Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2016., 12:03   #1
Prijedlozi, ideje...

Ovu sam temu zamislila kao mjesto na kojem možemo napisati neke svoje prijedloge i razmišljanja vezano uz pdf Interijeri.


Evo, ja ću prva.

Predlažem da otvorimo temu na kojoj bismo stavljali fotke svojih uradaka. Na ovo me potaknuli vrt i terasa Alice72. U bespućima chata će uskoro potonuti, a vjerujem da ima još forumaša (ili će ih biti) koji se vole kreativno izraziti u svom interijeru.

Ovakva tema bi bila poticajna i onima koji su još u fazi bi / ne bi nešto sami poduzeli, ali kad vide kako drugi uspijevaju učiniti svoj prostor jedinstvenim, i sami krenu u DIY interijersku akciju.

Slažete li se s prijedlogom?
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:08   #2
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Predlažem da otvorimo temu na kojoj bismo stavljali fotke svojih uradaka.
Slažete li se s prijedlogom?
ja se po defaultu sa svime slažem, u takvoj sam fazi, ali fotke svojih uradaka ionako stavljamo na fotografije vaših/naših stanova. ili na diy. šta ne?
mislim da je alica stavila vrt i mex-terasu na čet, zato što još nije gotova do kraja s njima, a da im je krajnja destinacija tema s fotkama stanova. no, možda se varam.

u svakom slučaju, sviđa mi se tema za prijedloge i ideje.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:26   #3
ja bi molila ako je ikako moguce da se iz bespuca interneta vrate fotke predivnih stanova koje se vise ne mogu naci

blackie, aoife...
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:59   #4
to mogu samo one osobno napraviti. postaviti ih ponovo preko nekog drugog providera, jer je imageshack prolupao, pa tražiti moderatore da ih vrate na mjesta na kojima su bile.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 13:13   #5
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
...fotke svojih uradaka ionako stavljamo na fotografije vaših/naših stanova. ili na diy. šta ne?
mislim da je alica stavila vrt i mex-terasu na čet, zato što još nije gotova do kraja s njima, a da im je krajnja destinacija tema s fotkama stanova. no, možda se varam.
Da nisam ne jednom otvarala DIY ovdje (postoji i na SSM), ne bih ništa rekla. Mijenjam nick u dementna-daza.

Što se tiče uređenja stanova, slažem se da tamo budu i DIY uratci. No, mislim da im je mjesto i na DIY temi, jer uređenja stanova su širi pojam i mnogi ne idu na njih, dok na DIY teme češće kliknu.

Primjer sjajne ideje i izvedbe su aoifeini () ormari u dječjoj sobi potone s temom. Istina, tu se radi samo o projektu kojeg je netko drugi izveo, ali je ideja pa mislim da je i njoj mjesto na DIY (ili barem sličnoj) temi. Novi forumaši obično idu na opće teme, dok komentari nečijih stanova nakon nekog vremena potonu na drugu, treću, petu stranicu.

Alice72, rado bih tvog Meksikanca i kompostar prebacila na DIY, a ti ih poslije stavljaj i na svoju temu. Može?


Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ja bi molila ako je ikako moguce da se iz bespuca interneta vrate fotke predivnih stanova koje se vise ne mogu naci

blackie, aoife...
Neke su teme završile u arhivi prije godinu dvije u onoj velikoj čistci fotografija za koje je google smatrao da su nepriličnog sadržaja. Neki forumaši su mi poslali naslov, pa sam ih uspjela pronaći, a onda cimnuti administraciju da ih vrati na Interijere.

Ako se radi o gubitku fotografija na postojećoj temi, onda se radi o poslužitelju s kojega su fotke stavljane i tu moderatori ne mogu ništa. No, ako su forumaši sačuvali fokte na kompu, onda mi mogu poslati fotke i linkove na na postove u koje ih treba umetnuti.



Što se tiče poslužitelja, imgur se pokazao kao dosta pouzdanim i forumska administracija ga preporučuje.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 14:00   #6
Ako smijem, kao outsider, ali

Ukoliko želite da vam slike ostanu na linkovima i nakon duljeg vremena morate ih spremiti na sajtove na kojima imate svoj račun. Anonimno spremljene slike su obično dostupne tek kraće vrijeme i na nekim servisima se linkovi recikliraju (sjetimo se frke s prnjavom na forumu prije nekog vremena). Dakle, otvorite si svoj račun i tamo spremajte slike, i sigurni ste. Odnosno, pošto na internetu nema garancije da je išta vječno, recimo da ste sigurni za dulje vrijeme
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 14:17   #7
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
mislim da je alica stavila vrt i mex-terasu na čet, zato što još nije gotova do kraja s njima, a da im je krajnja destinacija tema s fotkama stanova. no, možda se varam.
iskreno, nisam mislila staviti na temu s fotkama stanova jer mi nekako ne spada pod stanove. a na pdf vrt i uredjenje vrta i terasa ne zalazim tako cesto

Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post



Alice72, rado bih tvog Meksikanca i kompostar prebacila na DIY, a ti ih poslije stavljaj i na svoju temu. Može?

.
moze
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 16:07   #8
Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
na pdf vrt i uredjenje vrta i terasa ne zalazim tako cesto
za nedolaženje na Vrt.


Quote:
Alica72 kaže: Pogledaj post
moze
Thanks!
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.