Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2010., 11:03   #81
Quote:
Blomquist kaže: Pogledaj post
A budeš je vodila na dresuru?
Krenuli smo na KOSSP u školicu, ali se u međuvremenu razbolila (zarazni kašalj koji je tamo pokupila) pa sad čekamo da nam prođe bolovanje i da učimo dalje.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 16:21   #82
Ima li tko kakvih iskustava s uzgajivačnicama Felix Canis ili Ipon Saan? Ili možda preporuku za neku treću?
Verbal Kint is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 00:00   #83
mislim da su obadvije dobre...čula sam za njih
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 18:15   #84
Ljubitelji boksera!
Da li bi netko mogao ili zna nekog tko bi mogao pomoći ovoj prekrasnoj čistokrvnoj bokserskoj njušci trajnim ili barem privremenim udomljenjem budući da se nalazi u Gorskom Kotaru, a kao što vi najbolje znate bokseri baš ne trpe hladnoću?

https://www.forum.hr/showthread.php?t...3#post29417819

tema je na udomljavanju pasa - VHS Lič.
zvončica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 11:09   #85
moze mi neko jos malo prokomentirat to njegovo slinjenje... cuo sam da dosta sline,naravno vise ljeti... kolko to znaci dosta..
__________________
"Zagrebcan ne postajes porijeklom i rođenjem.. Zagrebcan postaje se samo radom i poštenjem..."
Maximus_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 11:45   #86
Ne znam za druga iskustva, ali moja Rea uopće ne slini, a ljeti je to sasvim normalno Vidio sam kod nekih pasmina da puno sline, ali bokseri se nisu takvima pokazali, ono da im se slina slijeva i stalno visi.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 15:06   #87
Quote:
Maximus_01 kaže: Pogledaj post
moze mi neko jos malo prokomentirat to njegovo slinjenje... cuo sam da dosta sline,naravno vise ljeti... kolko to znaci dosta..
moj slini kad me vidi da jedem čokoladu..onda si fakat ne može pomoći doslovno mu kapljice cure s tih preslatkih labrta ili primjerice ljeti kad je veliko društvo kod mene a on sav uzbuđen i razigran...ali inače jako slabo
mala shmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 18:59   #88
kolki je postotak otprilike boxera sa tom bolesti kukova?

i ako mi neo moze rec o menstruaciji kod ženki.. kolko je to jako ,cesto itd...
__________________
"Zagrebcan ne postajes porijeklom i rođenjem.. Zagrebcan postaje se samo radom i poštenjem..."

Zadnje uređivanje Tupelo : 13.10.2010. at 20:01.
Maximus_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 19:54   #89
Quote:
Maximus_01 kaže: Pogledaj post
i ako mi neo moze rec o menstruaciji kod ženki.. kolko je to jako ,cesto itd...
A zakaj ne napišeš "želim znati sve o psima?"

Kuja spolno sazrijeva s oko 6 mjeseci, velike pasmine i kasnije te se tjera 2 puta godišnje po otprilike mjesec dana (proguglaj malo da saznaš sve detalje, možda ima i tu.). Neke kujice više krvare, neke manje. Pošto ti je to prvi pas ja bi ti preporučila kastraciju u bilo kojem slučaju dok se malo ne priučiš i naučiš. Mužjaci su također spolno zreli već s oko 5-6 mjeseci iako je to još prerano za parenje. Spolni nagon kod mužjaka stalno je prisutan, za razliku od ženki s kojima je to 2 put godišnje.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 20:15   #90
Ja ću također biti off, pa napomenuti da psi nemaju menstruaciju.
Dođe mi da se samoranim kad to pročitam.

Kod kuja govorimo o tjeranju (estrus), a prva faza tjeranja, u kojoj se pojavljuje crvenkasti/krvavi iscjedak - zove se proestrus.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 11:13   #91
Pozdrav svima

Zanima me dali netko zna dali postoje neki uzgajivači boxera na području Istre ili Rijeke!?
Maryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:27   #92
Zna Hrvatski kinološki savez. Nazovi ih i pitaj.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 12:50   #93
Thanks, probat cu navati
Maryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 20:26   #94
evo dvije iz Labina za koje znam:

http://www.magodama.com/

http://www.casasantaca.com/
Blomquist is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2010., 21:33   #95
cool , hvala puno
Maryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:07   #96
Evo da se i ja malo pohvalim.
Imam kujicu njemačkog boksera,stara je 3.6 god. i stvarno ne možeš pogriješit ako njih izabereš.Pa to su prije svega maze (kakvi krvoločni psi) koje se vole igrat i skakat po cijele dane.Samo odlučno,NJEŽNO i strpljivo s njima.

Bokseri krvoločni psi?
Hahaha.Ko god da to kaže mora da se šali.Znam preko 15 boksera,niti jedan nije krvoločan.Samo šta možda tako izgledaju,al to je glupo sudit psa po izgledu.I nije stvar u pasmini,nego u odgoju.Možeš imat retrivera koji kao nije krvoločan,a onda ti pojede dijete jedan dan.Svaki pas je krvoločan,ako ga se tako i odgoji.

Najjače mi je kad mi neko ko je u životu 2 puta vidio boksera i bježao po cesti od njih priča kak su krvoločni.Daj ajde...
Točkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:16   #97
pozz svima
zanima me da li je problem ukoliko imam boxera u stanu.. cca 70kvadrata (ja sam u njemu xD )
redovite setnje i istrcvanja... pomalo glupo pitanje, ali vidim da se cesto spominje hiperaktivnost :P
minimarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 06:09   #98
Quote:
minimarko kaže: Pogledaj post
pozz svima
zanima me da li je problem ukoliko imam boxera u stanu.. cca 70kvadrata (ja sam u njemu xD )
redovite setnje i istrcvanja... pomalo glupo pitanje, ali vidim da se cesto spominje hiperaktivnost :P
Uz dovoljno šetnje i istrčavanja (što znači svaki dan minimum 2 sata trčanja, jurnjave i vježbe) držati boksera u stanu nije nikakav problem. Bokser i nije pas za dvorište zbog njihove kratke dlake.
Jedino na što računaj, a što je slučaj sa 90% boksera, je njihova velika potreba za preuređivanjem interijera (čitaj - demoliranja po stanu) kad su sami doma tako da odmah isplaniraj koji ćeš dio stana pregraditi kad ga ostavljaš samog. Ako nisi u mogućnosti ograničiti mu kretanje na takav način, kupi boks. Osim što ti može napraviti štetu u stanu, može i sebi napraviti vraga - žvakati žice od struje, prevrnuti nešto na sebe, pojesti i progutati koješta... tako da je boks ili ograđeni dio stana nešto što vam je za vlastitiu dobrobit, oboma u interesu. Većinu ih to prođe tamo negdje oko godinu dana starosti, ali 90% boksera ima tu fazu u životu. Neki tu fazu nikad ni ne prerastu, iako su takvi ipak u manjini. Ali eto, ja sam i takvu imala.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:32   #99
Ovo nisi mogla bolje sročiti
stefanjuk77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:54   #100
evo o boxerima - http://www.youtube.com/watch?v=59ZjA7TSNaQ

muževa familija ima boxera i to je stvarno neš posebno...
Barbarellaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:11.