Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2011., 15:22   #81
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
po sadržaju serija se čini zanimljivom... samo ako je ovo dijanina serija onda se baš ne može puno očekivati znali se koja je naslovna pjesma ?
Zna se, pronađi moj post pri sredini 3. stranice ove teme

Pa sadržaji su više-manje od svih serija zanimljivi, lako je napisati. To još uvijek ne govori baš puno o kvaliteti same serije.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 15:27   #82
A bokte priče... di je neki zaplet? Ne volim previše te telenovele "život kroz ključanicu".

Mirjana Majurec Jedva čekam, ona je super glumica. I ima dosta novih...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 15:54   #83
Bolje nek se predomisli dok još ima vremena. Neka radije napravi 140 epizoda ali koliko toliko zanimljivih. Nije mi jasno zašto bi svaka sljedeća domaća telenovela morala imati sve više epizoda. Pa nije to dnevna sapunjara! Nema šanse da radnja 240. epizode bude imala nekakve veze s početkom
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 18:00   #84
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
A bokte priče... di je neki zaplet? Ne volim previše te telenovele "život kroz ključanicu".

Mirjana Majurec Jedva čekam, ona je super glumica. I ima dosta novih...
Priča mi je baš kao stvorena za daily soap a ne toliko telenovelu. Ono, pratimo život njihov, što se može snimati unedogled. I bilo bi jako dobro za daily soap. A možda će to i napraviti, samo ze zasada tome još govori "telenovela"..
Svejedno, samo da, a pogotovo ako je telenovela, daju neki dobar zaplet i dobre negativce (pod tim ne mislim na lika s izbrazdanom facom koji glumi odvjetnika i pije viski cijelu seriju, nego neku negativku meksičkog tipa hahaha).
Slovenka Katarina Čas glumi neki kao negativni lik.

Mirjana Majurec je kao stvorena Cast je super!
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 22:30   #85
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Priča mi je baš kao stvorena za daily soap a ne toliko telenovelu. Ono, pratimo život njihov, što se može snimati unedogled. I bilo bi jako dobro za daily soap. A možda će to i napraviti, samo ze zasada tome još govori "telenovela"..
Svejedno, samo da, a pogotovo ako je telenovela, daju neki dobar zaplet i dobre negativce (pod tim ne mislim na lika s izbrazdanom facom koji glumi odvjetnika i pije viski cijelu seriju, nego neku negativku meksičkog tipa hahaha).
Slovenka Katarina Čas glumi neki kao negativni lik.

Mirjana Majurec je kao stvorena Cast je super!
nadam se da neće jer će se pretvoriti smor kao i NG

i da fale nam takve negativke onak neki mlađi lik (ne babuskare ) koji će zahebavat sve ostale,al ono pravo
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:31   #86
u kojem terminu će se ovo emitovati?
Ko je osim Zijada G., R.Kurbaše, Mie Elegović i onog Vladimira Tintora glumac u ovoj sapunici
Vrijedi li ovo gledati
fdsar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:50   #87
Quote:
fdsar kaže: Pogledaj post
u kojem terminu će se ovo emitovati?
Ko je osim Zijada G., R.Kurbaše, Mie Elegović i onog Vladimira Tintora glumac u ovoj sapunici
Vrijedi li ovo gledati
Navodno između 18 i 19 sati.

Iskreno, mislim da ne vrijedi.

Onaj Vladimir Tintor ne glumi u toj seriji. Imaš ovdje popis i opis glumaca i likova.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 14:40   #88
Ma bit će sigurno još glumaca u castu, ovo je premalo.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 15:12   #89
Pa, kad pogledam onu tablicu na Wiki, i nije toliko malo, bar za početak. Naravno, ako ovo bude telenovela, a ne sapunica kao što su na kraju ispale Najbolje godine.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 23:37   #90
To će bit zgoditak, bolji je cast nego na Dolini!
Jadran12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 19:05   #91
Promo - Suzana
http://www.youtube.com/watch?v=9CnA16-jzQo
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 22:23   #92
Od 14.03 na Novoj tv
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:15   #93
Znači, dan kasnije nego u Srbiji.
Inače, zašto kod njih počinje u nedjelju?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:20   #94
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Znači, dan kasnije nego u Srbiji.
Inače, zašto kod njih počinje u nedjelju?
RTRS je u Bosni, ne u Srbiji.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:50   #95
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Znači, dan kasnije nego u Srbiji.
Inače, zašto kod njih počinje u nedjelju?
evo baš gledan njihov raspored i oni će imati neku reportažu o seriji evo ovako izgleda raspored....
17:45 POD SREĆNOM ZVIЈEZDOM - reportaža
18:10 POD SREĆNOM ZVIЈEZDOM - TV novela serija (1./85)
e sad mene buni ovo da ima samo 85 nastavaka što stvarno ne virujen isto tako mi je glupo što ovi iz ringa ili nove najavljuju da će serija imati nzn. 240 ep. a znamo da na komercijalnim televizijama sve ovisi o gledanosti!

E da ima RTRS live streaming baš me zanima oćemo li moći gledati seriju priko live-a?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 00:02   #96
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
RTRS je u Bosni, ne u Srbiji.
Nisam uopće znao na kojem će se TV programu u susjedstvu prikazivati, ali sam mislio da smo neki dan pričali o Srbiji...
maj bed.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 00:05   #97
U Srbiji će najvjerojatnije krenuti na B92, oni su dosad emitirali "Sve će biti dobro" i "Dolinu sunca", a sad emitiraju 1. sezonu "Najboljih godina".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 00:11   #98
evo čitam na stranici o seriji sinopsis ili što je ovo već i nikako da skužim radnju al ajde evo doša do kraja i vidim da će tu biti neko ubojstvo koje će se protezati kroz čitavu seriju e sad to me odma podsjeća na La madrastru (i na veronicu mars) ali kad se sitin oni su najavili 240 epizoda pa ako oni misle to protezati kroz čitavih 240 epizoda stvarno su blesavi ali i ne bi me čudilo...
Ugl. već sam skeptičan čim sam vidio tko je scenarist.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 00:14   #99
Moguće, Jay.

Vox, meni se također radnja nikako ne sviđa. Dianica je malo gledala Kućanice, malo Slatke male lažljivice, možda i Maćehu i tako to. Već su dosadni s tim "četiri prijateljice (...) toliko i toliko godina poslije (...) povezane zajedničkom prošlošću
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 03:13   #100
85 epizoda piše na rtrs.
IVAN 132 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.