Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2016., 05:22   #161
Eh, kovanica mnogom serviseru "donijela" krupniju papirnatu...

Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Nije bio elektroventil hvala bogu. Bacio sam je na bok, i skinuo dolje onaj karton poklopac. Skinuo gumu od pumpe do bubnja. Unutra je i ona bijela loptica a oko loptice, u gumi i oko grijača svega. Od kovanica do donjeg veša. Sve sam to izvukao.
Kovanica je upala u dotok prema pumpi, na opip dok nisam pod svijelom pogledao mislio sam da je to neki ventil koji se okreče kad ono kovanica, taman je tako ostala u cijevi, pa je voda odlazila ovisno kako se kovanica namjestiMožda bi i ja okrenuo kovanicu kad sam od bijesa znao odvodnu cijev nabiti u česmu, i nabiti pritisak u perilicu
Uglavnom evo je radi ko sat
Uglavnom, nekoć bio problem s kovanicom 2 dinara - koja po promjeru danas adekvatna dvije kune i te često zastaju ispred odvodne pumpe, ono zasjednu točno na promjer ulazne cijevi (impeler).

Da smo u Vegasu, serviseri bi nalazili žetone za kartaške igre unutra u perilicama - jedino to bi osiguravalo veći "paritet"... Eventualno!
__________________
Ova policajka pjeva bolje od cijele naše estrade:
https://www.youtube.com/watch?v=kXsWcnvegmE
https://www.youtube.com/watch?v=Bn0bwEXhlmw
mali grizzly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 08:13   #162
Da, od dvije kune je zapela, trebalo je kliještima izvuči.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 22:40   #163
Arrow AEG Aventixx7

Ves je hladan na programu s predpranjem (60) na 1:30 prije zavrsetka pranja. Radi se o AEG WAQ 2446KBY
kupljenoj prije nekoliko godina...Može li mi netko preporuciti neki dobar sluzbeni servis (Zg)? Dosta mi je hitno! Hvala svima!
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 00:30   #164
zaboravih...

Zna li netko jel izbacuje gresku ukoliko grijac nije ispravan?
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 02:43   #165
Lightbulb nastavak

Molim moderatora da spoji postove.
Naime, napravio sam pokus sa temp 90 stupnjeva i ipak radi! No postoji li mogucnost da na nizim 30/60 temp. grijac ne grije dovoljno ili uopce? Jel se susreo netko sa takvim problemom? I radi se o Bosch, a ne AEG perilici.
quest11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 21:14   #166
Quote:
quest11 kaže: Pogledaj post
Molim moderatora da spoji postove.
Naime, napravio sam pokus sa temp 90 stupnjeva i ipak radi! No postoji li mogucnost da na nizim 30/60 temp. grijac ne grije dovoljno ili uopce? Jel se susreo netko sa takvim problemom? I radi se o Bosch, a ne AEG perilici.
znači da nije grijač u pitanju već termostat grijača
alitali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 11:48   #167
Candy CMF 105 - lampica 4 puta

Pozdrav,

nakon što startam neki program, nakon pola sata, do 1h, mašina prestane sa radom i lampica svjetli 4 puta, pa mala pauza, pa opet 4 puta, i tako stalno.

Siguran sam da je to kod za neku od grešaka sistema, ali u manualu ne mogu pronaći tu informaciju.

Hvala!
matiska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 08:29   #168
Pozz,

imam problem sa perilicom-sušilicom Gorenje WD95140, 4 godine stara.
Pumpa ne povuče vodu, provjerio sam filter( često to radim ) sve odvodne cijevi i nigdje nije zaštopano.
Neznam više što da pogledam, jedino ako nije pumpa crkla.
Ostaje mi jedino uključit servis.
__________________
Poslije je:)anja nema kajanja!;)
Seksolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:21   #169
Quote:
Seksolog kaže: Pogledaj post
Pozz,

imam problem sa perilicom-sušilicom Gorenje WD95140, 4 godine stara.
Pumpa ne povuče vodu, provjerio sam filter( često to radim ) sve odvodne cijevi i nigdje nije zaštopano.
Neznam više što da pogledam, jedino ako nije pumpa crkla.
Ostaje mi jedino uključit servis.
Pumpa radi a ne povuče vodu ili se motorić pumpe uopće ne pokreće?
Ako se motorić pumpe ne pokreće može se direktnim dovođenjem napajanja na pumpu ispitati rad pumpe.
Ako motorić pumpe i dalje ne radi vjerojtno je pregorio motorić.
Ako se pumpa pokrene problem je onda u elektronici ili vodičima do pumpe.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 10:48   #170
Quote:
Mikahr kaže: Pogledaj post
Pumpa radi a ne povuče vodu ili se motorić pumpe uopće ne pokreće?
Ako se motorić pumpe ne pokreće može se direktnim dovođenjem napajanja na pumpu ispitati rad pumpe.
Ako motorić pumpe i dalje ne radi vjerojtno je pregorio motorić.
Ako se pumpa pokrene problem je onda u elektronici ili vodičima do pumpe.
E vidiš to nisam provjerio jer jeperilica teska u pm.
A i pod garancijom je još, ali budem to svakako provjerio.
I ja sumnjam na motorić jer doslovce nem ašto drugi biti kad sam sve ostalo provjerio.
__________________
Poslije je:)anja nema kajanja!;)
Seksolog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 21:48   #171
Danas je kupljena veš mašina (veš se stavlja odozgo), zapakirana je bila u stiropor i najlon (djeluje da nije otvarana). Kad je dovezena doma, iz nje je, u najlon, iscurilo nekoliko litara vode. Odmah se nazvalo u dućan gdje je kupljena, rekli su da je sve u redu, da je to normalno, ostalo vode od testiranja mašine. Kada je raspakirana, u bubnju je bilo još nekoliko litara vode.
Meni ta priča o testiranju ne zvuči uvjerljivo. Ima li netko slično iskustvo?
obrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 22:42   #172
I meni tvoja priča djeluje neuvjerljivo, dosadno?

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 23:47   #173
Quote:
obrva kaže: Pogledaj post
Danas je kupljena veš mašina
Jbt, znaš li ti koliko je to "nekoliko litara vode" pa još dva puta toliko? Iscuri deci, dva. I da, svi uređaji koji se pune vodom prolaze test vodonepropusnosti. Posljedica testa je zaostala voda u količini koju sam naveo. Nikako se ne se ne radi o "nekoliko litara".
__________________
Svi ljudi znaju sve

Zadnje uređivanje fermina-daza : 05.09.2016. at 10:08. Reason: ispravak kvota
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 00:16   #174
Gepek je bio mokar, iscurilo je bar 2-3 litre kad je izvađena iz auta i jos je oko 2 litre bilo u bubnju. Zato mi i nije nikako logicno da je od testiranja. Nije moja mašina (vratila bih je odmah, jos zapakiranu), ali me baš kopka.
obrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 11:51   #175
Pitanje za M.G. ili druge koji znaju odgovor. Perilica nova i kad se stavi predpranje izbaci vodu na ladicu sa praškom a bez predpranja sve ok, što krivo radim.
Edit
Evo sad je izbacila i bez predpranja

Zadnje uređivanje luanti : 28.09.2016. at 12:46.
luanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 14:10   #176
pozdrav, studenti smo koji smo uselili u novi stan i odmah se pojavio problem sa perilicom rublja Zanussi FLS 471C. Naime bubanj perilice rublja se ni na jednom program uopće ne vrti iako imam osjećaj da čujem kako je pokušava vrtiti (znači onaj normalan zvuk motora valjda?). Imate kakav savjet ili preporuku kakvog dobrog servisera?
KrmeZvanoNerast is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 21:22   #177
Vjerojatno je pao remen sa remenica motora i bubnja.Treba otvoriti stražnju stranicu kućišta perilice i to provjeriti.Ako je pao treba ga ponovo montirati na remenice,prvo ga staviti na malu remenicu motora a zatim uz pokretanje velike remenice bubnja i na tu remenicu.Nešto slično kao kad se stavlja lanac na lančanike kod bicikla.

Ako je remen loš treba ga zamijeniti novim,znači stari remen treba odnijeti u trgovinu i prema njemu kupiti novi.
http://www.batis.hr/perilice.php?id=38&vrsta=22&id2=17
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 10:04   #178
Quote:
KrmeZvanoNerast kaže: Pogledaj post
pozdrav, studenti smo koji smo uselili u novi stan i odmah se pojavio problem sa perilicom rublja Zanussi FLS 471C. Naime bubanj perilice rublja se ni na jednom program uopće ne vrti iako imam osjećaj da čujem kako je pokušava vrtiti (znači onaj normalan zvuk motora valjda?). Imate kakav savjet ili preporuku kakvog dobrog servisera?
Mogel bi bit v pitajnu startni kondenzator.
IMP 4167 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 10:11   #179
Ne znam gdje pitam, pa cu ovdje. Od pred par dana na 2u1 Electroluxovoj perilici/susilici vise ne radi susenje. Grijaci se uopce ne upale (roba bude poluhladna, a perilica kad ju taknem odozgora vise uopce nije topla kao sto je bila prije, samo jedan desni dio je topli pod rukom, lijevi uopce ne). Pretpostavljam da su otisli grijaci. Zna li netko koliko otprilike kostaju novi? Jer mi se ne da zvati servis samo zato da dodju, ustanove kvar i naplate dolazak (a naplacuju zbilja puno po satu), a da ispadne da su ti grijaci toliko skupi da trenutno nemamo za promjenu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 12:56   #180
Na opranom vesu pocele su se tu i tam pojavljivati tanke bijele crte, kao tragovi praska.
Perem uvijek sa tekucim detergentom i stavljam na ispiranje s vise vode.
Od cega bi te crte mogle biti?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.