Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2013., 13:36   #21
Malo novosti iz KONAMI-ja:



Četvrti dresovi? Možda Classic?

GAME MODE lista:



Nova opcija u BaL modu, možete početi karijeru kao golman. Meni se čini da će to bit dosadno za popizdit... S obzirom na AI i neprestano "loptanje"...



U ML modu će se moći voditi i reprezentacija... Čini mi se da je ovo bilo i prije najavljeno, tako da nije neka novost.



I još nekoliko friških slika:









The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 15:27   #22
Koreografije, ovo-ono...






... i onda, koji kurac?



Da se ne radi o KONAMI-ju, ne bi me zabrinjavalo...
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 20:46   #23
Quote:
The Foggy Dew kaže: Pogledaj post
Što oni misle s ovin slobodnjacima? Po SS-u mi se čini da će slobodnjaci s dobrim izvođačem (pritom ne mislin na onog koji drži gamepad ili ima ruke na tipkovnici) biti jednaki jedanaestercu i neće biti potrebno nikakvo znanje za zabiti gol iz njega.

Što se tiče golmana u BAL, jeli to znači da će golmani dobiti zasebne skillove jer je već krajnje vrijeme za to. Golmani imaju jedan skill po kojim se ističu. Da KONAMI napravi onu dicu što iza gola lopte dodaju, zaslužili bi više vrsta skillova od jedne, a kamoli jedna kompleksna pozicija kao što je GK
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 12:01   #24
Te crtice koje su iste ko i u Ljutim Ticama se mogu isključiti.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 13:47   #25
Isto kako se mogu isključiti tako se i mogu ostaviti. Jedino što će tribati pogoditi u slobodnjaku je snaga udarca, mislin da san u nekin videu vidi da se i felš može kontrolirati pomoću crtica. Ali mozda i nije tako, triba probati.
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 14:10   #26
Može se i felš kontrolirati. Skroz sranje, ali za casual igrače je ovo dobra stvar.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 15:07   #27
Meni je to isto obično sranje, jebiga nekom nije. Ali online nema smisla.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 15:11   #28
Tako će svaki udarac biti gol. Bezveze. Jer našteliš da ide u rašlje i treba samo snagu udarca pogodit. I gol.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 17:27   #29
Ne treba značit. Nismo probali igru, tako da mislim da je glupo davat takve zaključke. Osobno, iskreno sumnjam da gdje naciljaš da će baš takva putanja i bit. Vidjet ćemo, uskoro...
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 17:35   #30
Ja se nadam da sam u krivu. Ali poznavajući KONAMI
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 19:59   #31
moze li mi netko reci gdje da skinem patch za pes 13 sa ovim novim transferima nigdje da nadem svaki koji sam instalirao rusi mi igricu ?
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 10:54   #32
Quote:
The Foggy Dew kaže: Pogledaj post
Ne treba značit. Nismo probali igru, tako da mislim da je glupo davat takve zaključke. Osobno, iskreno sumnjam da gdje naciljaš da će baš takva putanja i bit. Vidjet ćemo, uskoro...
Moguce kad izvodiš slobodnjak sa slabijim pucačem, ali aku uzmeš odličnog izvođača, nema mi smisla da onda lopta ide kako želi. Tek onda mi te strelice gube apsolutni smisao. Razumin koja je ideja s tin, da oni igračima kojima je teško zabiti slobodnjak bude lakše, ali onda bi tribalo biti za lakše težine igre. Možda i za trenig mod, da te nauče.

Mada da se mene pita ja bi izbaci te levele težina, da bude jedna, ali realana.
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 01:47   #33
Quote:
luka249 kaže: Pogledaj post
moze li mi netko reci gdje da skinem patch za pes 13 sa ovim novim transferima nigdje da nadem svaki koji sam instalirao rusi mi igricu ?
Jesil probo pes edit?
__________________
To learn who rules over you, simply find out who you are not allowed to criticize.
Milic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 11:29   #34
Službena lista klubova

Što se nas tiče, Dinama više nema u Others Europe, a niti Hrvatska nije licencirana. Jel' to naš brand zatvorio vrata i KONAMI-ju?

S obzirom da je Dinamo već u zadnjih nekoliko nastavaka PES-a, redovito igra u Europi, njegov izostanak mi i nije baš najjasniji... Uglavnom, mnoštvo neatraktivnih liga s licencom, srećom postoji PESedit...
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 17:38   #35
Quote:
The Foggy Dew kaže: Pogledaj post
Službena lista klubova

Što se nas tiče, Dinama više nema u Others Europe, a niti Hrvatska nije licencirana. Jel' to naš brand zatvorio vrata i KONAMI-ju?
S obzirom da je brand ove godine uvršten u FIFA14 legende, ne bi me čudilo da je to sve dio deala
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 11:37   #36
Olenbe se vraća na velika vrata nakon mnogo godina.

The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 12:01   #37
Halilović je 75?
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 13:07   #38
Da, trebao bi to bit on. No, dobro overall u PES-u ne igra preveliku ulogu. Više na samu igru utječu pojedinačne ocjene igrača. Kad smo kod overalla, Adam Bhatti je napisao da će u ML maksimalni overall kod svakog igrača bit 99. Napokon.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 13:14   #39
Da Šuga
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 16:21   #40
Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Da Šuga
Mene isto ovo nasmijalo
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.