Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2010., 08:39   #41
a koliko su lakićiiiiii??
da znam jer ako su preko 40 kn ne isplati mi se ni ići dok ne sjednu neki novci
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 10:09   #42
Kad sam bila u subotu, žena je rekla da će biti oko 40, 50 kn
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 11:56   #43
vec imam popis za šoping
__________________
...high heels and hot wheels!!
Deluxe Katze is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 12:31   #44
ja za sad želim samo 2 gel linera, žuti i narančasti... i jedva čekam



evo jedan video na kojem se vidi par cifri u dolarima... negdje na 1:55 počinje dio u trgovini http://www.youtube.com/watch?v=p8pVY6oVHqk
i vidjeh na još jednom videu da je paleta sa rumenilom, velikim puderom i 3 krugeka 35$


valjda kod nas onda neće pretjerati..
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 11:13   #45
I jel bio već netko danas???
Cijene, izbor...?
I jesu prodavačice 'na vratu' ili se može normalno isprobavati u miru?
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 11:33   #46
Joj ja cijelo jutro gledam filmiće i definitivno si kupujem paleticu sjenila kakvu si već složim
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 11:49   #47
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
I jel bio već netko danas???
Cijene, izbor...?
I jesu prodavačice 'na vratu' ili se može normalno isprobavati u miru?
Otvorenje je u 18h
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 12:08   #48
Sva sreća da mi se jutros nije dalo po kiši ići...opet bi zazujala kao u ponedjeljak.

Hoće bit kakvih pogodnosti povodom otvorenja?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 12:24   #49
sto nije ova tema jucer imala 3 strane
ja mislim da cu sutra gjir do tamo, moram kozmeticarki u grad, pa usput bacit oko.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 12:30   #50
to sam i ja pomislila
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:05   #51
Evo da dodam, ako uzimate freedom sistem, onda kupujete paletu (okruglu, ili cetvrtastu) ali ona se odmah puni, nema mogucnosti u ovom sistemu uzimati jednu po jednu senku.

Okrugle su jeftinije, ali i manje od cetvrtastih. Ako ne uzimate freedom sistem, onda se senke prodaju na komad, ali su dosta skuplje.

Obavezno pogledajte cetku (kist) 24ss, savrsena je za rumenilo, meni bolja od MAC 168.

Moguće kombinacije:
- cetvrtaste senke, 2, 3, 4, 5, 10
- okrugle 3, 5, 10
- 4 cetvrtaste senke i rumenilo
- 2 cetvrtaste senke, rumenilo i puder u kamenu
- 2 pudera u kamenu
- 3 okrugle senke, rumenilo i puder u kamenu
- 2 ili 3 cetvrtaste i rumenilo
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:14   #52
kako onda kupis kad potrosis samo jedan novi refil?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:34   #53
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
kako onda kupis kad potrosis samo jedan novi refil?
Odneses im paletu i oni ti zamene za novo.
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 15:36   #54
Pa gledala sam na YT, taj freedom sistem je osmišljen tak da si ti sam slažeš paletu. tj, vidim sad da si napisala moguće kombinacije paleta, u svakom slučaju, ako i ne možeš birat kaj točno hoćeš stavit unutra, već imaš te kombinacije, svejedno ti sam biraš nijanse i tak to, tak da opet, to mi se čini jako korisno, složiš si sam kaj i kak hoćeš.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 20:46   #55
jebalo ih otvorenje...Ne znam za koga je uopće bilo, ja sam prolazila onuda poslije 6 i uđemo frendica ja misleći da je već otvoreno.. Bile 2 kamere, 3-4 novinara i dvije prodavačice..da bi nam prodavačica rekla jel možemo izać, da oni sad imaju otvorenje a tek sutra poslije 10 će bit otvoreno za kupce....
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:07   #56
ja sam bila oko trojke danas i bilo je otvoreno za kupce, svi su jos malo zbunjeni i neuhodani (razumljivo) , kupila sljedece,

lak za nokte-mat
68kn

podloga za make up
112kn

tus za oci u gelu
87kn

ruž
75kn

cijene su i vise nego prihvatljive a o kvaliteti cu kad isprobam doticne proizvode, prvo lak koji je matt ali to sam tek naknadno skuzila
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:12   #57
Quote:
tinna01 kaže: Pogledaj post
jebalo ih otvorenje...Ne znam za koga je uopće bilo, ja sam prolazila onuda poslije 6 i uđemo frendica ja misleći da je već otvoreno.. Bile 2 kamere, 3-4 novinara i dvije prodavačice..da bi nam prodavačica rekla jel možemo izać, da oni sad imaju otvorenje a tek sutra poslije 10 će bit otvoreno za kupce....


Ja i 5rich smo bile tamo od 19h pa skoro do 21h tako da ne kužim na koju foru vam je prodavačica rekla da izađete

Mi smo isprobavale zaista sve i svašta, nažalost, tad se nije moglo kupiti tako da ću za par dana opet tamo

Oduševljena sam proizvodima, pigmentirani, zaista fantastični! Cijene su i više nego prihvatljive

I pohvaljujem voditeljicu dućana koja je vrlo ljubazna i uslužna ženskica

p.s. i imam oko 100 slika, samo da ih sredim
__________________
x

Zadnje uređivanje Elektra : 10.11.2010. at 21:17.
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:17   #58
Jedna je bila i istjerali ju van, jedna veli da je kupila nekaj, vi bile, al niste mogle kupit, wtf. Uglavnom, čine mi se skroz okej cijene.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:20   #59
Quote:
tinna01 kaže: Pogledaj post
jebalo ih otvorenje...Ne znam za koga je uopće bilo, ja sam prolazila onuda poslije 6 i uđemo frendica ja misleći da je već otvoreno.. Bile 2 kamere, 3-4 novinara i dvije prodavačice..da bi nam prodavačica rekla jel možemo izać, da oni sad imaju otvorenje a tek sutra poslije 10 će bit otvoreno za kupce....
ma daj, ja imam čisto drugačije iskustvo..
bila sam s jednom forumašicom od 7 pa do maloprije,istina Bog bile smo valjda jedine koje su došle zbog šminke,ali cure su bile ljubazne,kao i voditeljica prodavaonice

stvarčice nisu preskupe maskare su oko 70 kn, puderi 100-120,one palete od 150 kn nadalje(s tim da na njih imaju stalno 20% popusta),lakovi su oko 60 kn,rumenila isto od 70 kn na dalje, gel lineri 72 kn, ruženi od 70 kn,pigmenti 90 kn

izbor je stvarno odličan,sjenila predivna pigmentirana,rumenila su isto divna,zaljubila sam se u kremasta..imaju mat kolekciju lakova,isto su divni...

cijene kistova nisam vidjela,ali ona tekućina za čišćenje kistova,mislim da je 40-ak kn bočica od 150 ml,što opet nije preskupo...
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:21   #60
mi smo bile odmah poslije 6...ne znam, možda su poslije puštali, možda je u 6 bilo kao neko službeno otvorenje..doduše ne kužim baš zašto bez kupaca...Skužila sam da cijena još nema, bilo je samo na nekim proizvodima
tinna01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.