Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 13:06   #9401
Ponadala sam se da je ovo nešto zvanično... jedno se vreme ne sve strane šuškalo o njemu i ulozi u Kurtlar Vadisi...

..bez obzira bi li bi on prihvatio ili ne, radovalo me je da su ga „zvaničnici“ videli kao mogućnost ....a ono od svega toga ništa...

@Bhea, @đurđevak, hvala cure.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 00:11   #9402
Tjah, cure, vi ga već oženile.
A sjetite se one fotke gdje je obgrlio onu K. pa se praktički komentiralo da je trudna .
To što se smiješi i što je to objavio, baš ništa ne znači.
Meho je prevrtljiv tip, a ona premlada, ne vidim neke budućnosti u svemu.

Meni cura izgleda bezveze (sliči njegovoj sestri Nurseli), a minus mi je i što je znatno mlađa od njega (jedna njihova fotka koju vidjeh nimalo mi nije sjela ).
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 12:55   #9403
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Tjah, cure, vi ga već oženile.
A sjetite se one fotke gdje je obgrlio onu K. pa se praktički komentiralo da je trudna .
To što se smiješi i što je to objavio, baš ništa ne znači.
Meho je prevrtljiv tip, a ona premlada, ne vidim neke budućnosti u svemu.

Meni cura izgleda bezveze (sliči njegovoj sestri Nurseli), a minus mi je i što je znatno mlađa od njega (jedna njihova fotka koju vidjeh nimalo mi nije sjela ).
Yok ženila, ja samo uživala u Mehinom prvencu, prvoj zvaničnoj objavi sa njegove strane sa curom sa kojom je u vezi, a to je posve drugačiji slučaj od već viđenih slučajeva, pokazivanja zajedničkih slika od strane njegovih devojaka, (tako da joj , primera radi, pandam nikako ne može biti ona slika na kojoj je obgrlio onu K...jer ju je K sama objavila) .

Budućnost? Ko to može predvideti ?...sebi ili bilo kome drugom..

Na kraju, život je ono ( i uglavnom je ) što je .... sad .
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 14:13   #9404
Još jedna novopodijeljena s fanom, s puta u Mardin, neposredno prije Emaneta.




Postavit ću svaku na koju naiđem jer, kako se čini, Meho se više ne slika s fanovima, ne love ga više ni reporteri na ulici, čovjek se povukao pa bi ovo mogle biti i posljednje stranice na njegovoj temi.

Ako ulovimo koju novu sliku, odlično, ako se predomisli, još bolje, ali za sada je sve manje tema za pisanje o njemu. Njegove cure su bile tu kad se slikao s njima ili su govorile o njemu, sve smo ih uredno evidentirale , nekima se više sviđala jedna, drugima druga, a nekima nijedna, (ne izuzimam ni sebe sa svojim preferencijama ), no sve su bile dio njegovog života, a u prirodu njihovog odnosa ne možemo ulaziti jer ništa ne znamo. Inače su mi sve one same po sebi manje bitne.

Meho mi je drag kao što mi je bio na početku i bez obzira s kime bio, za mene ostaje isti kao i onda kada sam ga uočila i posebno izdvojila od ostalih.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 15:41   #9405
Imali smo sličnu, ali ne i ovakvu, proverila u pretraživaču.


izvor:
https://www.instagram.com/_mehmetakifalakurt_/

Presladak je

ehhhh.."Emanet" ehhhhh...

Đu, kao i ti, postaviću svaku sliku na koju naiđem, kao uspomenu na dane Mehmetove glumačke aktivnosti
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.

Zadnje uređivanje minakaradzic : 29.10.2016. at 16:59.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 21:47   #9406
Sjetih se kako smo se prestrašile tih brkova kad smo ga vidjele. Uhvatio nas užas da će u Emanetu biti brkat. A sada mi je tako sladak s njima, uopće me ne smetaju. Dobro, možda na ovoj slici na kojoj mi je ipak u prvom planu čuperak.
I kako li smo samo bile izbirljive, te ajme obrijan, te tko mu je partnerica i svašta nešto, a sada smo sretne samo da ga vidimo, kakvog god i s kim god...
To ti je, ne znaš dok ne izgubiš.

I da, jedino je na ovim pripremama za promotivni spot bio vedar i nasmijan. Možda zbog ovih vrijednih cura. Izgleda mi kao da mu stavlja rinčicu na uho , ali znam da je nije imao.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 23:41   #9407
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Sjetih se kako smo se prestrašile tih brkova kad smo ga vidjele. Uhvatio nas užas da će u Emanetu biti brkat. A sada mi je tako sladak s njima, uopće me ne smetaju. Dobro, možda na ovoj slici na kojoj mi je ipak u prvom planu čuperak.
I kako li smo samo bile izbirljive, te ajme obrijan, te tko mu je partnerica i svašta nešto, a sada smo sretne samo da ga vidimo, kakvog god i s kim god...
To ti je, ne znaš dok ne izgubiš.

I da, jedino je na ovim pripremama za promotivni spot bio vedar i nasmijan. Možda zbog ovih vrijednih cura. Izgleda mi kao da mu stavlja rinčicu na uho , ali znam da je nije imao.
Ili da mu skida naušnicu, jer je ne bi smeo nositi u ulozi Firata.

A opet, zar bi nama moglo promaći da ju je nekad nosio.

Ja sam bila zbunjena kad sam ga videla potpuno izbrijanog , jedva sam dočekala da iz faze „žandarma“ pređe u fazu naslednika Tahir age, tad je već nosio onu bradu od dva dana, meni najlepši.
Ali, tada se već sve bližilo kraju...ne samo serije, već i ovom koji tada nismo mogle ni naslutiti, kraju njegove glume.

A dobro, uživajmo u ovome što nam još preostaje ... slike koje će se eventualno pojavljivati još neko vreme i onima koje nam on sam bude postavio...možda.
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.

Zadnje uređivanje minakaradzic : 29.10.2016. at 23:52.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 15:29   #9408

izvor:
https://www.instagram.com/_mehmetakifalakurt_/

Hmm, moram priznati,ovaj IG, ko god iza njega bio ili se krio, u zadnje vreme postavlja slike koje nismo videle, bar ne ja..... niti ih imale ovde objavljene, (proverila).

mutna je,šteta....mogla bi biti iz perioda "Adanali"..
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.

Zadnje uređivanje minakaradzic : 30.10.2016. at 16:08.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 00:32   #9409
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
http://i67.tinypic.com/sffrdg.png
izvor:
https://www.instagram.com/_mehmetakifalakurt_/

Hmm, moram priznati,ovaj IG, ko god iza njega bio ili se krio, u zadnje vreme postavlja slike koje nismo videle, bar ne ja..... niti ih imale ovde objavljene, (proverila).

mutna je,šteta....mogla bi biti iz perioda "Adanali"..


je, je.. taj profil je baš specifičan..

al evo maloprije otvorio i onaj svoj pravi, najpraviji... @alakurt79 .. što li nam sprema
https://www.instagram.com/alakurt79/


nakon što je jučer zatvorio FB...

ah Mehmet Akif, ah

Zadnje uređivanje TheWitch : 12.11.2016. at 23:57. Reason: citiranje slike
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 14:57   #9410
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
je, je.. taj profil je baš specifičan..

al evo maloprije otvorio i onaj svoj pravi, najpraviji... @alakurt79 .. što li nam sprema
https://www.instagram.com/alakurt79/


nakon što je jučer zatvorio FB...

ah Mehmet Akif, ah
i što je stavio kao prvi post na taj profil... poruku

Ünlü olmanın en kötü yanı suratına tükürmeye bile tenezzül edilmeyecek insanların adımı ağızlarına almayı engellemenin bir yolu olmaması.

jako nezahvalno za prijevod...
Ako prevod ide na naš jezik bude govora o pljuvanju.. nigdje spomena slave i celebritija/famos..A engleski prevod govori o "problemu" slavnih ...

No "poznavajući" njegov rad i pristup slavi .. mogli bi reći da je opet ponovio ono da nije lako biti slavan jer te svi "poznaju" i znaju što ti želiš i što bi bilo najbolje za tebe.. a vole ti i pljunuti u lice ako nisu zadovoljni.

A fotka uz to nam je svima draga

Iako bi ja osobno voljela vidjeti njegovo sadašnje lice... kakvo god ono bilo za mene je najljepše.
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 00:44   #9411
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
i što je stavio kao prvi post na taj profil... poruku

Ünlü olmanın en kötü yanı suratına tükürmeye bile tenezzül edilmeyecek insanların adımı ağızlarına almayı engellemenin bir yolu olmaması.

jako nezahvalno za prijevod...
Ako prevod ide na naš jezik bude govora o pljuvanju.. nigdje spomena slave i celebritija/famos..A engleski prevod govori o "problemu" slavnih ...

No "poznavajući" njegov rad i pristup slavi .. mogli bi reći da je opet ponovio ono da nije lako biti slavan jer te svi "poznaju" i znaju što ti želiš i što bi bilo najbolje za tebe.. a vole ti i pljunuti u lice ako nisu zadovoljni.

A fotka uz to nam je svima draga

Iako bi ja osobno voljela vidjeti njegovo sadašnje lice... kakvo god ono bilo za mene je najljepše.
Nadam se da ova poruka nije jedini razlog što je ovaj put otvorio IG.

Ili ako jeste, biće da je jako ogorčen ...šta više, povređen.

Jer nekako mi tako „zvuči“. Manje kao konstatacija o manama popularnosti i težini slave.. pre bih rekla da je ovo njegovo reagovanje na nešto...
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.

Zadnje uređivanje minakaradzic : 06.11.2016. at 01:03.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 13:21   #9412
Nova slika. Voli on crno-bijele.


đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 20:19   #9413
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Nova slika. Voli on crno-bijele.
Brada je čini se kraća, poredeći sa onim zadnjim slikama koje smo videle.... pa mi je (još više) žao što ga ne vidimo iz anfasa...
ali po “borama smejalicama” čini se da je osmeh tu..

Ovaj znak pobede… možda je navijao za Trump -a…
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 22:24   #9414
Quote:
minakaradzic kaže: Pogledaj post
Ovaj znak pobede… možda je navijao za Trump -a…
Je, brada je vidno kraća i navijam da bude još kraća. Odmah bolje izgleda. Ovo je inače njegova omiljena poza, za volanom i sa istim znakom.

Nasmijala si me za Trumpa. Briga Mehu. Ne voli on ni onog svog, a kamoli tamo nekog bjelosvjetskog.
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 16:25   #9415
Čini se najnovija.


đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 18:57   #9416


jesu, jesu .. obje su nove..

i njegov osmjeh
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 21:40   #9417
Pokazao nam je lice . Čeznule smo sve ovo vreme da ga vidimo „sad“ i mislim da smo to „sad“ sa ovim slikama dobile.

Skratio je bradu, ali očigledno da je se ne želi sasvim odreći...

Sretan je, to je najvažnije
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:07   #9418
Evo ga još jedan Meho. Ako nastavi..........možda se dogura i do Vol. 2

__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 09:24   #9419
Otkrili su mu curu (zapravo, sam ju je otkrio), ali eto i mediji su to propratili, malo su joj smanjili godine da bi razlika bila još veća, a on je i dalje u Brazilu gdje uživa s njom.

Danas se ta vijest vrti po svim portalima. Novi život i nova ljubav
đurđevak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 11:22   #9420
Quote:
đurđevak kaže: Pogledaj post
Otkrili su mu curu (zapravo, sam ju je otkrio), ali eto i mediji su to propratili, malo su joj smanjili godine da bi razlika bila još veća, a on je i dalje u Brazilu gdje uživa s njom.

Danas se ta vijest vrti po svim portalima. Novi život i nova ljubav


Znači da mu virkaju u IG...što i nije tako loše, znači da im je interesantan...

a kad već , mogli su videti i njegov demant o Brazilu...pa i to napisati...
__________________
Svaka sumnja ima pravo na život. I moja i tvoja.M.Selimović.
minakaradzic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.