Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2008., 16:44   #21
Quote:
Jessy05 kaže: Pogledaj post
dakle dali netko ima ili zna za krevete koji se mogu cijelom duzinom preklopiti i onda je to zapravo kao krevet u ormaru.... to je super za male garsonjere jer se ne gubi prostor..... dakle zanima me gdje ih ima za kupit ili bar upute kako ga napravit heeelppp

Ima elegant pravo, mislim da ti je bolja varijanta nekog dobrog stolara nać. Deda od mog dragog je bio stolar i on je napravio takva dva kreveta, jako praktična stvar za manje stanove!!! Znam da su kreveti imali kod uzglavlja sa svake strane jedan jaki feder, slično kao što danas imaju oni kaučevi koji se otklapaju pa u njih možeš spremiti posteljinu.
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 17:07   #22
Quote:
Trillian kaže: Pogledaj post
Ima elegant pravo, mislim da ti je bolja varijanta nekog dobrog stolara nać. Deda od mog dragog je bio stolar i on je napravio takva dva kreveta, jako praktična stvar za manje stanove!!! Znam da su kreveti imali kod uzglavlja sa svake strane jedan jaki feder, slično kao što danas imaju oni kaučevi koji se otklapaju pa u njih možeš spremiti posteljinu.
ma meni je decko stolar po struci i on zna sve to radit ali za te krevete ssmo samo culi nemamo ga priliku nigdje vidjet uzivo da barem vidi otprilike kako da ga slozi u tom je problem....a nis probat cu u mandiju nac to ak ga imaju
Jessy05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:24   #23
Probaj pročačkat ovdje. Možda uspiješ nabasat na kakav tehnički opis.
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 09:37   #24
bila je već mala rasprava ovdje

https://www.forum.hr/showthread.php?t=275945

pa provjerite u schachermayeru
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 11:44   #25
da li itko zna nesto vise o tome??

hvala puno
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 17:06   #26
Danas sam vidio nešto takvo u lesnine. Nisam siguran za dimenzije.
__________________
Ne hrći nikad osim kad spavaš!!
hose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 17:19   #27
bas me zanima. na stranicama (si,hr su u izradi) ne nadjem nista takvo
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 12:31   #28
Krevet u ormaru

Ima li gdje za kupiti krevet 120x200cm koji se podigne,nakon lijepog spavanja
i kako on tako stoji,mislis to je ormar.Preko dana ti ne smeta u garsonjeri, gdje bas nemas mjesta u izobilju.Pa dragi forumasi javite se,moze i drugih mjera ili neki stolar to izradjuje po mjeri.Hvala unaprijed..........
el_branco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 19:04   #29
To mozes narucit kod bilo kojeg boljeg stolara
ivan@ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 20:22   #30
Dugo to nisam vidjela kod nekoga. Imali smo takve krevete u vrtiću.
Zar se nisu prije par mjeseci vrtile reklame na TV-u oko takvog namještaja za male prostore?
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 21:10   #31
kreveti na spustanje

Quote:
el_branco kaže: Pogledaj post
Ima li gdje za kupiti krevet 120x200cm koji se podigne,nakon lijepog spavanja
i kako on tako stoji,mislis to je ormar.Preko dana ti ne smeta u garsonjeri, gdje bas nemas mjesta u izobilju.Pa dragi forumasi javite se,moze i drugih mjera ili neki stolar to izradjuje po mjeri.Hvala unaprijed..........
Takve krevete rade dosta proizvodjaca ovdje u Ceskoj, a jedan od najboljih i po kvaliteti i po dizajnu je http://www.pravan.cz/ ako ti se svidja posalji PP pa ces dobiti sve informacije o tome kako ga nabaviti u hrvatskoj.
almador is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 23:11   #32
Evo za neke koje to isto zanima,nasao sam u ZGB Vrtni put 5,Schachermayer ima u katalogu polugotove krevete za sklapanje.
vidi ww.Schachermayer.hr
el_branco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 23:16   #33
mene zanimaju cijene i jednih i drugih, i čeških i ovih iz schachermayera.
koliko sam čula, schachermayer je stvarno strašno skup, a to mi baš ne odgovara iskreno pa ako netko zna, nek javi.
__________________
Ambivalent? Well, yes and no....
Oću neki nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 21:52   #34
Evo, po meni, odlicnih rjesenja:

http://www.thewallbedworkshop.co.uk
bekspejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 16:27   #35
digni i pospremi

krevet u ormar...
ima vise proizvodjača ovaih modela kreveta i kao sto sam prije poslao link najbolji su od firme
www.pravan.cz
cijena zavisi od zelja, da li je puno drvo ..oko 900 eura..ili je laminirano, tj iveral koji je jeftiniji. zajednička karakteristika je lako otvaranje i podizanje i vrlo vrlo dobra izrada..ako nekoga vise interesira Pm da ne ispadne da reklamiram
almador is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 23:30   #36
U garsonijeri ti je bitan svaki milimetar pa ti je "krevet" u ormaru gubljenje ormara koji bi mogao biti na tom mjestu.

Kvalitetan dvosjed koji se razvlači u pravi krevet (ima ih, ali su skupi) + ugradbeni ormar poviše toga dvosjeda (tzv. most) bili bi puno pametnije iskorišten prostor (mjesto za sjedenje + spavanje + spremanje stvari).

Ja sam već dugo u garsonijeri i na svaki detalj sam pazila jer takav stan baš ne oprašta nepromišljeno namještanje... brzo ti se obije o glavu i usfali ti prostora, a novi komad namještaja znači da nešto moraš izbaciti (= gubitak love). Razmisli.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 13:07   #37
prostor

Ako govorimo o dobro iskoristenom prostoru u garsonjeri, onda je definitivno najbolja inovacija koju je frend sebi slozio u stanu.
Uz prozor je postavio galeriju visine 40-50 cm na kojoj se nalaze dva manja dvosjeda, jedan nasuprot drugoga sa sotlicem a ispod galerije je ugradio krevet na izvlačenje koji se jos i podize te u prostoru ispod njega moze spremiti sitnice.
Sve to skupa izgleda vrlo efektno i izvrsno..a jos frpa ideja i gotovih stvari se moze vidjeti na web stranicama www.clei.it stvar je samo love koju ste ili niste spremni dati za to.
U razgovoru sa vlasnikom na jednom sajmu njegov odgovor je bio..
izracunaj koliko kvadarata dobijas ovim namjestajem pa to pomnozi sa cijenom kvadrata..i jeftinije je nego kupiti veci stan
almador is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 16:59   #38
To sam i ja napravila... I galeriju, i zatvorila balkon, stavila vanka grijanje itd. Samo je moja galerija "pravi kat" jer sam imala visine za to.

Nisu jeftine investicije, ali rezultat je dobar i takvi prostori najčešće izgledaju precakano.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 17:09   #39
moram priznati da se slazem s almadorom, mislim da je odlicno rjesenje napraviti plato na kojem je dnevni prostor (kauci itd.), a ispod izvlacni krevet!

ne mogu naci idealne fotke, ali evo okvirno:


visinu i sirinu "platoa" sam odredis, glavno da krevet stane ispod, a gore stavis kauce (npr. ovdje umjesto kreveta).
vjerujem da to uopce ne bi bilo skuplje od kreveta u ormaru. ovdje ti je krevet na kotacice ispod dnevne sobe. definitivno bolja iskoristivost...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:05   #40
Zidni krevet

evo na ovim stranicama ima zidni krevet, Proizvodi se u Zagrebu, ja naručila i full sam zadovoljna. Super za mali stančić
sanjarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.