Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2015., 12:20   #1
Thumbs up Komentiranje dječje sobe - kepasa

Evo teme za komentiranje...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:03   #2
Fotke posted by old_time, ne znam zašto mi ne dopušta quote naredbu.





MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:04   #3






MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:10   #4
Ako dijete ima 18+ godina, soba je super samo kaj bi onda maknul tog konja
Uhkolikoposla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:31   #5
kepasa, jel tebi b.picek (fotografkinja doma i dizajna) profesionalni uzor?
pitam, zato što si uspjela pofotkati detalje iz kojih nije jasna cjelina, što je njena specijalnost.

ono što vidim mi izgleda jako dobro, tj. jako dobar izbor namještaja i detalja. kako izgleda sve skupa mogu samo naslutiti. a naslućujem da izgleda isto tako jako dobro, odnosno da će izgledati izvrsno kad se preselite u svoju kuću.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 14:36   #6
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
pitam, zato što si uspjela pofotkati detalje iz kojih nije jasna cjelina, što je njena specijalnost.
meni se čini da je to specijalnost većine ovdje na forumu

e da, sad ovdje mi još posebno u oko upada tepih, baš mi se sviđa.
i micek je slatki ali zašto ga stavljaš na forum, ja to ne bih...
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 15:35   #7
meni je prvi dojam bio lijepa sobica. Ali sto duze gledam, ili sad kad opet gledam.......neznam....sve je lijepo, ne mogu reci da mi je nešto ružno, ali nekako neznam, za tako malo dijete mi je sve nekako preozbiljno. I nisam fan tog velikog kreveta, ne zato sto nije lijep, nego sto zauzima mijesto u ,pretpostavljam manjoj sobi, pa idem od toga da su sva djeca kao moja i da se najviše vole igrat na podu. Osim toga veliki krevet u djecijoj sobi meni uvijek nekako izgleda kao "neka improvizacija" kao da soba zapravo nije za dijete nego za onoga u koga ce to dijete jednog dana izrast....Kad zapravo razmislim meni je ovo premalo prilagođeno za dijete te dobi. Kad gledam sobu, pomislim kako je taman za mog malog od 12god.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 15:51   #8
meni je sobica lijepa i moderna. sviđa mi se i veliki krevet. moja curka je vec velika i takav krevet nam je patnja vec godinama, a ne stane. odlicno za citanje prica, mazenje, igranje, prespavanac kad dođe ekipa...

ja sam opcenito protiv stalnoj izlozenosti svim igrackama po policama i zidovima jer smatram da to ne motivira i ne potice djetetovu kreativnost.

jako mi se sviđa lampica "iz koje curi". nisam ju uspjela uhvatiti u lidl-u, pa cu ju mozda s ebaya naruciti.

super mi je ikea tepih. nadam se da je topli jer vidim plocice na podu.
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 16:08   #9
Tepih je divan, sve preporuke! Mekan, ugodan, prelako se usisava, a i bez ikakvog beda sam skinula mrlju koju je dobio tijekom montaze lustera. Moja zamisao je bila - zeleni cupavac, da glumi travu, imam idealne zavjese za njega i bla, bla, ali kad sam mm-u u ikeji pokazala sto zelim on prosvijetlio - pa kako ce voziti autice po tome?! Ali stvarno? Nije mi uopce palo na pamet, a vozila ima trocifreni broj.
Zbog plocica nema brige, podno je grijanje
kepasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 16:17   #10
Sasvim ste u pravu, jos uvijek je soba preozbiljna, ali ima sve sto je njemu potrebno, a u hodu ce biti jos prilagodjavanja njegovoj dobi. Nema 5 dana da je montirana i ja sam se silno zeljela ovdje pohvaliti i konacno participirati nakon sto stalkam x godina..
Puno sam dvojila oko kreveta, uzeti flaxu, koja je uzivo jednako divna, ili brimnes. Oba su zgodna za xy kombinacija i imaju puno skladisnog prostora. Odlucila sam se za potonji jer...ne znam, nesto je prevagnulo.
Neopisivo sam sretna sto smo mu osnovne stvari skompletirali!
kepasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 17:29   #11
Quote:
kepasa kaže: Pogledaj post
Sasvim ste u pravu, jos uvijek je soba preozbiljna, ali ima sve sto je njemu potrebno, a u hodu ce biti jos prilagodjavanja njegovoj dobi. Nema 5 dana da je montirana i ja sam se silno zeljela ovdje pohvaliti i konacno participirati nakon sto stalkam x godina..
Puno sam dvojila oko kreveta, uzeti flaxu, koja je uzivo jednako divna, ili brimnes. Oba su zgodna za xy kombinacija i imaju puno skladisnog prostora. Odlucila sam se za potonji jer...ne znam, nesto je prevagnulo.
Neopisivo sam sretna sto smo mu osnovne stvari skompletirali!
ma super je soba i to još za prvu verziju! Mali je preeesladak na tom velikom krevetu. <3 Polako, doradit ćeš sobu, a da ne kažemo kad sobu preplave igračke, brzo će prestati biti "ozbiljna". Ja jedino ne bih dala tv u dječju sobu, a i ovaj koji si mu stavila mi je nekako retro, ali ne u dobrom smislu.

Po meni bi dovoljno bilo da makneš tamne slike sa zida, ne idu mi ni sadržajem, ni veličinom, a ni načinom kako si ih poslagala. Uzmi par dječjih slika iz Ikee i to nakelji na zid, soba će odmah živnuti. Sve ostalo imaš. A slike su najmanji problem. Slatka sobica za preslatkog dječaka! Uživancija!
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 19:52   #12
Slatkiš mali!
Slatka je i soba..viška mi je malo TV i ove slike a posteljina i živine mi malo na Afriku bacaju
Svaka čast za ovako veliku intervenciju u tudjem stanu!
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 20:21   #13
Mali je
soba mi je slatka, a nakon šta on "posloži" svoje igračke ,to više neće bit ozbiljno.
bababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:00   #14
i meni fali uvid u cjelinu. ovo što vidim mi se sviđa.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:17   #15
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Slatkiš mali!
Slatka je i soba..viška mi je malo TV i ove slike a posteljina i živine mi malo na Afriku bacaju
Svaka čast za ovako veliku intervenciju u tudjem stanu!
ne kužim, što je velika intervencija u tuđem? mislim da to ne možemo reći za namještaj koji kepasa može ponijeti kamo želi
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:23   #16
To sam se i ja pitala,nisam mogla skuzit. Ali to je,skuzila sam, nekako tipicno hrvatski.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:26   #17
To je meni velika intervencija jer sam bila podstanar godinama i nikad nisam bila voljna za kupovinu većih kom namještaja. Uvijek sam se krpala s onim sta bi bilo tamo. Selidbe su takav napor i stres i uključuju tjedne traženja, pakiranja i raspakiravanja. A gazda ti uglavnom moze otkazat bilo kad, ili ti ides radi neceg.
I to BEZ velikog namjestaja.. A s njim još svex2, i još nadji sljedeći stan di će ti taj namještaj moc stat..tako da, nije lako.
Tko nije prosao nema pojma.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:28   #18
Istina.





(Nisam to prošla, ali mogu misliti. )
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:34   #19
Zato kažem..svaka čast! Nek ste si lijepo uredili i sigurno ste prezadovoljni
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 21:42   #20
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
To je meni velika intervencija jer sam bila podstanar godinama i nikad nisam bila voljna za kupovinu većih kom namještaja. Uvijek sam se krpala s onim sta bi bilo tamo. Selidbe su takav napor i stres i uključuju tjedne traženja, pakiranja i raspakiravanja. A gazda ti uglavnom moze otkazat bilo kad, ili ti ides radi neceg.
I to BEZ velikog namjestaja.. A s njim još svex2, i još nadji sljedeći stan di će ti taj namještaj moc stat..tako da, nije lako.
Tko nije prosao nema pojma.
Selidbe,to govorim sad kao iznajmljivac,su u hr easypeasy,nista lakse od toga,pokupis svojih par stvari,uglavnom robicu i cipele, i odes kad ti šune,nemas otkazni rok, nemas namjestaj.
Trebate se preselit u njemackoj ,to je napor,pocevsi od toga da si usao u gole zidove,sve sto imas u stanu je kada,wc skoljka i umivanik, dakle trebas iznjet sve od a-z,vratit sve u prvobitno stanje i to dovoljno dobro,da ti se ne bi nesto odbilo od kaucije,koja iznosi tri stanarine,i ako se prozori ne sjaje,ode dio kaucije....a da ne pricam o rokovima za otkaz i ako si slucajno kupio kuhinju za stan,trazevsi sljedeceg podstanara koji bi preuzeo kuhinju...

Selidba u hrvatskoj je prdac.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.