Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 16:01   #81
Quote:
pegla 02 kaže: Pogledaj post
bok cure trebam pomoc,zanima me da li netko zna koja je od ove dvije p.p.bolja GV7620 ili GV 8320..
po karakteristikama je bolja GV7620 al to su neke nijanse koje su po nebi nesto cime ne treba razbijat glavu .. moja ima pritisak pare 4 bara 0,90g/min i osobno m je predobra

Quote:
Duga111 kaže: Pogledaj post
jel cemu ova PP tefal gv 5225 sta je sada na akciji u intersparu za 798kn?
ovu imam ja i pegla je
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 11:03   #82
ne znam gdje bi pitala, ne pronalazim neku temu o peglanju opcenito, pa cu se probat ugurati ovdje

da li je netko negdje kod nas vidio dasku za peglanje Vileda Express Premium? Ja ju ne pronalazim

Imate neku preporuku mozda za koji drugi model? Da,da.... to je obicna daska za peglanje, a zapravo sam jako nezadovoljna ovom koju sad imam jer ima neku glupu nestandardnu dimenziju pa ne mogu kupiti rezervnu navlaku, skroz je nestabilna i sva se klima. Zato sad hocu kupiti nesto posteno, a opet da ne kosta bas 1000 kn kao one Philipsove. Ne treba mi s utikacem varijanta jer imam extra-long kabel na pegli. I mora biti velika povrsina za peglanje (zato premium model, comfort sam vidjela u Kauflandu, ali ta je manja)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 12:47   #83
Link - daska je u stanju kao i prvog dana kad je kupljena.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 13:42   #84
ma ova koju imam je mislim gimi. hocu viledu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 20:50   #85
Problemi s tefal parnom postajom

Pozdrav svima!

Prije cca 2 mjeseca sam kupila parnu postaju tefal GV8930. Poprilično je koštala ali sam je ugrabila na super akciji koju nisam htjela propustiti pogotovo zato što sam ostala bez pegle.

Ono što me muči je to da nakon što počnem peglati (kad je pegla već ugrijana, tj. onaj indikator prestane blinkati) ako pritisnem gumb za paru obavezno prilikom prva 3-4 pritiskanja kroz rupice na vrhu (gdje se pegla sužava u špic) umjesto pare izlazi voda.. Isto se događa ako kasnije neko vrijeme peglam bez pare pa pritisnem gumb za paru.. x puta na taj način smočim ono što peglam.. u uputama stoji da je uzrok tome ne dovoljno vruća podnica ili kondenz koji se stvorio u crijevu. Objašnjenje zvuči ok ali mislim da se kod mene ipak radi o malo previše vode. Dvije prijateljice su također nedavno kupile tefal parne postaje (ajmo reći slabiji i jeftiniji model od mog) i ništa slično im se ne događa, tj. voda im uopće ne curi kroz rupice, samo para ide van. Jel se netko susretao s time i jel našao pomoć ili riješenje?

Prvo pitam ovdje pa ću onda zvati servisera..

Unaprijed hvala!
Leeloo79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 10:47   #86
Pozdrav,

nisam nigdje u papirima pronašla dali je pametno ostavljati vodu unutar spremnika.. Bojim se zbog kamenca,a ne da mi se puniti i prazniti kada trebam opeglati jedan komad odjeće. Imate li kakvog iskustva?
-Ni-na- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 10:54   #87
Quote:
-Ni-na- kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

nisam nigdje u papirima pronašla dali je pametno ostavljati vodu unutar spremnika.. Bojim se zbog kamenca,a ne da mi se puniti i prazniti kada trebam opeglati jedan komad odjeće. Imate li kakvog iskustva?
Ja vodu ostavljam unutar spremnika. A što se kamenca tiče, svakako mi se upali ona lampica za kamenac kad je spremnik za kamenac pun, pa ga onda očistim. Evo već godinu dana to radim i pegla je kao nova.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:00   #88
Quote:
-Ni-na- kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

nisam nigdje u papirima pronašla dali je pametno ostavljati vodu unutar spremnika.. Bojim se zbog kamenca,a ne da mi se puniti i prazniti kada trebam opeglati jedan komad odjeće. Imate li kakvog iskustva?
Ja tu parnu postaju imam,ali nikako da ju stavim u pogon.Znači sama sa sobom sam odlučila da ću je koristiti samo kada peglam gomilu robe,a kada trebam na brzinu opeglati jednu dvije stvarćice tu je moja draga Philipsica u vijek na usluzi.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 16:12   #89
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post
Ja vodu ostavljam unutar spremnika. A što se kamenca tiče, svakako mi se upali ona lampica za kamenac kad je spremnik za kamenac pun, pa ga onda očistim. Evo već godinu dana to radim i pegla je kao nova.
Super,onda nema beda. Piše da je namijenjena za običnu vodu,ali sam se ipak odlučila za destiliranu,jedino me ovo bunilo. Ja sam se počastila sa Tefalkom GV 7620 i ona isto ima onaj sakupljač kamenca tako da ću samo na to pripaziti.

Super,hvala na infu khm khm i old_time.
-Ni-na- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 22:15   #90
kako da očistim dno tefal pegle? zaljepilo mi se nešto i sad je smeđe
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 00:56   #91
Ne znam koju parnu postaju imaš, ali predpostavljam da imaš onu sa posebnom glide podnicom. Pročitala sam u uputstvima od moje da ako se nešto primi da se to čisti sa mekom krpom namočenom s toplom vodom i deterdžentom za pranje suđa. Nikako ne nekim jakim sredstvima, spužvama, žičicama i sl. jer ako se ta podnica izgrebe onda više nema smisla. Zato ja kao luda pazim da slučajno ne bih preko nekog gumba prešla i ogrebala ju.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 03:18   #92
da, imam tu i bila je riknula nedavno i na popravku su ju očistili.
ali opet se nešto prikeljilo, smeđe. nema teorije da to skinem samo sa spužvom i detergentom.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 21:26   #93
A ne znam šta da ti kažem onda. :/ Peglaj robu naopačke.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 00:31   #94
mislim da je to spržena prašina

bar sam to u početku mislila


sad više ne znam
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 15:18   #95
Zna li netko kakav je ovaj modekl u Konzumu (za 999 kuna)?
brodačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 13:43   #96
Imam problem. Nakon cca pola sata peglanja, pegla mi više ne ispušta paru. Čujem da vuče iz postaje, ali para ne izlazi. Je li imao tko sličan problem?
babli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 18:26   #97
I mene zanima da li netko ima ovaj model iz Konzuma što je sad na akciji za 999 kn (s multiplus kuponima)?
Dakle, Tefal GV7096
Baš pikam neku da bih uzela a ova mi je cijena sasvim prihvatljiva, molim iskustva!!!
maliante is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 19:04   #98
Quote:
maliante kaže: Pogledaj post
I mene zanima da li netko ima ovaj model iz Konzuma što je sad na akciji za 999 kn (s multiplus kuponima)?
Dakle, Tefal GV7096
Baš pikam neku da bih uzela a ova mi je cijena sasvim prihvatljiva, molim iskustva!!!
Pozdrav,

je li netko kupio i isprobao Tefal GV7096, ako je, molim Vas dojmove...
nefreteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 15:00   #99
Imam ja tu Tefalku iz Konzuma. Nije baš tak brutalno snižena kako oglašavaju. Ja sam je prije cca godinu i pol kupila u Pevecu za 1350 kn.
Uglavnom, pegla je super. Nikakvih problema za sad. Dobar je pritisak, puno vode stane u spremnik, brzo se ugrije, voda se može dolijevati dok pegla radi... Preporučam. 1000 kn je fakat super cijena za takvu peglu.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 19:08   #100
Pitanje, Tefal vs Philips.
Vidim da ovdje svi navijaju za Tefal.
Jesu stvarno toliko bolje ?
Pitam jer smo imali običnu Tefal peglu i bila je loša, Philips je za nju bio Space shuttle....
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.