Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2007., 18:58   #61
vidiš i Mad i printica su za A,kaj ti veliš?
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 19:04   #62
joj zac ne pitaj, evo sad pak ne razumijem mad-a.
u odgovoru nije ponudjeno to kaj on kaze da je odgovor.
cekam da mi se javi...
kak si ti? jesi u stanju da me malo oraspolozis? onak kak ti znas, ili da odemo u nas enterprajs? danas i jucer sam totalno nabrijana na frojda i junga. mos me citati i dole malo nize na jungovom forumu.. (enchi otvorila temu)
ssh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 21:19   #63
ok,rado bih volio da riješiš adekvatno svoju enigmu,kako bi ti bilo lakše....evo neznam dali te zadovoljava od Mad-a objašnjenje,ako ne ,neka ti još to malko razradi i više pojasni ok?
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 23:13   #64
razradit, razradit molim
ssh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 18:24   #65
tako je ,ne daj se,i ja pitah magistra susjeda i on je za A odg. znači 3:1 za A,valjda i je ta caka ...
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 20:08   #66
Quote:
žacko kaže: Pogledaj post
tako je ,ne daj se,i ja pitah magistra susjeda i on je za A odg. znači 3:1 za A,valjda i je ta caka ...
svjestan u svojoj drogiranosti
lucius_34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 20:36   #67
luci,tako je,nema predaje.svjestan svoje nesvjesti.
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 12:30   #68
Pozdrav, trebam malu pomoć! Pišem maturalnu radnju iz psihologije na temu "socijalna fobija". Ako netko ima prijedlog u vezi literature bila bih vrlo zahvalna!
Varja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 10:50   #69
Bok svima!

Ne studiram psihologiju, već jedan drugi, društveni, fakultet i trebala bi mi mala pomoć vas, psihologa.

Unutar svog seminarskog rada trebam usporediti dvije teorije: Lacanovu teoriju zrcala (Realna, imaginarna i simbolička faza) i Teoriju socijalne reprezentacije (imenovanje novog fenomena, objektifikacija i formiranje socijalnog identiteta).

I, sad, ono u što nisam ziher je;
imenovanje = simbolička faza (?)
objektifikacija = imaginarna (?)
socijalni identitet = realna (?)

Iako mislim da sam fulao komparaciju, ovo mi se čini najbliža shema.
__________________
wow
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 16:08   #70
pa zar je moguće da od, vas, svih tih silnih psihologa ovdje nitko ne zna (ili mi ne želi) pomoći?
__________________
wow
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 17:27   #71
radim esej iz psihologije na temu...po eriksonu razvojni stadij adolescencija pa ako netko ima kakav link ili dokument ILI bilo šta...(uglavnom mi trebaju razmišljanja)..bio bi mu jako zahvalan..JAKO.....
LAMPA8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 12:25   #72
treabam pomoć....trebam za sutra napraviti prezentaciju iz psiohologije na temu INTERESI...tražio sam po interenetu al nema ništa određenog o tome...sve neke gluposti....
iam ko za pomoć???
N€V€N is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 18:10   #73
nije radnja ni seminar... al trebam pomoć.... statistika....

jel mi može netko objasniti kako je prvi centil početna vrijednost za prvi decil, a deseti centil za 2 decil... bla bla... pedeseti centil za šesti decil?

zašto nije jedanaesti centil početna vrijednost za 2. decil??

ili je, a gore navedeno (inače iz knjige prof. Petza) je krivo?
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 17:51   #74
prokužila sam
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 17:53   #75
bok,meni bi trebala pomoć oko seminara!Imam seminar iz psihologije učenja na temu brzo čitanje i učenje.....pa ako je netko možda bio na seminarima da mi prenese neke majbitnije informacije...HVALA
stefi-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 02:14   #76
Quote:
dreamer~of~dreams kaže: Pogledaj post
nije radnja ni seminar... al trebam pomoć.... statistika....

jel mi može netko objasniti kako je prvi centil početna vrijednost za prvi decil, a deseti centil za 2 decil... bla bla... pedeseti centil za šesti decil?

zašto nije jedanaesti centil početna vrijednost za 2. decil??

ili je, a gore navedeno (inače iz knjige prof. Petza) je krivo?
nije krivo jer počinje od 0 do 1 je prvi centil. Ako ti je lakše kreni unazad od 100 centila , mada mislim da je najboje da to prihvatiš da ne lomataš mozak oko toga najjednostavnije je ako ti ne liježe. Možda nije neko pojašnjenje al eto
insaninside is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 14:14   #77
ja pišem maturalnu radnju, tema: pamćenje i poremećaji pamćenja, pa kad se tu već traži neka pomoć... i ja bi vas zamolila za malu pomoć. ako imate nešto o tome napisano, ili kakave slike (dijagrame...), prijedloge za anketu javite...
ella_moss is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 14:28   #78
Trebam pomoc oko seminarskog rada,imam temu MUZIKA U FUNKCIJI POLASKA DJETETA U SKOLU,ne znam da li sam pogresila podforum,jer nisam nigdje nasla za predskolski odgoj.Ako neko ima nesto ili ako zna gdje mogi naci,neka me obavjesti na pp.HVALA
arijanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 15:45   #79
E ljudi ja pišem maturalnu iz psihoanalize i tražila sam dosta po netu al nema ništa konkretno o toj temi. Literaturu imam, al fali mi neš u cjeloj radnji, kaj ja znam, sve je štreberski previše. Jel neko možda radio radnju iz iste teme? Iskustva,savjeti,prijedlozi,linkovi... Unaprijed zahvaljujem
__________________
"Why do I need to prove myself and who is the judge of my sanity..."
ŠIZIKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 02:27   #80
na netu nema ništa o psihoanalizi? hmmmmmmmmm... pa dobro, srećom, postoje knjižnice s freudovim sabranim djelima! moj old-time favorit!
trnoruzhica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.