Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 02.08.2008., 11:36   #1
Question Tko me to grize?

Imam problem sa ubodima ali neznam što je, neznaju nikakvi dermatolozi ni doktori, prepisuju kreme, i raznorazne preparate umjesto da kažu čega se riješit i kako...

Ubodi su u krevetu, pocijelom tijelu, makar je pokriveno, prvo je crvena točkica i onda kasnije tokom dana nastaje reakcija na ubod...svrabež do boli...
ubod izgleda poput komaraca i ali traje tjedan dana najmanje i svrbi deset puta jače nego od komarca...

A buhe nisu jer bi se vidjele a i kontaminirao sam cijelu sobu tako da sigurno nisu... da bar!!!

Stjenice također, znam se o njima i nemoguće da su one... ne zbog navodnog nepostojanja nego zbog simptoma koji nastaju njihovim ugrizom i njihovom velićinom od 5 mm tako da nisu nevidljive...

Ja već godinu dana imam taj problem i naznam kako se toga riješit, uglavnom, kupio sam biokill i izvadio tepih, pošpricao cijelu sobu, pod, jastuke, krevet, svaku poru, deku, pokrivač, madrac - sa svih strana...prozore uokolo, odjeću, sve je boilo kontaminirano da nemože bolje(cijelu flašicu biokill-a potrošio) i nakon toga sve oprao, i tako nekoliko puta.....i šta se desilo jedan dan je bilo sve ok, i drugi je sve krenulo iz početka...

ljudi smatram da je ovo stvarno VELIK problem i molim vas za pametne savijete, da li se tko toga uopće riješio...

I od sad se mažem kako je jedan kolega ovdje rekao isto autanom protiv insekata jer se jedino tako može spavati....

Kakve su to zvijeri???

Molim vas ako ima ko bilo kakvu ideju kako pomoći ili nešto jer već sam OČAJAN!!!!
medeni5 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.