Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2007., 10:56   #1
Gmail-Citanje poruka preko mobitela

Dok namjestan postavke za citanje poruka sa Gmil-a javlja mi se poruka '"Registracija SIM kartice nije uspjela". Iman Nokiu 6288 i na TELE2 mrezi sam. Je li imao ko iskustva sa tim? U cemu je problem i kako ga rijesiti?
Sliver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 12:34   #2
koje postavke

ja samo stisnem "browser", upisem adresu, username i pass i eto me..

nazovi sluzbu za korisnike
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 13:26   #3
mislim da tele 2 nema internet
gogi96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 13:55   #4
Quote:
gogi96 kaže: Pogledaj post
mislim da tele 2 nema internet
Ah, ta "internet generacija" samo da nesto napise umjesto da malo prosurfa (npr. www.tele2.hr) i zacudo vidi da Tele2 ima vec par mjeseci internet.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:12   #5
Quote:
Sliver kaže: Pogledaj post
Dok namjestan postavke za citanje poruka sa Gmil-a javlja mi se poruka '"Registracija SIM kartice nije uspjela". Iman Nokiu 6288 i na TELE2 mrezi sam. Je li imao ko iskustva sa tim? U cemu je problem i kako ga rijesiti?
http://www.google.com/mobile/mail/index.html
ojpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:23   #6
Ovo vam je najbolja opcija.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 23:11   #7
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
koje postavke

ja samo stisnem "browser", upisem adresu, username i pass i eto me..

nazovi sluzbu za korisnike
Taj nacin citanja maila funkcionira. Moj mobitel, kao i vecina novih mobitela ima mogucnost citanja maila kao kod SMS poruka, tj. da mogu sve poruke koji stignu na Gmail mogu jednostavno ucitati pomocu funkcije "citaj nove poruke" , stim da mi mob sve sam odradi, spajanje na Internet i logiranje na moj racun.O tim postavkama govorim. Nece mi to radi iako je sve podeseno prema parametrima sa Gmail-ovih stranica koji su dani za citanje poruka pomocu mobitela.
Sliver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:18   #8
Ja sam probao danas konfigurirati email na svom SE K750 za gmail i kod send&receive javi me "Finding server" i nakon cca. pola minute mi prekine i javi da ne moze naci server. Inace isto idem preko Tele2.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:53   #9
ja isto imam tu aplikaciju, i često je koristim. jedina primjedba mi je da je prijenos podataka na vip-u bezobrazno skup
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 12:15   #10
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Ja sam probao danas konfigurirati email na svom SE K750 za gmail i kod send&receive javi me "Finding server" i nakon cca. pola minute mi prekine i javi da ne moze naci server. Inace isto idem preko Tele2.
Pošalji si postavke za gmail sa ove stranice i sigurno će ti radit, samo je problem kaj ti onda troši dosta više prometa kod provjere maila pa ja i dalje koristim Gmail aplikaciju.
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?...s1_1&pid=10242

Jedino kaj još trebaš podesit poslije ovog je da koristi Tele2 WAP kao postavke za spajanje ako nije tako namješteno.
ojpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 12:16   #11
@ojpi
Imas li link za skinuti gmail aplikaciju preko PC a ne preko mobitela?
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 13:56   #12
tele2 ti jos nije u mogucnosti da ima internet..tako da nista od toga...imo sam i ja tele2 i nije mi se svidjala mreza preso sam na t mobile i sve radi ko bog...i imam onu opviju webn walk ili kako se vec zove i j*** mi se za nabijanje kb-a....
pravas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 15:19   #13
@pravas
Odakle takvi kao ti izlaze, sto da ti kazem nego isto sto i Gogi96:

Ah, ta "internet generacija" samo da nesto napise umjesto da malo prosurfa (npr. www.tele2.hr) i zacudo vidi da Tele2 ima vec par mjeseci internet.
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 18:01   #14
sa zemlje
pravas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.