Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2005., 17:50   #1
Obrezivanje

Gdje, kako i koliko dugo bez sexa ?
 
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 17:56   #2
sto nije prvo pitanje, zasto?
__________________
szubepka!



.
steven is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 19:32   #3
Quote:
steven kaže:
sto nije prvo pitanje, zasto?
Posvađao se čovjek s kožicom
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 19:00   #4
Odeš na pregled kod urologa, naruči te za zahvat koji traje manje od sat vremena, dva dana strogog mirovanja, tjedan dana bolovanja, za dva-tri tjedna si spreman...
dolčevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2005., 20:19   #5
Jeste kad čuli za fimozu? Look it up!
dolčevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 15:05   #6
Quote:
dolčevita kaže:
Jeste kad čuli za fimozu? Look it up!
fimozu imaju samo oni koji ne jebu ili ne drkaju... ja radim i jedno i drugo.. i ponosni sam vlasnik "rolo kragne" ..
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 16:54   #7
Aj ne laprdaj! Masturbiram od svoje nepune dvanaeste, a svejedno sam morao na obrezivanje zbog sužene udne navlake. Prije par mjeseci sam napokon skupio hrabrost i sad je sve ok.
dolčevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:17   #8
Quote:
dolčevita kaže:
Aj ne laprdaj! Masturbiram od svoje nepune dvanaeste, a svejedno sam morao na obrezivanje zbog sužene udne navlake. Prije par mjeseci sam napokon skupio hrabrost i sad je sve ok.
Jel te bolil, koliko ti je trebalo da se vratiš u normalu potpuno, i što je najvažnije jesi li zadovoljan?
 
Odgovori s citatom
Old 27.12.2005., 23:28   #9
Pa jebate, dosta nas je to imalo, ali to nije razlog da ideš na obrezivanje. Kad imaš fimozu ti samo zarežu to, da se odvoji ili rastegne, ali bas obrezivanje je postupak di ti maknu cijelu kragnu od dolchevite kirurskim zahvatom.... Ja jos uvjek cijenim svoju kragnu jer nemrem zamislit da mi gla..... struze po gacama cijelo vrijeme.. brrrrrrrrrrrrr
__________________
Sve što možeš ostavi za sutra!
boogov bložni nokat
Boog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 02:08   #10
Quote:
Boog kaže:
Pa jebate, dosta nas je to imalo, ali to nije razlog da ideš na obrezivanje. Kad imaš fimozu ti samo zarežu to, da se odvoji ili rastegne, ali bas obrezivanje je postupak di ti maknu cijelu kragnu od dolchevite kirurskim zahvatom.... Ja jos uvjek cijenim svoju kragnu jer nemrem zamislit da mi gla..... struze po gacama cijelo vrijeme.. brrrrrrrrrrrrr
Ne znam ja kaj je tebi dijagnosticirano, al meni je pisalo Phimosis relativa; Phrenulum breve. Jedini lijek je bila operacija.
dolčevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 09:45   #11
A, zato se zoveš dolčevita.
__________________
29A, the hexadecimal of the Beast.
MC white 100's is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 11:55   #12
Quote:
dolčevita kaže: Pogledaj post
Ne znam ja kaj je tebi dijagnosticirano, al meni je pisalo Phimosis relativa; Phrenulum breve. Jedini lijek je bila operacija.
Meni odradjena pre par godina.
E sad, nekada se radilo tako sto ti "sprze" nekom elektrodom i uzda otpadne u toku od nedelju dana, ali mene su bacili u totalnu anesteziju i samo "produzili". Sad me ne boli kad samo pravucem koliko da predje glavic, ali ako nastavim da zatezem, pocne da boli. Znaci, to nije obrezivanje neko samo skracivanje one kozice sa donje strane glavica, a ostaje ti "kragna" sto neko rece.

Da li i kod vas tako rade ne znam, ali ja bih vise voleo da mi je odradjeno kao nekada....
Robber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 01:41   #13
Quote:
dolčevita kaže:
Aj ne laprdaj! Masturbiram od svoje nepune dvanaeste, a svejedno sam morao na obrezivanje zbog sužene udne navlake. Prije par mjeseci sam napokon skupio hrabrost i sad je sve ok.
malo si drko ja ga navlacim od petnaeste a izgleda mi ko obrezan friski iz meke koliko sam ga natezo pukla je kozica i sad radi ko sat
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2022., 11:18   #14
Quote:
dr.kronja is back kaže: Pogledaj post
malo si drko ja ga navlacim od petnaeste a izgleda mi ko obrezan friski iz meke koliko sam ga natezo pukla je kozica i sad radi ko sat
i moj je takav
maxsb00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2005., 02:00   #15
Quote:
Jel te bolil, koliko ti je trebalo da se vratiš u normalu potpuno, i što je najvažnije jesi li zadovoljan?
Lagao bih ti kad bih rekao da nije boljelo, al da se istrpit.
Valjda nekih mjesec dana, nisam siguran.
Vrlo, vrlo zadovoljan!

Pogledaj si ovih par linkova:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=103935
https://www.forum.hr/showthread.php?t=106687
https://www.forum.hr/showthread.php?t=106442
https://www.forum.hr/showthread.php?t=79349
dolčevita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 17:42   #16
http://www.medicina.hr/clanci/fimoza.htm


Sve je objasnjeno..........
__________________
Šala je šala, šalujmo se do kraja!
MaLiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 03:50   #17
Quote:
OFFFCA kaže:
Gdje, kako i koliko dugo bez sexa ?
Ma to je bezveze..mene bi onda bilo bad vaditi kitu među ruljom..sprdali bi me da sam židov..užas..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 05:01   #18


Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 13:35   #19
Ako ti se ne zuri mozes u principu kroz koji mjesec sam rastegnuti kozicu. Razlika je kako drkas, ako to radis tako da povlacis kozicu prema trbuhu onda je polako "otvaras". Mozes isto prstima pokusati razvlaciti kozicu, dok ne bude malo bolno i onda zadrzis 30s, pa opet, to recimo ide pod tusem dobro. Imas na netu puno informacija o tome. Ako bas imas pravu fimozu pitaj doktora za steroidnu kremu koja ce ti pomoci da se tkivo rasiri.

Problemi s obrezivanjem: to je operacija (bolit ce te nakon, od nocnih erekcija mogu ti puknuti savovi, pa opet krvaris, moze se inficirati), bit ce ti za poludit kad ce ti glavic strugati po gacama i to ce ti trajati dugo dok se ne naviknes, sex ce ti biti sasvim drugaciji, mnogi kazu da izgube osjetljivost (kad te ne smeta vise struganje gaca po suhom glavicu onda malo sta osjetis od kontakta glavica s mokrom vaginom).

Bolje ti je rasiriti prepucij nego ga dati odrezati, koliko god se brzo rjesenje cinilo laksim, kasnije ce ti biti lakse sa sirim.

Jos word of caution: kad siris pazi s prevlacenjem preko cjelog glavica, prvo ga prosiri prstima da imas dovoljno koze i ne dodjes do reverzne fimoze (reverse phymosis), situacije di ti koza "pridavi" glavic, to je urological emergency.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 17:56   #20
Točno to sam učinio kako je Arslan opisao, od A do Ž kada sam imao 16 ili 17 godina. Sjećam se u to vrijeme da su me roditelji vodili kod urologa na pregled (valjda je bila neka upala i nateklina). Dobio sam neku mast, a onda učinio postupak kako je gore opisano bez da mi je itko to objasnio. Kako sam bio pametan Naime, tada nije bilo ni foruma, ni kompa, ni specijaliziranih magazina gdje bi mogao pitati za savjet ili pročitati o tome…
Danas nemam nikakvih problema, a kako to sada izgleda može se vidjeti na mojoj galeriji slika na smokvi. Koga interesira poslati ću mu nick na PM
Klin-klon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger