Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 12:50   #641
Quote:
innerivy kaže: Pogledaj post
.....ali rijetki su oni koji kad se desi ta strast, požuda i nekontrolirana privlačnost koji uključe mozak i potisnu tu instinktivnu želju za užitkom i srećom....
zato ...rađe ja metem pred svojim vratima....a sused nek se brine za svoja posla
Kada čovjek nebi potiskivao vani bi vladala anarhija, ljudi bi se ubijali na cesti, djeca lutala bez roditelja.
Srce bez mozga ništa ne vrijedi...
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Old 29.03.2010., 23:35   #642
Ajmo ajmo dosta chata
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 30.03.2010., 08:30   #643
evo vam jednog primjera: znam lika od 40+,ima ženu koja po cijele dane radi ,on ima s njom dvoje djece od 15+ g i vjerovali ili ne jos 2 ljubavnice s kojima ima po 2 djece. obje su htjele djecu s njim premda su znale da nikad neće ostaviti ženu.mlade su cure oko 25g i obje su visoko obrazovane (jedna je cak kći nekog političara). i jos ima dvije cure s kojima ovak iz zabave setkara okolo. s tim da jedna radi gdje i moj dragi i kaze da mu se ne cini bas najnormalnija

e a jedna od ovih "djevojaka iz zabave" jedva ima 18g. nazivala je njegovu ženu doma,radila mu probleme,otkrila ih je , ali ona je s njim jos dan danas..

meni to nije jasno,ne te mlade cure,nego prvenstveno on! kad god se cujem s njim (a to je zaista rijetko) čujem dječiju vrisku oko njega,pa nikad ne znam kod koje je , uvijek mi šapne..to je tako smiješno.. ali on se ne da,kaže da nikad ne bi mjenjao nista sto je učinio,inače,čovjek nije loš.. al mi nije jasan..
__________________
...look back at me...
chuperak is offline  
Old 30.03.2010., 11:01   #644
Vecina vas ljudi ovdje ocito nikad niste iskusili ljubav ili cak i zaljubljenost... ne kazem da nema onih "fufica" koje se povode za materijalnom koristi i super autom, ali strpavati sve u isti kos je totalna glupost.
Rupert is offline  
Old 30.03.2010., 11:03   #645
Quote:
Burmanska mačka kaže: Pogledaj post


A koliko je već ovakvih tema otvoreno. Možda čak više nego onih o analnom seksu.
Još jedan dokaz tomu što zaokuplja naciju u ovakvom prijelomnom trenutku...
Nije ni čudo da smo tu gdje jesmo
BigChill is offline  
Old 01.04.2010., 01:04   #646
Quote:
chuperak kaže: Pogledaj post
...........
meni to nije jasno,ne te mlade cure,nego prvenstveno on! .............čovjek nije loš.. al mi nije jasan..
Tip je savršeno jasan. Uzmi što ti život pruža. One imaju problema, mentalnih.
Garth is offline  
Old 01.04.2010., 09:24   #647
Quote:
chuperak kaže: Pogledaj post
evo vam jednog primjera: znam lika od 40+,ima ženu koja po cijele dane radi ,on ima s njom dvoje djece od 15+ g i vjerovali ili ne jos 2 ljubavnice s kojima ima po 2 djece. obje su htjele djecu s njim premda su znale da nikad neće ostaviti ženu.mlade su cure oko 25g i obje su visoko obrazovane (jedna je cak kći nekog političara). i jos ima dvije cure s kojima ovak iz zabave setkara okolo. s tim da jedna radi gdje i moj dragi i kaze da mu se ne cini bas najnormalnija

e a jedna od ovih "djevojaka iz zabave" jedva ima 18g. nazivala je njegovu ženu doma,radila mu probleme,otkrila ih je , ali ona je s njim jos dan danas..

meni to nije jasno,ne te mlade cure,nego prvenstveno on! kad god se cujem s njim (a to je zaista rijetko) čujem dječiju vrisku oko njega,pa nikad ne znam kod koje je , uvijek mi šapne..to je tako smiješno.. ali on se ne da,kaže da nikad ne bi mjenjao nista sto je učinio,inače,čovjek nije loš.. al mi nije jasan..
Pitao bi jel radio u Hpb-u ali to bi bilo iznošenje privatnih podataka...

Možda će neko za njega reć da je dobar čovjek, ljubavnik....ali sigurno nije dobar otac. Vrjeme koje potroši na ljubavnice i "prijateljice" može posvetit svojoj djeci...a ne za par godina se išćuđavat kako je kćer otišla za nekog njegovog starijeg prijatelja, radila redaljke i slične gluposti koje rade mladi da bi skrenuli pozornost na sebe.
__________________
Nije nego...
misonix6 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger