Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2006., 13:08   #21
Quote:
zlocestoca kaže:
obavezno IZBJEGAVATI gorenje na zitnjaku!
Zasto?
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 13:13   #22
[obavezno IZBJEGAVATI gorenje na zitnjaku![/QUOTE]
Da, zašto?
Tinea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 14:18   #23
zasto ne gorenje

narucili smo 4 ormarica i ogledalo koji su stigli nakon vise od mjesec dana (cca 45-50)
kod narucivanja nitko od prodavaca nam nije znao reci dimenzije "rupe" U oblika za oramric koji ide ispod umivaonika (jos su nas gledali u cudu , kontaktirali tvornicu i poslali mi faxom skicu gdje je rupa okrugla, znaci kod postavljanja ormarica bi (po njihovom) trebalo rasarafiti umivaonik )

jedan ormaric je stigao ostecen pa smo isporuku novog cekali vise od mjesec dana (sto je najgore oni ne bi ni nazvali kad je zamjenski stigao, da citiram zenu iz ducana "jooooj ja sam zaboravila, znate bili smo na ambienti" blabla)
kad smo konacno saznali da je zamjenski stigao receno nam je da za zamjenski oramric NE rade dostavu (iako se reklamiraju sa besplatnom dostavom i iako je do ostecenja doslo njihovom greskom!)
na to sam, naravno, popizdila tako da su ormaric visine 2 metra ipak dovezli
dalje krece prica sa covjekom koji je to trebao montirati (nismo htjeli ni otvarati kutiju zbog iskustva sa prvim ormaricem koji je dosao sav slomljen)
tipa sam zvala barem 10 puta od cega mi je minimalno 5 obecao da ce doci u x sati (buduci da ne sjedim doma, svaki put sam k'o ludjakinja trcala s posla a tip se nije pojavio (niti nazvao da nece doci))
ne znam kako bi izgledalo da smo od njih narucili npr kuhinju, mislim da bi neke dijelove cekali i dan danas...

(dok smo cekali gorenje kupaonske ormarice, stigla nam je cijela spavaca soba i kuhinja sve bez problema (od razlicitih prodavaca) i bez ijednog ostecenog dijela)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2006., 21:56   #24
gledam u katalogu Quantum Delta, neka bez - zuckasta boja, na tamnim plocicama je i super izgleda, to je moj izbor. Doduse, ak su takve plocice fakat bi ti najbolje isla bijela.
Mi nismo na Zitnjaku nist htjeli kupiti bas zato jer prodavaci nist ne znaju, a i najskuplji je Gorenje ducan u Zg neg smo pokupovali sve kuhinjske aparate u onom kraj Kvatrica. Na Zitnjaku imaju sve izlozeno i ducan je fakat velik al prodavaci u najmanju ruku nisu kooperativni
teta ifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 01:15   #25
Quote:
Tinea kaže:
Pretražili smo puno toga (ABC interijeri, ikea, kika, tim?, sanitalija, feroterm i sl.), no dosta smo razočarani ponudom (u ABC-u ima dosta toga, al skuupooo) kupaonskog namještaja. Imate kakve ideje gdje bi mogli nešto zgodno pogledati? Ustvari nismo tako izbirljivi, al pločice su nam takve da nam skoro ništa ne paše i zato ćemo se očito morati malo više potruditi.
Dajte neke adrese ili ideje ... Mi više ne znamo gdje bi pogledali! Btw, živimo u ZG
Probajte na tel 091-522-3172
Firma je iz Zagreba i rade vrhunski namještaj.
Imaju puno dekora, boja i vrhunski dizajn.
namještajViktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 11:18   #26
Sve o kupaonama

Dakle, drveni dio kupaonice sam dala raditi, ali ne i ogledalo. Htjela bi neko jednostavnije, moderno, s jednom ili dvije lampe iznad. Ono što sam slučajno gledala u nekim specijaliziranim dućanima mi se čini užasno skupo. Gdje da to tražim? Imate li nekog staklara za preporučiti? Ili tko to radi?

Hvala unaprijed.
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 11:53   #27
eh ovo isto zanima i mene...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 11:57   #28
Ako zelis neko jednostavno ogledalo dosta dobar izbor imaju u Bauhausu, Jankomir, bar je bilo kad sam ja kupovala pred nekih pol godine, ogledalo pravokutno 50*70 bez okvira, sa staklenom policom na metalnim drzacima bilo je oko 400 kn.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 11:59   #29
Kolpa san - cca 70x80 cm, inox lampa na vrhu (predobro izgleda) i polica od mediapana lakiranog u bijelo ispod, oko 600-650 kn
fjaka02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 11:59   #30
Također...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 12:01   #31
kod mene je problem to što ću teško naći staklo tih dimenzija koje meni trebaju...zapravo trebam preporuku za staklara koji će to napravit po zadanim mjerama...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 15:07   #32
NAJjeftinije ćeš proći ako nazoveš Staklanu u Velikoj Gorici. Tamo ti može napraviti veličinu kakvu god želiš. fazetirati rubove. okvir ti to sve poskupljuje.
lampice sama nađeš.
tamo ogledalo 120x80 je cca 350KN.
ChikaPika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 16:05   #33
istina, ja sam uzimala ogledalo kod njih ( staklo gorica ), super su, brzo je gotovo, povoljni su! rade super rub ! ja uzimala za ugradbeno ogledalo u zidu za kupaonu i za hodnik !
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 12:26   #34
ja sam isto naručio staklo/ogledalce u gorici samo nisu tak brzi. Ja sam u srijedu naručio i biti će gotovo u subotu.

Inače ja sam platio pol m2 140 kuna za ogledalo od 4mm.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:16   #35
Gdje je to u Gorici? Je li ima kakva Internet stranica?
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 14:45   #36
stranice:
http://www.goricastaklo.com/

Tamo imaš i kartu gdje je to. Uglavnom ideš iz zagreba prema sisku i samo nastaviš kroz goricu po glavnoj cesti.
Na izlazu iz gorice to ti je na lijevoj strani. (ak ideš iz zgb). Ak ne skužiš odmah to ti je pokraj Mazdinog autosalona.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 15:10   #37
Pa nije to baš tak jeftino...

Ja sam davno stavljala staklo na vrata i koštalo me oko 200 kuna, a super staklo neko... I sad bi to, da ne trebam neki uzorak...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 17:21   #38
Imala sam sličan problem i jedno 3 mjeseca smišljala što bih i kako bih, hodala po dućanima, tražila nešto povoljno, a po mojoj volji i, na kraju, sasvim slučajno naletjela na staklara u Voćarskoj (vozila se, ugledala i stala) i dogovorila izradu ogledala sa alu lajsnom, u kojoj je dodatno ostavljeno mjesto za el. prekidač za lampe, koje sam kupila neovisno u Merkuru (tamo su Eglo lampe najjeftinije).
Staklar www.staklic.hr
Ogledalo
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 23:57   #39
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Imala sam sličan problem i jedno 3 mjeseca smišljala što bih i kako bih, hodala po dućanima, tražila nešto povoljno, a po mojoj volji i, na kraju, sasvim slučajno naletjela na staklara u Voćarskoj (vozila se, ugledala i stala) i dogovorila izradu ogledala sa alu lajsnom, u kojoj je dodatno ostavljeno mjesto za el. prekidač za lampe, koje sam kupila neovisno u Merkuru (tamo su Eglo lampe najjeftinije).
Staklar www.staklic.hr
Ogledalo
Koliko $?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 08:19   #40
Ako neko treba ideju za kupaonicu, neka se javi


arnel1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.