Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2008., 00:09   #1
Warhammer Online: Age of Reckoning [*]

nitko ne spominje ovu igru koja ce uskoro izaci,meni je igra osobno prejebena(bar onaj materijal koji sam vidio),i mislim da ce tokom vremena opako konkurirati wow-u,a da i nespominjem da je warhammer daleko starija igra od wow-a samo eto sto ju je blizzard prije izdao.zivi bili pa vidili.
ooiram is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 00:14   #2
pogleda san video i ne izgleda mi nesto specialno
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2008., 19:27   #3
Quote:
ooiram kaže: Pogledaj post
nitko ne spominje ovu igru koja ce uskoro izaci,meni je igra osobno prejebena(bar onaj materijal koji sam vidio),i mislim da ce tokom vremena opako konkurirati wow-u,a da i nespominjem da je warhammer daleko starija igra od wow-a samo eto sto ju je blizzard prije izdao.zivi bili pa vidili.
ne... wahammer nije daleko staija iga od WOWa samo zato je ju je blizzard kasnije izdao...
Warhammer je tabletop iga... koja nema nikakve veze sa PC igrama... a kad je WoW izdan warhammer ONLINE (dakle PC igra) je patio od pokusaja izrade od losih proizvodaca... uopce ne kuzim kaj si ti htio rec
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 10:36   #4
gdje se moze kupiti warhammer online i posto?
thx
Kapetan_Jebach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 13:17   #5
http://www.game.co.uk/PC/RolePlaying...-of-Reckoning/

ovdje.
brain_fart is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 22:14   #6
thx
Kapetan_Jebach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 22:15   #7
oce bit kakvi hrvatski gild u toj igri? Meni interesira onaj chaos warrior , taj mi lik izgleda jebeno..
Kapetan_Jebach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 22:18   #8
pa bit ce hr guildova ali ono ja i moji frendovi smo order..pretpostavljam da ce dosta hrv bit order jer ima pun k ljudi koji ce bit destruction
__________________
I s tim si mi došla?
B.a.M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 00:42   #9
neda mi se sad kopat po net pa da pitam vamo ako neko zna....koja će cijena biti mjesečne naknade ili prepaida?
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 20:02   #10
nemam pojma, nekuzim nista u vezi cijena , i sta znaci onaj preorder za 28 funti , ocu ja to downloadirati ili cu dobiti to postom , i sta ide sve u to,nisu bas previse informativni oko toga..
Kapetan_Jebach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 19:31   #11
Hej ljudi.

Zna li tko kada i gdje će se to moći kupiti kod nas? Igra službeno izlazi za 2 dana, iako su u Americi već počeli sa tzv. Head Start igračima,

Algoritam je svojednobno nudio preorder za Collector Edition al to me nije zanimalo, međutim, sad više ne vidim ni to na njihovim stranicama.

Ne zanima me downloadanje s neta, oću kutiju

PS. Igrat će je sigurno mnogi iz Hrvatske, vjerojatno ne u broju u kojem igraju WoW al nije to tolko ni bitno, u 3 i pol godine WoW-a ionako nemam predobra iskustva sa ostalim hrvatskim igračima a pogotovo hrvatskim guildovima, čast iznimkama.
__________________
You should've threw me down
Is the content so much
Invizigoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 20:59   #12
u US-u se kutije vec mogu kupiti i ce i se a sta se tice europe e tu je ono zanimljivo naime,te preorder stvarcice koje su bile u algoritma su bile jedini nacin da igras warhamemr do 10 mjeseca jer ja sam oisobno zvao algoritam i rekli su mi da citiram "se i ce (dakle tvoje tzv. kutije) se ocekuju za mjesec dana u europi dok bi u hrvatskoj moglo potrajati malo duze...dakle ako niste nabavili pre order dok se mogo morate cekat nekih mjesec i pol dana nist odo ja igrat wh
__________________
I s tim si mi došla?
B.a.M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 11:19   #13
Probao sam je u open beti i meni se nije svidijela, losa grafika, lose animacija, staticna borba, ali svatko ima svoj ukus. Sto se tice preplate vjerojatno ce biti standardna za take mmorpge, oko 100kn mjesecno
riche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 21:24   #14
Rasprodan je preorder, veće količine dolaze u algoritam za 2 dana. Sudeći po postovima ljudi koji su bili u beti jako dobar MMO, sačekajte prve recenzije pa navalite na igru.

Predviđam igri svjetlu budućnost

Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 03:06   #15
WoW je bio užasan u beti, ne tolko u pogledu izvedbe kolko u pogledu svega ostaloga. Pa su malo po malo ispolirali to. Isto će se dogoditi i ovdje, nadam se.

Uglavnom, Eurogamer je dao recenziju i ocjenu 8/10, što je za igru koja ima ikakve veze sa Electronic Arts vrlo, vrlo pohvalno, s obzirom kakve inače ocjene tamo dobivaju. link

Isto tolko je dobio i WoW prije 3 i pol godine. link

I stvarno su ljigavci ti iz Algoritma, na taj nas način prisiljavat da pljunemo tolke pare za skuplju verziju igre, ne pada mi napamet naručivat CE, da prostiš, nek si zabiju to u jedno mjesto.
__________________
You should've threw me down
Is the content so much
Invizigoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:45   #16
Definitvno dobra igra, svi koji kupite uživat ćete.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 14:21   #17
jesi kupio? ak jesi de reci dojmove i kako se plaća i ta sranja...i jel dobiješ kad kupiš igru koji dan da igraš ili moraš i time card odma uzet?
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 14:32   #18
Quote:
Osječko kaže: Pogledaj post
jesi kupio? ak jesi de reci dojmove i kako se plaća i ta sranja...i jel dobiješ kad kupiš igru koji dan da igraš ili moraš i time card odma uzet?
Ja kupio? Nemam za kruv.
Igra je oko 350kn dobiješ 30 dana free ako kupiš igru. Za pretplatu nisam siguran vjerovatno 100kn mjesečno.

Što se tiče dojmova igre sačekajte koji dan pa pogledajte malo po gaming forumima, što se tiče ljudi koji su u beti kažu da je jako dobra igra pa ćemo vidjet sada
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 14:33   #19
dobiješ 30 dana free kad kupiš igru retajčino
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 14:34   #20
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
dobiješ 30 dana free kad kupiš igru retajčino
drizz njabe jes ti nabavio war?

Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.