Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2007., 21:13   #41
Quote:
tanjacc kaže: Pogledaj post
Koliko je štene kod nas? Zadnja inf. je bila 500e...
kad smo ga mi prije godinu dana kupovali, jedini koji su bili za 500€ bili su bez papira i sumnjivog podrijetla, držani u gotovo groznim uvjetima. moguće da je cijena u međuvremenu pala, ali još uvijek su rijetki kod nas pa sumnjam.

btw, ako uzimaš bez papira, postoji ogromna mogućnost da ćeš naletjeti na nekog mješanca Russella i npr. Parson terriera koji je jako sličan, a dok su mali, ne vidi se baš nikakva razlika.

znam da ne žele svi čistokrvnog psa, ali ako hoćeš baš takav temperament, onda je najbolje biti siguran u tu investiciju. jer ti i ovako i onako nitko neće pokloniti Russella
__________________
ahhh, the fine art of procrastination...
MicekMucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:19   #42
Quote:
MicekMucek kaže: Pogledaj post
kad smo ga mi prije godinu dana kupovali, jedini koji su bili za 500€ bili su bez papira i sumnjivog podrijetla, držani u gotovo groznim uvjetima. moguće da je cijena u međuvremenu pala, ali još uvijek su rijetki kod nas pa sumnjam.

btw, ako uzimaš bez papira, postoji ogromna mogućnost da ćeš naletjeti na nekog mješanca Russella i npr. Parson terriera koji je jako sličan, a dok su mali, ne vidi se baš nikakva razlika.

znam da ne žele svi čistokrvnog psa, ali ako hoćeš baš takav temperament, onda je najbolje biti siguran u tu investiciju. jer ti i ovako i onako nitko neće pokloniti Russella
Ne želim ga bez papira,baš iz tih razloga...Pa dobro i kolika je na kraju cijena?
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 13:08   #43
Zna li netko neku registriranu uzgajivačnicu u Hrvatskoj ili susjednim zemljama?
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 14:15   #44
Quote:
MicekMucek kaže: Pogledaj post
kad smo ga mi prije godinu dana kupovali, jedini koji su bili za 500€ bili su bez papira i sumnjivog podrijetla, držani u gotovo groznim uvjetima. moguće da je cijena u međuvremenu pala, ali još uvijek su rijetki kod nas pa sumnjam.

btw, ako uzimaš bez papira, postoji ogromna mogućnost da ćeš naletjeti na nekog mješanca Russella i npr. Parson terriera koji je jako sličan, a dok su mali, ne vidi se baš nikakva razlika.

znam da ne žele svi čistokrvnog psa, ali ako hoćeš baš takav temperament, onda je najbolje biti siguran u tu investiciju. jer ti i ovako i onako nitko neće pokloniti Russella
E al kako skužit koji je parson a koji russell? koliko sam skužila kad su mali nemožeš baš uočit razliku, al sigurno postoji neka sitnica po kojem ih možeš skužit?
ivana1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 15:49   #45
Quote:
lea_li kaže: Pogledaj post
Zna li netko neku registriranu uzgajivačnicu u Hrvatskoj ili susjednim zemljama?
>>Ima u Mađarskoj i tamo im je cijena 650 E
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 17:02   #46
Quote:
ivana1983 kaže: Pogledaj post
E al kako skužit koji je parson a koji russell? koliko sam skužila kad su mali nemožeš baš uočit razliku, al sigurno postoji neka sitnica po kojem ih možeš skužit?
Personi su visi i oni su priznati kao pasmina, za jack rassella mislim da nije
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 00:47   #47
bas je sladak,ako si jos na forumu pitaj sta treba jer imam i ja jack russell terriera.moj ODIE ima vec 2,5 godine

mozete ovdje vidjeti neka videa od njega sto sam stavljo
http://www.youtube.com/profile?user=blogba
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
1990_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:08   #48


to su skupi psi, kako si dosla do njega?
kamamoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 13:23   #49
Si ga U filipovićke uzela? Jer ako jesi imam i ja jednu curku udomljenu prije 2 god od tamo. Isto podsjeća na JRT-a. Nadam se da si svjesna da se takvi čistokrvni psi gotovo nikad ne napuštaju jer koštaju puno i da je tvoj mješanac. No maleni je presladak, kakave god kombinacije da jest! Puno ga mazi i ljubi i čuvaj, baš je divan! I svaka čast što si uzela malenog siročića. Sretno vam!
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 16:22   #50
mi imamo parsona.Kupljen je u poznatoj Austriskoj uzgajivačnici za 1000 eura dok je bio beba.to je normalna cijena.za jackove isto.nikada ne kupujte psa od nekih preprodavača nego isključivo u uzgajivačnici.ako vam je neki čovjek navodni "uzgajivač" sumnjiv lako provjerite u HKS na 01 4846124 i oni će vam reći da li ima registriranu uzgajivačnicu ili ne
razlika između parsona i jacka je u visini.jackovi su na niskim nogama a parsoni dosta višlji i elegantniji.narav im je podjenaka..to su vrlo veseli,temperamentni psi,vole akciju cijeli dan,trčanje,skakanje,agility....ma sve !! nije pas koji je miran i da se "vuče"po kući nego stalno neka akcija
parsoni dolaze u tri varijeteta dlake-kratka,oštra i jena broken koja je između te dvije.naš je broken i lijepo izgleda...dlaka se održava trimanjem ...boje su bijela pa sa oznakama crnom,žutom i tako...evo nekoliko slika našeg parsona.on je sada mladi šampion i idemo dalje na izložbe!



geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 11:53   #51
Quote:
1990_mo kaže: Pogledaj post
bas je sladak,ako si jos na forumu pitaj sta treba jer imam i ja jack russell terriera.moj ODIE ima vec 2,5 godine

mozete ovdje vidjeti neka videa od njega sto sam stavljo
http://www.youtube.com/profile?user=blogba

e presladak je tvoj Odie, al stvarno, evo ja bi takvog istog, ma ja sam se zaljubila u tu pasminu,al stvarno, inače stvarno obožavam životinje, al za ovima sam poludila skroz....


A nabavio si ga u Hrvatskoj ili?
ivana1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 12:49   #52
al da ne bilo zabune i ovaj parson je presladak....
ivana1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2007., 00:32   #53
Ima u hrvatskoj registrirana uzgajivačnica Parsoni terijera!
Evo Link

http://www.jurajsokolic.com/hr/about/
grmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 13:37   #54
blago tebi....kad bi ja barem nasao takvog u vetererinara...lol.
soso94ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2007., 13:39   #55
Wink

Quote:
soso94ever kaže: Pogledaj post
blago tebi....kad bi ja barem nasao takvog u veterinara...lol.
hehe
soso94ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 16:41   #56
hmm jedan dan nagovarala sve da uzmemo pasa nabavila broj od stanic filipovic i nazvala pitala imaju li malih psica i dali mi RONDA a lapdog mozda mu je ta tvoja mama hehe
LiL_BuT_EviL is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 23:33   #57
eeej...evo i ja sam dobio malog jackie-a... zove se terry... mali tromjesecni cistokrvni peso... predivan je... dobio sam ga jutros... odmah nakon sat vremena poceo se igrati... a kad ga izvedem vani trci ko lud... stvarno luda pasmina... vec prvi dan naucio sam ga pola stvari... obavio je nuždu samo jednom u kuci i vise nije... i jako su uredni i poslusni... jednostavno predivna pasmina iako je u hrvatskoj jako rijetka...
evo jedna slika:

najsmjesnije je bilo kad smo ga odveli u veterinara... jadan se od straha popisao po onom stolu od veterinara... a onda se poslije odmah razveselio i poceo se valjati u tome...hehehe... a da vidite kako mase malim repicem... stvarno divna pasmina... iako nam je cak i veterinarka rekla da zahtijeva puno brige nismo odustali od te pasmine... ma super je... najbolja... =))))
soso94ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 09:31   #58
Quote:
soso94ever kaže: Pogledaj post
eeej...evo i ja sam dobio malog jackie-a... zove se terry... mali tromjesecni cistokrvni peso... predivan je... dobio sam ga jutros... odmah nakon sat vremena poceo se igrati... a kad ga izvedem vani trci ko lud... stvarno luda pasmina... vec prvi dan naucio sam ga pola stvari... obavio je nuždu samo jednom u kuci i vise nije... i jako su uredni i poslusni... jednostavno predivna pasmina iako je u hrvatskoj jako rijetka...
evo jedna slika:

najsmjesnije je bilo kad smo ga odveli u veterinara... jadan se od straha popisao po onom stolu od veterinara... a onda se poslije odmah razveselio i poceo se valjati u tome...hehehe... a da vidite kako mase malim repicem... stvarno divna pasmina... iako nam je cak i veterinarka rekla da zahtijeva puno brige nismo odustali od te pasmine... ma super je... najbolja... =))))
iz koje je uzgajivačnice?
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:55   #59
Odie je sladak kao bombon.Ja isto imam Jack Russell terijerku,stara je skoro tri mjeseca i jednostavno je obozavam.Moram priznati da je malo svojeglava,ali uzasno je sarmantna.Polako ucimo neke stvari, malo se borimo i svadamo ponekad, ali mislim da smo dobar tandem.Pozdrav
terijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 15:11   #60
mislim da sam malo zavidna ......
ivana1983 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.