko i iskoristio "besplatno putovanje" jer su ljudi bježali s "mjesta događaja" nakon 10 minuta.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2005., 19:52   #10
Imao sam slicno iskustvo. Nazvala me neka zenska i rekla da sam u nagradnoj igri osvojio dalekozor. (Normalno, nikakvu nagradnu igru nisam igrao). Nadalje, po nagradu bih trebao doci u taj i taj restac i po mogucnosti nekog dovesti na tu "svecanost dodjele nagrade". Mogu rezervirati 8 mjesta i bla,bla.
No, kako me je uhvatila na prepad, nisam joj stigao reci da bas taj dan u to vrijeme radim. Zvala je dan prije "svecanosti". Javila se supruga i rekla da necu moci doci jer radim i taman kad je htjela predloziti da nagradu posalju na kucnu adresu, zenska je poklopila slusalicu. Mos mislit kak bi dobio nagradu.
Ima li netko s tim iskustva? Naime radi se o Bavaria voltex company, nekaj tak.
__________________
DESIGNED TO PROVOKE EMOTIONAL RESPONSE
Invader is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 22:48   #11
pozdrav

..........evo naisla ja na vase davno pisane topice. I rekoh moram napisati ovo

Upravo preko te istarske firme prije godinu dana sam bila na prezentaciji kako gore spominjete madraca i svega od vune

Nagrada je bila (za mene) 4 dnevni put u Prag , naravno basplatno i mogla sam jos povesti petero ljudi na besplatnu veceru sto je i ucinjeno
Prezentaciju smo odslusali od 19 h do 23 h :roll eyes: i nitko nije izasao kraja.

To putovanje se je trebalo realizirati u proljece o.g.
Zvala ja tada njih i receno mi "u jesen". I mislim si - pusta obecanja- najvjerojatnije nis od Praga.


ALI jucer dobila pismenu obavijest da ipak idem u Prag krajem 9.mj. o.g.
Moze s menom tko hoce ali taj drugi si mora sam platiti put 180 eura.
IDEM SAMA, muzic me pusta samu
__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 15:43   #12
Re: nagradno put.u istru-global tours-prevara???

Quote:
supertruper kaže:
hej ekipo, dobili smo kao nagradno putovanje u istru-porec! kao slucajnim odabirom ,od agencije global tours, za jednu osobu free , a za drugu 350 kn nadoplate kad dodjes u hotel Global malo dalje od poreca!2 dana, kao neka prezentacija od sponzora i ostalo brijacina po istri.navodno je dobilo to vise ljudi pa me zanima jel netko to iskusao jel muljaza ili je bas tak kak pise!50 kn treba platit na racun za rezerv. busa, i 350 doplata za 2. osobu!i to su kao svi troskovi!!!ajd javite!!!tenx
jedan moj poznanik je tako "dobio" putovanje na neviđeno.

otisao sa zenom. kad se vratio, stan je bio ispražnjen. mucka lopova.
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 16:00   #13
ajmeeee
ne mogu vjerovati
sta ce ljudi sve napraviti!
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 17:45   #14
Re: Re: nagradno put.u istru-global tours-prevara???

Quote:
NoWa kaže:
jedan moj poznanik je tako "dobio" putovanje na neviđeno.

otisao sa zenom. kad se vratio, stan je bio ispražnjen. mucka lopova.




he, he, zato ja muza ostavljam doma
__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 03:44   #15
Quote:
Invader kaže:
Imao sam slicno iskustvo. Nazvala me neka zenska i rekla da sam u nagradnoj igri osvojio dalekozor. (Normalno, nikakvu nagradnu igru nisam igrao). Nadalje, po nagradu bih trebao doci u taj i taj restac i po mogucnosti nekog dovesti na tu "svecanost dodjele nagrade". Mogu rezervirati 8 mjesta i bla,bla.
No, kako me je uhvatila na prepad, nisam joj stigao reci da bas taj dan u to vrijeme radim. Zvala je dan prije "svecanosti". Javila se supruga i rekla da necu moci doci jer radim i taman kad je htjela predloziti da nagradu posalju na kucnu adresu, zenska je poklopila slusalicu. Mos mislit kak bi dobio nagradu.
Ima li netko s tim iskustva? Naime radi se o Bavaria voltex company, nekaj tak.
bili moji starci dobili bavaria šiltericu i 2 ure sidili dok je prezentacija o nečeme bila - ne sićam se više o čemu

inače ta putovanja za istru, pa to se dili već 2-3 godine. kad mi je frendica bila s momkom bili su uvjerljivo najmlađi na prezentaciji, ostatak su bili penzioneri (a i ovo je dobio njen dida al je njoj dao) to je bilo prije neku godinu dana. Ne sićam se više jel se to putovanje održalo

inače zadnje vrime non stop stižu pozivi za neku besplatnu večeru
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 14:08   #16
ĆEBAAAAAAAAAAAD!!!!!

Ma retardirano je putovanje, sve je puno nekih luđaka... postarijih, koji već treći, četvrti put idu na takva putovanja jer su dobre mušterije tih nekakovih sranja koje im tam pokušavaju uvalit, tipa ćebadi.

Dobio moj profesor, isto starkelja, dao meni, ja skupio dva najbolja frenda i išli se zajebavat. Skužio sam da hrpa 'first time' ekipe kupi neki kurac iz 'osjećaja krivice', jer kao ipak im plaćaju put i neki ručak i neko razgledavanje štatijaznam čega, Pazina, Rovinja, ovo ono, a kao, da mi sad ništa ne kupimo bili bi kreteni.

Sorry, buraz, ćebad je retardirana, frajer koji pokušava uvaljat spiku je neki ispolirani stari pederinjo-pedofil, ručkovi su porcije za izgladnjele etiopske mrmote koji boluju od salmonele i TBCa skupa, plus su banana, odsjeda se u tipičnom hotelu 'izvana gladac, iznutra jadac' uređenom u stravično seljačkom 'torta' stilu (štukature izgledaju ko ukrasi na torti). Mislim, ak imaš ekipu i ak na to gledaš kao na besplatni prijevoz i buksanje u kakvoj-takvoj rupi a ostalo si sve sam organiziraš onda može bit fora.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 15:27   #17
Quote:
vaci kaže:

inače ta putovanja za istru, pa to se dili već 2-3 godine.
inače zadnje vrime non stop stižu pozivi za neku besplatnu večeru

to nije putovanje U Istru nego to istarska firma odrzava prezentacije i nagradna putovanja (mada nisam nis kupila)
__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 15:40   #18
Quote:
GnothiSeauton kaže:
ĆEBAAAAAAAAAAAD!!!!!

Ma retardirano je putovanje, sve je puno nekih luđaka... postarijih, koji već treći, četvrti put idu na takva putovanja jer su dobre mušterije tih nekakovih sranja koje im tam pokušavaju uvalit, tipa ćebadi.

Dobio moj profesor, isto starkelja, dao meni, ja skupio dva najbolja frenda i išli se zajebavat.

--------------------------------

Ti nebuš nikad kako kazes ludjak starkelja??
------------------------------------



Skužio sam da hrpa 'first time' ekipe kupi neki kurac iz 'osjećaja krivice', jer kao ipak im plaćaju put i neki ručak i neko razgledavanje štatijaznam čega, Pazina, Rovinja, ovo ono, a kao, da mi sad ništa ne kupimo bili bi kreteni.

-----------------------------
Ja nis nista kupilai to sam jos doma odlucila, i nisam imama nikakav osjecaj krivice,
a znala sam na kakvu prezentaciju idem.
Meni je bio cilj ici na put.
Prag je u pitanju ne Istra.
---------------------------



Sorry, buraz, ćebad je retardirana, frajer koji pokušava uvaljat spiku je neki ispolirani stari pederinjo-pedofil, ručkovi su porcije za izgladnjele etiopske mrmote koji boluju od salmonele
--------------------------------------------------

meni je vecera bila OK, i nitko za nasim stolom nije imao primjedbu
---------------------------------



Mislim, ak imaš ekipu i ak na to gledaš kao na besplatni prijevoz i buksanje u kakvoj-takvoj rupi a ostalo si sve sam organiziraš onda može bit fora.
Prezivjet cu 3 noci spavajuci, valjda nebude tako lose kako navodis. Uglavnom ja cu u PRAG
__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 15:50   #19
Quote:
djurdjica kaže:
to nije putovanje U Istru nego to istarska firma odrzava prezentacije i nagradna putovanja (mada nisam nis kupila)
da, al ja odgovaram autoru topica koji je dobio putovanje u istru
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 15:56   #20
Quote:
vaci kaže:
da, al ja odgovaram autoru topica koji je dobio putovanje u istru

brzoplata ja, nisam citala sve

moja isprika
__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.