Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2004., 13:29   #1
ambijenta 2004

ide li tko od vas?
jel itko od vas štogod kupovao na prijašnjim ambijentama i da li je to stvarno tako isplativo nego u normalnim dućanima i okolnostima?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 16:12   #2
naravno da je isplativo, za vrijeme trajanja ambijente uvijek se daju popust.

idem svake godine.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 16:50   #3
ja cu isto ici; zanimaju me anatomski jastuci, pa se nadam da ce biti nekih predstavljanja, a jos ak ce bit' i popusta...
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 16:51   #4
uvijek ima popusta, barem 15%.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 18:43   #5
i, jel bio netko?
ja sam danas bila, ajme meni, guzva uzas , a kaos opcenito malo zesci. uglavnom uopce mi se nije svidjelo, moras ih doslovce molit da ti nesto pokazu i da potrosis novce kod njih (kod bilo koga)
al sam si kupila jastuk (s popustom ) i bas sam si happy
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 18:56   #6
sto nije valjalo? danas je zadnji dan pa su svi valjda cekali da zavrsi

bestraga, ja se svaki put s ambiente vratim s toliko kataloga da mi je stvarno cudno da nisu na usluzi.
nazalost, ove godine nisam bila.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 19:25   #7
Quote:
tilla kaže:


bestraga, ja se svaki put s ambiente vratim s toliko kataloga da mi je stvarno cudno da nisu na usluzi.
nazalost, ove godine nisam bila.
Ja sam se prošle godine vratio s ambiente sa ni manje, ni više, nego 3,5 kg prospekata .......sređivao sam tavanski stan. Neki su mi pomogli......kasnije sam ih proslijedio susjedu
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 19:43   #8
ja sam bila u cetvrtak i bijese mi bas ok..ono sto se tice prolaznosti i ne guzve.

al sto se tice usluznosti


opce ne kuzim jel stvar u meni il u njima..al ono opce me nisu ozbiljno dozivljavali..ono prakticki sam morala izvlaciti informacije iz njih..
ono
- Kolika je cijena ovog trosjeda..
- oko 5000 kn. Rece zena nezainteresirano i okrene se nekom svom prijatelju s kojim je klafrala prije neg sam ju prekinula..
- a kakvo je punjenje ( opruga, spuzva..)
- okrene se zena pomalo isfrustrirano - kakvo vi narucite.
- i cijena je ista - upitah ja
- ne - i opet se okrene tom tipu...

onak mahom me opce nisu dozivljavali..
a tak sam bila nabrijana da kupim trosjed..i imadoh kod sebe novce za polog i sve..al ili nisam mogla doci do inf. ili su me poslali u 12 pavlion jer oni ovdje ne znaju nis o tome i oni ce mi tamo bolje reci ili opce ne prodaju trosjede, a ovaj izlozeni je samo njihova vizija buducnosti..tj takvim necim bi se njihova firma zeljela baviti jednog dana.. i nije na prodaju...
mislim nisam ni trebala dati 15 kn za kartu neg sam samo trebala otici u 12 pavlion..

trebala bih ocito ozbiljnije i platezno sposobnije izgledati.. ovak su me redovno odjebali zbog starijih i ukostimiranih i usakoiziranih parova.

i da nisam kupila trosjed na kraju..i to me cini pomalo nesretnom...jer sam propustila popuste..
al kupih 10 jastucica tam od Berndarde po 5kn.. da imam za staviti na trosjed kad ga kupim..
__________________
I'm busy right now. I'll ignore you later.
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 20:10   #9
Quote:
DarthFlake kaže:
...al kupih 10 jastucica tam od Berndarde po 5kn.. da imam za staviti na trosjed kad ga kupim..
Pa sada ti i ne treba trosjed.....razbacaj jastučiće po podu i uživaj
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 20:21   #10
Quote:
Ruda kaže:
Ja sam se prošle godine vratio s ambiente sa ni manje, ni više, nego 3,5 kg prospekata .......sređivao sam tavanski stan. Neki su mi pomogli......kasnije sam ih proslijedio susjedu
ma imam toga na bacanje jos od proslih godina, istina ja dodjem s arhitektom koji postavlja malo strucnija pitanja pa se trgaju od usluznosti.

sve ove godine u promo materijalu su prevodili slovenci. bas su lijepo to graficki odradjivali, neke su mi stvari posluzile za ideje kasnije.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 21:51   #11
Svake godine idem na Ambientu, no ove sam godine razočarana. U stvari problem je u tome što sam prvi put planirala kupovati, do sada bih uvijek samo gledala, skupljala prospekte i uvijek bih našla nešto što mi se sviđa.
Ove godine sam shvatila da one stvari koje su mi lijepe (npr, kuhinje) ne mogu nikako stati u moj mali stan. Ima zaista kvalitetnog dizajna no kada se postavlja izložbeni prostoj ne radi se prikaz male kuhinje već onakve koja može prikazati sve mogućnosti proizvođača. Isto tako i trosjedi... ono što mi se sviđalo i povoljnije je, najčešće nije na razvačenje (tj. ti sajamski modeli s popustom nisu). No sve u svemu pobrala sam par ideja i adresa koje mi koriste.
Bepa Joseph is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 12:12   #12
Po meni dojam je loš.
Najveći problem je nered - kako se nitko nije sjetio složiti paviljone po nekakvom smislu?!
Osim toga, izlagači su manje-više nezanimljivi (čast rijetkim izuzecima).
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2004., 21:05   #13
Meni su sotale u sjecanju jedne kamene plocice. Oci su mi ispale. A kad sam tetu na standu pitala za cijenu, prisjelo mi. Kaze da kosta 580kn /m2. Ali su bozanstvene!!!!
masta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 15:32   #14
Ambienta

što očekujete od ovogodišnje ambijente?
mislite li da će možda, kojim pukim slučajem biti bolja ponuda nego lani i povoljnije cijene?
jeste li ikad nešto kupili na ambijenti?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 16:08   #15
al se napričasmo...

nemojte toliko pisati ne stignem sve pročitati...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 17:07   #16
petak popodne radni narod otišao na zasluženi odmor.

a na ambijentu idem, bacit pogled ako ništa drugo. prošle godine nisam stigla a prije mi nisu bile od interesa.

kakva je ponuda? isplati se platiti ulaznicu ili je to gubljenje vremena?

tražim:
masažnu fotelju (o da! )
__________________
Još jedna životinja koja je obitavala u hladnim predjelima je POLARNA LISICA (Alopex lagopus). Taj grabežljivac i danas živi u hladnijim područjima.
--20.10.2013. mali lisac--
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 18:02   #17
Ne znam, ja sam bila lani i uopce me se nije +dojmilo; bilo je totalno kaoticno, guzva, svi neusluzni, ma koma razocaranje totalno.
Al isla sam ciljano, kupit anatomski jastuk s popustom , sto sam i ostvarila (isto mucno...), pa sam na kraju ipak bila kol'ko-tol'ko zadovoljna.
Mozda se, unatoc svemu, zaletim i ove god, cisto da pokupim neke ideje .
chiquita, jel ti ides? sto je tebi osobno interesantno na ambienti?
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 19:27   #18
I ja idem
Treba poceti stan opremati

***bar da vidim ponudu i ideje***
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 22:56   #19
Quote:
Leda kaže:

chiquita, jel ti ides? sto je tebi osobno interesantno na ambienti?
vjerovatno ću ići.
naime još uvijek tražim kofi tejblić koji nije gipsana gola baba sa staklom na glavi ili motor sa staklom.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2005., 00:54   #20
Quote:
chiquita kaže:

naime još uvijek tražim kofi tejblić koji nije gipsana gola baba sa staklom na glavi ili motor sa staklom.
Ili crna ruka koja drzi staklo

Ono sto meni treba /osim stolića za dnevni/ je stalak za televiziju (koji nikad necu naci jer mi se nista od toga ne svidja).
Cak razmisljam ako vidim stolić koji mi se svidja da odmah kupim 2 i da na jednog stavim TV
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.