Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2006., 20:49   #61
vosak?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 02.02.2006., 21:19   #62
Quote:
Bocca della Verita kaže:
ne trebas prestati davati pramenove i unistavati kosu, al trebas tu i tamo junacki skratiti kosu.
nema tu nikakvog tajnog recepta.

skruseno se ispricavam ali zaboravih to dodati u svom postu uz sve gore navedeno usput kad dajem pramenove i skratim vrhove..............hvala
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Old 02.02.2006., 21:20   #63
nisam ga koristila, inace ne koristim ni gel za kosu, nego povremeno i rijetko lak, a sad vosak nisam sigurna bas da bi dao ucinak...........neznam...........
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Old 02.02.2006., 23:35   #64
isti problem. šampon za suhu kosu i maska od balee, ona s mirisom marelica-zakon! a meni su ovdje preporučili onaj silikon za vrhove,probaj i to
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 03.02.2006., 04:08   #65
pramenovi ali nikako s blajhom nego farbom.
Serum od Pantene-ProV a
Bani is offline  
Old 03.02.2006., 08:35   #66
Quote:
Tinach kaže:
isti problem. šampon za suhu kosu i maska od balee, ona s mirisom marelica-zakon! a meni su ovdje preporučili onaj silikon za vrhove,probaj i to
Meni su isto super te maske od balee (najbolja mi je kokos), a stvarno nije skupo... to koristim umjesto regeneratora, i kosa mi puno bolje izgleda...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 03.02.2006., 13:17   #67
I ja imam pramenove ali sam konačno uspjela da mi kosa izgleda lijepo. Koristim wella lifetex extra rich šampon i masku nakon svakog pranja. Pri sušenju stavljam gliss kur kuru za suhu kosu koja ima u sebi reflektirajuće čestice ( ima u dm-u nekih 40 kn ) i na kraju gllis kur tonik za suhu kosu i kosa je glatka mekana i nahranjena.
gfosa is offline  
Old 03.02.2006., 13:23   #68
Quote:
nisam ga koristila, inace ne koristim ni gel za kosu, nego povremeno i rijetko lak, a sad vosak nisam sigurna bas da bi dao ucinak...........neznam...........
kakve veze imaju gel i lak? ne koristim ja vosak za stajling kose, jel se tako to zove, nego dam kosi jest.

imam rollandov s proteinima soje, nutrizione e luminosita
namjena, prepisujem: hranjivi tretman za njegu suhe i oštećene kose. ublažava crvenilo kože i alergijske reakcije. kosi daje sjaj i olakšava raščeljavanje.
meni super. ima neki koji miriši na žvakaću, taj mi isto bio dobar, ima i od kokosa, taj mi bio pretežak.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 03.02.2006., 19:04   #69
Quote:
Bani kaže:
pramenovi ali nikako s blajhom nego farbom.
Serum od Pantene-ProV a
ok pramenovi sa farbom..........hm.............e tu je problem.......mozda ovdje di ja zivim frizerke neznaju a i meni je ovo prvi glas, vele da se pramenovi pogotovo plavi rade sa 12% hidrogenom i blajhom koji ima ogranicenu minutazu koliko djeluje.........da previse ne unistava kosu..........sad ja recimo imam crveni pigment a ako zelim plave pramenove ispadnu crvenkasto narančasti........osim kada bi si recimo stavila pepeljastu nijansu ali onda to nije to..........
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Old 04.02.2006., 21:54   #70
Quote:
fullhouse kaže:
Vec dugo vremena imam plave pramenove........Koristim sve moguce preparate za kosu od gliss kura, pantena, da mi se kosa nakon svake te torture oporavi.....i ok zadovoljna sam.......ali ipak kosa mi je i dalje suha pogotovo kad je osušim, kasnije nije, ali nema sjaja.........Zanima me ako znate kakvo ulje ili nesto barem na bazi ulja da kosa dobije sjaja.........i naravno da se oporavi..........Koristila sam ricinusovo ulje koje sam stavljala kao masku na kosi i drzala cijelu noc.....ali nema bas zadovoljavajucih pomaka.........
dajte savjete osim onih naravno da prestanem davati pramenove i unistavati kosu...........
Jel imas ba splave blajhane pramenove?
To je normalna pojava kod svjetlih pramenova je rsvaka plava boja isusi kosu jos ako ih cesto radis onda je to malo zeznuto...
Ali plava kosa zahtjeva feniranje
Mozes kupiti Kristalne Kapi Semi Di Lino italijanske i stavit ih na polu vlaznu kosu preko cjele kos eali en u korjen jedna do dvije kapi...
I to je dobro sto pakujes kosu.
Preporucujem ti
Crveni Sampon Lorealov i pakovanje takode crveno...
Pramenovi se stavljaju na 5 6 mjeseci inace nije potrebno vise...
Samo nastavi pakovat kosu
Probaj ovaj Sampon
Sigurna sam da ce bit od pomoci
 
Old 05.02.2006., 12:11   #71
Quote:
tisina kaže:
Jel imas ba splave blajhane pramenove?
To je normalna pojava kod svjetlih pramenova je rsvaka plava boja isusi kosu jos ako ih cesto radis onda je to malo zeznuto...
Ali plava kosa zahtjeva feniranje
Mozes kupiti Kristalne Kapi Semi Di Lino italijanske i stavit ih na polu vlaznu kosu preko cjele kos eali en u korjen jedna do dvije kapi...
I to je dobro sto pakujes kosu.
Preporucujem ti
Crveni Sampon Lorealov i pakovanje takode crveno...
Pramenovi se stavljaju na 5 6 mjeseci inace nije potrebno vise...
Samo nastavi pakovat kosu
Probaj ovaj Sampon
Sigurna sam da ce bit od pomoci
Pramenove mi fizerka radi sa blajhom,ona kaže da taj blajh iako je naravno čista kemija ima ograničeno djelovanje i nije štetan kao obični blajhovi. Mada je meni kao laiku sve to čista kemija kao i lorealove farbe koje slove kao najbolje isto oštećuju kosu jer kad samo pogledam što svaka farba sadrži ajme meni.........
Spomenula si te kristalne kapi........iskreno nisam čula za to pa mi reci gdje ih se može nabaviti?
Od šampona i regeneratora koristim gliss kur i njihovim učinkom na kosu sam zasada zadovoljna..........ali naravno kad ću mijenjat imat ću na umu loreal.......
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Old 05.02.2006., 12:34   #72
biljna boja bez amonijaka..amonijak bespoštedno uništava kosu i vlasište
elala is offline  
Old 05.02.2006., 17:43   #73
Quote:
fullhouse kaže:
Pramenove mi fizerka radi sa blajhom,ona kaže da taj blajh iako je naravno čista kemija ima ograničeno djelovanje i nije štetan kao obični blajhovi. Mada je meni kao laiku sve to čista kemija kao i lorealove farbe koje slove kao najbolje isto oštećuju kosu jer kad samo pogledam što svaka farba sadrži ajme meni.........
Spomenula si te kristalne kapi........iskreno nisam čula za to pa mi reci gdje ih se može nabaviti?
Od šampona i regeneratora koristim gliss kur i njihovim učinkom na kosu sam zasada zadovoljna..........ali naravno kad ću mijenjat imat ću na umu loreal.......
Kristalne kapi mozes kupiti u svim parfimerijama.
To se kod na szove Kristalne kapi
Ili Silikonske kapi
Ima spuno vrsta ali ja bih ti preporucila SEMI DI LINO tako se zovu talijanska proizvodnja.

Slusaj me sad sto mozes jos koristiti od iste Marke za kosu koja je tretirana sa blajhom to i ja koristim jer ja imam komplet blajhanu kosu kratku.

To su Ampule Plave Boje Onak Tirkizne zovu se takode SEMI DI LINO
One s ekoriste na sledeci nacin.

Operes normalno kosu,dva puta stavis pakovanje da ti stoji od prilike pet do deset minuta.Utrljas ga po cjeloj kosi nakon isteknutog vremena isperes pakovanje dobro ga isperes iz korjena kose.

Onda isfrotiras kosu sa peskirem onak malo jace onda otvoris tu Ampulu i naneses je na cjelu kosu znaci od korjena do krajeva kose cjelu ampulu i onda kosu pocinjes da masiras znaci utrljavas tu ampulu u korjen i na cjeloj povrsini kose ostavis da kosa to upije posto ta ampula pjeni tako 15 minuta nakon 15 minuta isperes Ampulu blago ponovo dobro iz korjena.
I kasnije kosa bude glatka i lijepa.

Taj tretman sa Ampulama traje odprilike 10 dana po ali sedmicno ka dperese kosu sedmicno stavljas ampulu.

Prije svega za mene je to prozivod Prva Liga je rhrani kosu i kosa bude nikad ljepsa.


Poslusaj me i nadi te Silikonske Kapi
I nadi Ampule Semi Di Lino

Bit ces zadovoljna
 
Old 05.02.2006., 20:32   #74
Quote:
tisina kaže:
Pramenovi se stavljaju na 5 6 mjeseci inace nije potrebno vise...
znam da nije baš zdravo,ali ja imam inače tamnu kosu i plave pramenove (napravljene bojom,ne blajhom) i izrast mi je nakon mjesec dana vidljiv,a kako bi tek izgledala nakon 5-6
tako da ja idem k frizerki svaka 2 mjeseca, odmah i šiša..nemam ispucane vrhove, ne sušim kosu fenom, i kosa dobro izgleda bez obzira kaj ju često bojim
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Old 06.02.2006., 10:51   #75
Quote:
Tinach kaže:
znam da nije baš zdravo,ali ja imam inače tamnu kosu i plave pramenove (napravljene bojom,ne blajhom) i izrast mi je nakon mjesec dana vidljiv,a kako bi tek izgledala nakon 5-6
tako da ja idem k frizerki svaka 2 mjeseca, odmah i šiša..nemam ispucane vrhove, ne sušim kosu fenom, i kosa dobro izgleda bez obzira kaj ju često bojim
i ja sam u slicnoj situaciji, ali tesko mi se prime pramenovi iz farbe, i slazem se za odlazak frzeru svaka 2 mjeseca to je amo reci u normali barem za mene.....kao i sisanje koje se ne terba ni napominjati........ja ponekad se susim kosu fenom , ali nekad je to neizbjezno pogotovo jer mi je kosa duza i treba dosta da mi se osusi........a pogotovo kad je hića pa ubacim u zadnju brzinu fen.......
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Old 06.02.2006., 10:53   #76
Quote:
tisina kaže:
Kristalne kapi mozes kupiti u svim parfimerijama.
To se kod na szove Kristalne kapi
Ili Silikonske kapi
Ima spuno vrsta ali ja bih ti preporucila SEMI DI LINO tako se zovu talijanska proizvodnja.

Slusaj me sad sto mozes jos koristiti od iste Marke za kosu koja je tretirana sa blajhom to i ja koristim jer ja imam komplet blajhanu kosu kratku.

To su Ampule Plave Boje Onak Tirkizne zovu se takode SEMI DI LINO
One s ekoriste na sledeci nacin.

Operes normalno kosu,dva puta stavis pakovanje da ti stoji od prilike pet do deset minuta.Utrljas ga po cjeloj kosi nakon isteknutog vremena isperes pakovanje dobro ga isperes iz korjena kose.

Onda isfrotiras kosu sa peskirem onak malo jace onda otvoris tu Ampulu i naneses je na cjelu kosu znaci od korjena do krajeva kose cjelu ampulu i onda kosu pocinjes da masiras znaci utrljavas tu ampulu u korjen i na cjeloj povrsini kose ostavis da kosa to upije posto ta ampula pjeni tako 15 minuta nakon 15 minuta isperes Ampulu blago ponovo dobro iz korjena.
I kasnije kosa bude glatka i lijepa.

Taj tretman sa Ampulama traje odprilike 10 dana po ali sedmicno ka dperese kosu sedmicno stavljas ampulu.

Prije svega za mene je to prozivod Prva Liga je rhrani kosu i kosa bude nikad ljepsa.


Poslusaj me i nadi te Silikonske Kapi
I nadi Ampule Semi Di Lino

Bit ces zadovoljna
prije sam koristila keune ampule za ostecenu kosu i mogu reci da sam bila jako zadovoljna........a s obzirom da vidim da govoris iz iskustva bio bi red i da te poslusam.....Samo mi reci koliko ampula ima u pakovanju? dvije?
__________________
If we aren't supposed to eat animals, why are they made of meat?
fullhouse is offline  
Old 06.02.2006., 19:25   #77
Ampile kupujes na komad a mozes kupit komplet ja mislim deset ih imas
Kupuuj ih na komad
Da Keune je dobra firma ali jaku hemiju ima
 
Old 08.02.2006., 12:14   #78
Quote:
joujou kaže:
kako ih nemas? gdje su?

nemam ih vishe nego prije, to mislih
left here is offline  
Old 10.02.2006., 13:33   #79
rekla mi je frendica da kosa brze raste ako u nju utrljas malo vitamina e,sad kakvi su rezultati neznam nisam probala
__________________
But just I couldn't don't mean I lied to you...
Who decides who gets a second chance ?
Tha_Turtle is offline  
Old 15.02.2006., 11:58   #80
Evo ja sam imala slican problem, par mjeseci nakon poroda kosa bye bye Slucajno u ljekarni u kvartu procitam nesto o analizi vlasista i odem, nemam sto izgubiti... nakon 2 mj tih ampulica i pjene za pranje vlasista, pojavila se mlada kosica inace radi se o ROUGJ kozmetici...
korason is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.