Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 09:43   #1901
Ja sam bila ponosna na svog što sam ga uspješno naučila da ne smetlari, no izgleda da je sa šest godina odlučio zaboraviti naučeno i kupi sve što stigne. Govna još nije počeo, ali razne gadosti mu u šetnjama izvlačim iz usta. Nekidan je lizao rigotinu... Ogavno.
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 12:17   #1902
a cuj, ni moj nije jos naucio da ako se zavalja u stajsko gnojivo da ga ceka jednosatno ribanje, namakanje i ponovno isto dok ne zamirisi ko japan u proljece!

Mi smo na planini, jucer smo se setali (tu ga mogu bez beda pustiti bez uzice jer prometa nema) i jedna krava se istresla 10 metara od nas..i kaj je moj malac ucinio?
sto reci, osim sto sam ga kupala poprilicno dugo, a kupanje mrzi, jos sam mu oprala zube sto jos vise mrzi...
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 12:52   #1903
Šteta da se samo valja u kravljem dreku, bilo bi idealno da ga oće jesti.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 13:01   #1904
Na valjanje u govnima i crkotinama sam odavno navikla. Ako gadariju ne snimim na vrijeme, ribanje psa zajamčeno.

Ali ovo smetlarenje je novo. Jes!
zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:00   #1905
Sta im znaci to zderanje i valjanje u govna?
Navodno fale im vitamini cula
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 19:33   #1906
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Sta im znaci to zderanje i valjanje u govna?
Navodno fale im vitamini cula
Ma da. Kao da mi žderemo čokoladu zato što nam fale vitamini. Fino im je, vjerovala ili ne.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 21:54   #1907
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ma da. Kao da mi žderemo čokoladu zato što nam fale vitamini. Fino im je, vjerovala ili ne.
Odvratno
al kako biraju tocno koje ce pozderat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 22:24   #1908
Pa ono koje im je najprimamljivije


Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 08:39   #1909
Ajde, od svih gadarija koje Kira strpa u usta, najviše bi volila da pojede kravlje ili konjsko govno. Ali ne, na njih se popiša, ali će licnut ljudsko. Fuj, gadljivica.

Pa me neko pita zašto ne ide na kauč ili krevet. Samo mi slika prid oči dođe, dovoljna da joj kupim ako triba 16 njenih kreveta, moj nek ne dira
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 09:09   #1910
Moja obožava tamanit miševe po nasipu.

I nakon par mjeseci borbe protiv toga koja bi rezultirala njenim bježanjem i histeričnim žderanjem ulova (a nerjetko i povraćanjem istog kad se vratimo doma), promjenila sam taktiku i sad trči s mišem da mi ga pokaže dok ja vrištim od sreće i hvalim ju . Kad dođe, pljune ga, dobije keks i idemo dalje.

Do jučer. Jučer smo šetali sa čoporom i mazne miša kojeg valjda nije htjela donjet jer je su bila još 4 psića. Pa ga je na pola pojela, vjerojatno zaključila da nije baš fin pa se uvaljala u njega.
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 09:47   #1911
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
Moja obožava tamanit miševe po nasipu
I naša kuja to radi, al zanimljivo, voli samo poljske miševe i štakore koje ulovi na nasipu; njih smaže odmah, ko bonbon.

Na sve ostale glodavce ( krtovi, rovke.... ), ukoliko ih već nađemo mrtve, samo se popiša.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 10:20   #1912
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
I naša kuja to radi, al zanimljivo, voli samo poljske miševe i štakore koje ulovi na nasipu; njih smaže odmah, ko bonbon.

Na sve ostale glodavce ( krtovi, rovke.... ), ukoliko ih već nađemo mrtve, samo se popiša.
Pa i ja sam skužila da neke malo teže ispusti i više želi požderat od drugih ali se ne kužim u vrste miševa, štakora na nasipu nema (sva sreća).

Ma ne bi meni bio problem da ona smaže miša da nije ovog povraćanja. Jednom sam na terasi našla leglo ispovraćanih beba miševa a da stvar bude gora onda se mačak ''igrao'' sa njima jer su bili još čitavi, pa sam ih skupljala po dvorištu

Nevjerojatno kako mi se u životu prije psa svašta nešto gadilo a sad me tak fino odgojila da mi malo što u životu digne želudac
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 11:15   #1913
Moja na svu srecu voli sve sta se krece pa te bestijice ne bi lovila ali vjerojatno uvaljala i pozderala bi
imamo doma hrcka kojeg samo mirno gleda ponekad polize i ne dira ga
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 11:20   #1914
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Moja na svu srecu voli sve sta se krece pa te bestijice ne bi lovila ali vjerojatno uvaljala i pozderala bi
imamo doma hrcka kojeg samo mirno gleda ponekad polize i ne dira ga
Čeka da još malo naraste
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 11:23   #1915
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Čeka da još malo naraste
Nadam se da nece promjenit stav
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 11:54   #1916
Naša još nije od ničega povraćala. Ak joj paše, neka ždere. Meni se neda bakčati oko toga. Pustim i da strvine pojedu. Jedino što branim je da pojedu iznutrice koje ljudi pobacaju nakon kaj oderu životinje.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 19:39   #1917
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala?
U Cavtatu? Balama? Mačkovcu?
Zg, mislim da trg, Martićeva, taj neki potez. Vrti se po raznim stranicama u zadnje vrijeme. Za nju, za Kodu i za onog mješanca ptičara. Ali da, bilo bi logično napsiati takvu informaciju.
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 16:22   #1918
http://www.index.hr/lajk/poster/1762...jalno-rjesenje

zo-ey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 16:57   #1919
Kako kul

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 21:24   #1920
Pita mene jučer vozač autobusa da zašto Luna nije zatvorena u torbi. A Luna uredno s brnjicom, k'o svaki veliki pas. Prevelika je da je nosim u torbi, rekoh. Vozač je zakolutao očima, a onda rezignirano okrenuo glavu od nas dvije, pitajući se valjda što mu je ovo trebalo.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.