Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 09:17   #61
psiha
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 27.06.2011., 14:37   #62
stres. proći će je. ako je od onih koja probleme rješava sama sa sobom, nemoj je pilat previše. ako je od onih kojima za rješavanje problema treba velika potpora, budi uz nju.
__________________
----nesto ultrakul pametno i originalno----
Direktorica_svemira is offline  
Old 27.06.2011., 14:52   #63
Neće proći, nego će bit još i gore. To ti dođe s godinama veze.
nemoralan is offline  
Old 27.06.2011., 15:27   #64
moj lucky guess je da ti je IPAK glumila na pocetku.

uostalom...ak sam skuzila cura svrsava klitoralno...whats the problem?
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Old 27.06.2011., 16:10   #65
ja samo mislim da se prasi s drugim
__________________
nije dan ako nije poceo .ebeno lose
xenomorph is offline  
Old 27.06.2011., 16:13   #66
Quote:
xenomorph kaže: Pogledaj post
ja samo mislim da se prasi s drugim
i ja
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 27.06.2011., 16:16   #67
kakve to ima veze sa svrsavanjem?
coconutmilk is offline  
Old 27.06.2011., 16:55   #68
Quote:
dead-as-a-rock kaže: Pogledaj post
Možda bi je trebao malo mentalno zabaviti...ženskoj bude najbolji orgazam kad postigneš da je napaljena a da se još nije ni skinula...
Uff, so true.

Ja mislim isto da je fejkala u pocetku jer nije htjela povlacit pitanja svojeg nesvrsavanja, kad vas muske to tako jako lupa i uvijek je zena ako ne svrsi frigidna, ili si ti nesposoban ili ne znam sto sve ne. Onda je valjda mislila da ce skratit sve te muke ako fino malo odglumi. I bila je ocito u pravu jer si tada bio sretan i miran, ali sad ste pun k vec u vezi i neda joj se vise glumatat i ne svrsavat.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Old 02.07.2011., 01:51   #69
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Uff, so true.

Ja mislim isto da je fejkala u pocetku jer nije htjela povlacit pitanja svojeg nesvrsavanja, kad vas muske to tako jako lupa i uvijek je zena ako ne svrsi frigidna, ili si ti nesposoban ili ne znam sto sve ne. Onda je valjda mislila da ce skratit sve te muke ako fino malo odglumi. I bila je ocito u pravu jer si tada bio sretan i miran, ali sad ste pun k vec u vezi i neda joj se vise glumatat i ne svrsavat.
ja sam tek na forumu saznala kako to muške lupa, da nisam tu navratila mislila bih da im je svima svejedno.

Više joj se ne sviđaš seksualno, postao si joj ko brat

Čekaj, imam još pitanje -da li uživa ljubiti se s tobom? Jer ako to izbjegava gotovo je.
__________________
I just dropped in to see what condition my condition was in


Zadnje uređivanje ezekiel : 02.07.2011. at 01:52. Reason: da nadodam nešto
ezekiel is offline  
Old 02.07.2011., 09:28   #70
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Uff, so true.

Ja mislim isto da je fejkala u pocetku jer nije htjela povlacit pitanja svojeg nesvrsavanja, kad vas muske to tako jako lupa i uvijek je zena ako ne svrsi frigidna, ili si ti nesposoban ili ne znam sto sve ne. Onda je valjda mislila da ce skratit sve te muke ako fino malo odglumi. I bila je ocito u pravu jer si tada bio sretan i miran, ali sad ste pun k vec u vezi i neda joj se vise glumatat i ne svrsavat.
Slažem se sa svakim slovom i zarezom u ovom postu. Premda,...khmmmm.... svršiti nakon 10-15 penetracija???? Takve su žene pravi rariteti, bez obzira koliko napaljene bile i kakvu god briljantnu predigru frajer izvibra....ali ne kažem da ih nema...ima ih...

Moje iskustvo je takvo da su i one žene koje su bile u stanju svršiti nakon 1 minute penetracije (naravno, nakon odgovarajuće predigre) rađe primijenjivale taktiku "lebdenja na predorgazmičkim vratima" od taktike "prvog, brzinski postignutog orgazma"-tako da mi je sve ovo o čemu pišeš najbliže mojim shvaćanjima prezentiranog problema.
keramicar is offline  
Old 02.07.2011., 11:34   #71
Quote:
Dark Angel24 kaže: Pogledaj post
Da znam prepoznati odglumljeni orgazam,,,A par uboda se podrazumijeva do 5min sexa...
je, baš...živiš u iluziji, nema tog frajera koji može biti 100% ziher da mu treba svršava ili ne


Cura, ako je i svršavala ( što ne znamo), a sad ne može, il si joj dopizdio, il ima neki konkretan problem u glavi.
Monica. is offline  
Old 02.07.2011., 13:43   #72
Quote:
Dark Angel24 kaže: Pogledaj post
S curom sam vec 3 god,i redovito se sexamo.Znali smo se sexati samo 10-15min i cura je dozijela orgazam,nekad je znala svrsiti i nakon samo nekoliko penetriranja(10-15 penetriranja). No unatrag 10 mjeseci cura ne moze nikako dozivjeti orgazam tjekom odnosa. Ne mogu shvatiti gdje je problem i zasto je prije svrsavala normalno,a sad u zadnje vrijeme ne moze! Je li problem u meni,ili njoj..? Molio bih za pomoc,ako se netko razumije u to.Jer ovako mi je svaki sex sve manje drag. Hvala.
Ne znam, malo sam sumnjičava prema tom svršavanju...sigurno nije glumila?
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 02.07.2011., 13:47   #73
Nju ti neko opskrbljuje
__________________
Ma svi ste vi T R O L L O V I
Brandauer is offline  
Old 02.07.2011., 13:49   #74
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
je, baš...živiš u iluziji, nema tog frajera koji može biti 100% ziher da mu treba svršava ili ne


Cura, ako je i svršavala ( što ne znamo), a sad ne može, il si joj dopizdio, il ima neki konkretan problem u glavi.
Khm, khm.

Nije da odgovaram baš na tvoj post, više ću napisati nešto o ovoj iluziji.

Postoje znakovi kod ženinog orgazma koji se ne mogu odglumiti, jer njima se ne upravljavlja svjesno:

širenja/sužavanje zjenica, puls i od vidljivi(ji)h crvenilo na prsnom košu i grudima.


I meni je apstraktna ideja da netko svršava i onda naprasno više ne.

I meni prije izgleda da nije niti ranije svršavala.

Ali zašto ti ne bi kao svaki dobar muškarac, koji bi, eto, ako mu se desi da svrši, a da draga još nije svršila - pokušao ju polizati do kraja?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 02.07.2011., 14:11   #75
Quote:
ezekiel kaže: Pogledaj post
ja sam tek na forumu saznala kako to muške lupa, da nisam tu navratila mislila bih da im je svima svejedno.

Više joj se ne sviđaš seksualno, postao si joj ko brat

Čekaj, imam još pitanje -da li uživa ljubiti se s tobom? Jer ako to izbjegava gotovo je.
Pa meni nije svejedno,ja bi rade da ona svrsi normalno i da uziva..a ne ovako...pa uziva,jos me uvjek uhvati za glavu i neda mi da je prestanem ljubit...
Dark Angel24 is offline  
Old 02.07.2011., 14:19   #76
Quote:
keramicar kaže: Pogledaj post
Slažem se sa svakim slovom i zarezom u ovom postu. Premda,...khmmmm.... svršiti nakon 10-15 penetracija???? Takve su žene pravi rariteti, bez obzira koliko napaljene bile i kakvu god briljantnu predigru frajer izvibra....ali ne kažem da ih nema...ima ih...

Moje iskustvo je takvo da su i one žene koje su bile u stanju svršiti nakon 1 minute penetracije (naravno, nakon odgovarajuće predigre) rađe primijenjivale taktiku "lebdenja na predorgazmičkim vratima" od taktike "prvog, brzinski postignutog orgazma"-tako da mi je sve ovo o čemu pišeš najbliže mojim shvaćanjima prezentiranog problema.
Mozda ne nakon 10 penetracija,ali nakon pet minuta sexa,ona je bila gotova...jos se sjecam kad sam dosao kod nje,bili smo u njezinoj sobi,i tak to,slacenje,predigra,ljubljenje,i kad je doslo do sexa,ona je legla,na leda,ja na nju,i ja sam sporo pennetrirao,a sa svakom penetracijom ona je bila blize vrhuncu...nakon cca 5 min,ona je svrsila....

Hmm,a ove taktike; "lebdenje na predorgazmickim vratima" i ova druga,daj mi to malo pojasni,ak mozes...
Dark Angel24 is offline  
Old 02.07.2011., 14:22   #77
Quote:
Dark Angel24 kaže: Pogledaj post
Pa meni nije svejedno,ja bi rade da ona svrsi normalno i da uziva..a ne ovako...pa uziva,jos me uvjek uhvati za glavu i neda mi da je prestanem ljubit...
da li je na pilulama mozda?
meni sto sam dulje na njima, treba mi neshto duze da se napalim, navlazim a i da svrsim, cak bi rekla duplo duze
(za sve situacije sto mi je trebalo nekov rijeme prije, sad mi treba duplo...znaci decko sve sam udupla...predigru,penetraciju, diranje dok penetrira ftw
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 02.07.2011., 14:30   #78
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Khm, khm.

Nije da odgovaram baš na tvoj post, više ću napisati nešto o ovoj iluziji.

Postoje znakovi kod ženinog orgazma koji se ne mogu odglumiti, jer njima se ne upravljavlja svjesno:

širenja/sužavanje zjenica, puls i od vidljivi(ji)h crvenilo na prsnom košu i grudima.


I meni je apstraktna ideja da netko svršava i onda naprasno više ne.

I meni prije izgleda da nije niti ranije svršavala.

Ali zašto ti ne bi kao svaki dobar muškarac, koji bi, eto, ako mu se desi da svrši, a da draga još nije svršila - pokušao ju polizati do kraja?
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
je, baš...živiš u iluziji, nema tog frajera koji može biti 100% ziher da mu treba svršava ili ne


Cura, ako je i svršavala ( što ne znamo), a sad ne može, il si joj dopizdio, il ima neki konkretan problem u glavi.
Kao sto kaze kolega,neki se znakovi kod zenskog orgazma ne mogu odglumiti,na primjer crvenilo na prsnom košu,ubrani otkucaji srca,i nekontrolirani trzaji koje je imala...sumnjam,da je to mogla tako dobro odglumiti i to svaki put....tako je i ona primjetila na meni,da svaki put kad svrsim,pojavi mi se crvenilo na prsima...
Dark Angel24 is offline  
Old 02.07.2011., 14:35   #79
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
da li je na pilulama mozda?
meni sto sam dulje na njima, treba mi neshto duze da se napalim, navlazim a i da svrsim, cak bi rekla duplo duze
(za sve situacije sto mi je trebalo nekov rijeme prije, sad mi treba duplo...znaci decko sve sam udupla...predigru,penetraciju, diranje dok penetrira ftw
nije na pilulama,htio sam da bude,al smo onda procitali da pilule bas nisu dobre za zivcani sustav,i za hormone...tak da smo odustali od toga..jos uvjek koristimo dobre stare durexe,,
Dark Angel24 is offline  
Old 02.07.2011., 17:08   #80
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Khm, khm.

Nije da odgovaram baš na tvoj post, više ću napisati nešto o ovoj iluziji.

Postoje znakovi kod ženinog orgazma koji se ne mogu odglumiti, jer njima se ne upravljavlja svjesno:

širenja/sužavanje zjenica, puls i od vidljivi(ji)h crvenilo na prsnom košu i grudima.
jel, i bradavice se ukrute...pa ono, 99% svih tih 'simptoma' orgazma koje navodiš su regularni dio sexa....a ne samo orgazma.

Quote:
Dark Angel24 kaže: Pogledaj post
Kao sto kaze kolega,neki se znakovi kod zenskog orgazma ne mogu odglumiti,na primjer crvenilo na prsnom košu,ubrani otkucaji srca,i nekontrolirani trzaji koje je imala...sumnjam,da je to mogla tako dobro odglumiti i to svaki put....tako je i ona primjetila na meni,da svaki put kad svrsim,pojavi mi se crvenilo na prsima...
a ti si dok je ona svršavala, bavio se takvim opservacijama..hahahaha

I dalje tvrdim, muškarci ne znaju kad žena glumi orgazam.

"Kako muškarac može znati da li je njegova partnerica uistinu doživjela orgazam ili ga je vrlo dobro odglumila? Ovisi; svaki orgazam je drugačiji i tijelo žene drugačije reagira na njega. Mnogi muškarci su u zabludi kada je riječ o prepoznavanju orgazma. Misle kako reakcija žene svaki puta mora biti ista, ali to nije slučaj. Baš zbog toga većina muškarca ne može sa sigurnošću znati da li im je draga doživjela orgazam ili nije."

Zadnje uređivanje Monica. : 02.07.2011. at 17:14.
Monica. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger