Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2016., 19:57   #1
Deformitet nogu kod maceta

Cao svima,

Moja maca je danas omacila tri maceta, dva su rodjena mrtva izlazili su karlicno i zaglavili. Drugo po redu mace rodilo se sa neobicno okrenutim sapicama zadnjim, i postojos puže, nisam sigurna da su dobro razvijene. Da li zna neko nesto o tome, i da li se to moze lijeciti, i da li treba da dodam nesto mami u ishranu zbog toga
lorijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:59   #2
Evo da pokusam postaviti sliku
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1.jpg‎
Views:	46
Size:	7.9 KB
ID:	17495  
lorijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 20:35   #3
slika nije baš dobro vidljiva. ovako mi se čini kao equinovarus. kod djece se obično liječi stavljanjem gipseva koji malo po malo vraćaju stopalo u pravi položaj, a kod težih oblika se i zarezuju tetive. na tvojem mjestu zvala bih veta u kućnu posjetu, da vidi može li on nešto. ako je to ono na što ja sumnjam, ili treba ispraviti u ranoj dobi ili kasnije amputirati dio noge da se krivo ne naslanja.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 21:58   #4
Ah, veterinari ovde i nisu bas adekvatni. Vet je vidio danas malecku, i rekoa da pratim stanje, mozda se samo ispravi, jer on ne zna zasto je to tako. A malecka se pokusava oslanjati, ali su sapice povijene.
lorijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 22:05   #5
Obje sapice su joj iskrenute. Jednu rucno i mogu da postavim al drugu ne, osjeca se krutost.
lorijena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.