Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2010., 11:23   #81
Riješio sam. Skidao sam neke teme za windowse i očito se taj program sam instalirao. Sad je u recycle binu.
don giovanni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 13:42   #82
Meni je Chrome default browser i zbog više razloga mi je bolji od drugih. Neki od razloga su mi: opcija "otvori novi inkognito prozor", bookmarksi mi ljepše igledaju nego u bilo kojem drugom browseru, pa izbor teme (meni je ona zelana trava od uvijek i ne želim je mijenjati). sad sam instalirao 4 dobra proširenja (nisam imao niti jedno prije toga, pa sam pažljivo izabrao da ne bih instalirao nepotrebne gluposti): Facebook Photo Zoom, Google Dictionary, MegaUpload download helper i Rapidshare Download helper - što i kako rade, provjerite sami. Meni su odlični.
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 13:58   #83
Bio sam vise godina korisnik Firefox-a (i sad sam ali u nesto manjoj mjeri),no otkad je dosao chrome prebacio sam se na njega,ali u pocetku mi i nije bio nesto poseban pa ga nisam previse koristio,ali otkad je izasla 5 verzija chroma a uskoro i 6 cuo sam samo dobre stvari za njega.te koliko je brzi od Firefox-a i sigurniji od tada koristim sam njega..i vidi se razlika u brzini. minimalno sucelje je super i vrlo jednostavno.
beta1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 23:41   #84
Google Chrome

Instalirala sam si Google Chrome,i to mi je sad isto kao obican Google,a kako da napravim one kartice za brzi dolazak do odredene stranice?
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 08:47   #85
ako mislis na bookmarke, onda dok dodes na stranicu, u adress baru imas negdi onu zvijezdicu. to klikni, slozi si podatke i imas bookmark.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 10:43   #86
Moras instalirati ekstenziju Speed Dial.
Odi na Tools - Extensions - Get more extensions i tu nadji Speed Dial

...ili brze ovdje
http://tinyurl.com/y2h53vk
Luigi Vercotti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 13:01   #87
Quote:
Luigi Vercotti kaže: Pogledaj post
Moras instalirati ekstenziju Speed Dial.
Odi na Tools - Extensions - Get more extensions i tu nadji Speed Dial

...ili brze ovdje
http://tinyurl.com/y2h53vk

E hvala
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 02:24   #88
Quote:
Luigi Vercotti kaže: Pogledaj post
Moras instalirati ekstenziju Speed Dial.
Odi na Tools - Extensions - Get more extensions i tu nadji Speed Dial

...ili brze ovdje
http://tinyurl.com/y2h53vk
bbblogitech is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 10:29   #89
Question Kako isključiti proxy na Chrome-u

Tražil sam po netu i uvijek baca na neku priču sa IE, a ja IE ne koristim, pa ne znam niti isključiti proxy tamo
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 10:54   #90
Control Panel -> Internet Options -> Connections -> LAN Settings. Do iste stvari možeš doći iz Chrome opcija. Čak i piše "Promijeni Proxy postavke"
__________________
Luve Powershell, Python & Red Hat Linux...
Forest Gimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 11:02   #91
Znam da je lagani offtopic, ali zanima me kako isključiti da mi se pri svakom downloadu (programa, slike,...) u dnu Chrome prozora pojavljuje ona statusna traka sa skinutim file-om, a zdesna piše "Show all downloads..." & iksić za zatvaranje iste trake
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 11:22   #92
Znači ako nema kvačice na: use a proxy server for your LAN...proxy bi trebal bit isključen...kaj ne?
A ne mogu otvarati neke stranice jer mi kaže da je uključen proxy
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 11:22   #93
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Znam da je lagani offtopic, ali zanima me kako isključiti da mi se pri svakom downloadu (programa, slike,...) u dnu Chrome prozora pojavljuje ona statusna traka sa skinutim file-om, a zdesna piše "Show all downloads..." & iksić za zatvaranje iste trake
I mene to nervira poprilično
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 12:07   #94
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Znači ako nema kvačice na: use a proxy server for your LAN...proxy bi trebal bit isključen...kaj ne?
A ne mogu otvarati neke stranice jer mi kaže da je uključen proxy
Pod "Advanced" upiši "Exceptions" tj. Web adrese koje proxy server zaobilazi
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 12:30   #95
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Znači ako nema kvačice na: use a proxy server for your LAN...proxy bi trebal bit isključen...kaj ne?
A ne mogu otvarati neke stranice jer mi kaže da je uključen proxy
A ovisi odakle se ti spajaš i kako je to složeno. Moguće je na firewall složit transparentni proxy, tako da svaki paket za HTTP(S), forwardira na proxy, pa se onda ti možeš slikat sa proxy postavkama na browseru.
__________________
Luve Powershell, Python & Red Hat Linux...
Forest Gimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 12:33   #96
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Pod "Advanced" upiši "Exceptions" tj. Web adrese koje proxy server zaobilazi
Ajmo malo upotrebiti mozak. Ako je isključena opcija za korištenje proxy-ja, što može dodatno pomoći proxy exception lista?
__________________
Luve Powershell, Python & Red Hat Linux...
Forest Gimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 14:01   #97
Quote:
Forest Gimp kaže: Pogledaj post
Ajmo malo upotrebiti mozak. Ako je isključena opcija za korištenje proxy-ja, što može dodatno pomoći proxy exception lista?
Upravo tako
Think what you drink
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 22:59   #98
molim pomoć!
dakle, radim jednu web stranicu za faks i sada moram kodove prikazati u google chromu. i instaliram ga i ne mogu ga nikako pokrenuti. instalaciju završi i piše nakon toga samo dobro došli u google chrome no nema slike, samo je crni ekran i ne mogu iz toga izaći. probala sam ga i deinstalirati pa instalirati ponovno. neće. zatim resetacija kompa, neće ni tako. molim pomoć, šta da napravim ovo mi je stvarno jako važno. do ponedjeljka moram to poslati. sinoć smo dobili taj zadatak. unaprijed se zahvaljujem!
__________________
*Ako si licem okrenut prema suncu, sve će sijenke biti iza tebe!*
lost_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 02:48   #99
Quote:
lost_17 kaže: Pogledaj post
molim pomoć!
dakle, radim jednu web stranicu za faks i sada moram kodove prikazati u google chromu. i instaliram ga i ne mogu ga nikako pokrenuti. instalaciju završi i piše nakon toga samo dobro došli u google chrome no nema slike, samo je crni ekran i ne mogu iz toga izaći. probala sam ga i deinstalirati pa instalirati ponovno. neće. zatim resetacija kompa, neće ni tako. molim pomoć, šta da napravim ovo mi je stvarno jako važno. do ponedjeljka moram to poslati. sinoć smo dobili taj zadatak. unaprijed se zahvaljujem!
za te stvari koristi IE!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 10:29   #100
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Znači ako nema kvačice na: use a proxy server for your LAN...proxy bi trebal bit isključen...kaj ne?
A ne mogu otvarati neke stranice jer mi kaže da je uključen proxy
Stvarno trebam pomoć oko ovog problema.
Radi se o kompu na poslu i kad sam imal FF, najnormalnije u postavkama narihtam NO PROXY i sve radi super. Na GC mi je u postavkama prazna kučica (nema kvačice) za proxy i iste te stranice ne otvara. Veli da je uključen proxy
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.