Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2008., 20:41   #1
Raiffeisen Emerging Markets

pozdrav ekipa...prije svega sretna nova godina..otvaram temu o novom fondu raiffeisena pa me zanimaju malo misljenja i prognoze..nekako imam osjecaj da bi s obzirom na podrucje ulaganja(Fond će se prvenstveno orijentirati na tržišta kapitala jugoistočne i istočne Europe, Azije i Latinske Amerike) mogao poprilicno lijepo poslovati...
gusar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2008., 22:57   #2
neznam, ostali fondovi koji su orijentirani na ta tržišta baš se nešto i nisu iskazali

zasad

bilo kako bilo, prvih 6 mjeseci, ionako se nemora držati statuta i zakona, pa brijem da će večinu držati kod nas

uglavnom, čisto iz osjećaja da nešto ne propusitm, uplatio nešto sitno sa 27.12 po 98,15

nadam se da će mu to biti i najniža cijena udjela - ikad
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 00:10   #3
malo pratim to trziste u zadnje vrijeme i prognoziraju mu skok iako se slazem s tobom da se zasad nije nesto pokazalo...idem sa malo sice pa cemo vidjeti..koliko znam do 20.01 nema ulazne naknade za izlaznu ne znam
gusar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 08:54   #4
Koliko sam shvatio izlazna je 2% i naplaćuje samo za prvu godinu. dalje je valjda 0%. Bar sam tako shvatio.

Akcija jest do 20.01. i ako se pokaže obečavajućim, utrpat ćemo još nešto para
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 14:14   #5
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
uplatio nešto sitno sa 27.12 po 98,15
*
*
nadam se da će mu to biti i najniža cijena udjela - ikad
Not
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 20:03   #6


znam.

zahebo se
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 17:42   #7
Ne razumijem zasto je ovaj fond tako jadan. Cijena udjela je pala u tri mjeseca s 100 eura na 84 eura, sto je -16%.

Pa ako tolike godine rade i onda osnuju novi fond, sta ne bi bilo logicno da su vec naucili na greskama i da rade pametno, ali se cini bas suprotno...

Ima li jos koja budala da je uplatila lovu u ovaj fond osim mene? Ima li kakvih naznaka da ovaj fond krene prema pozitivi da barem povratim lovu koju sam ulozio
ThunderXYZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 21:04   #8
Quote:
Veky.VG kaže: Pogledaj post

Ima li jos koja budala da je uplatila lovu u ovaj fond osim mene?
ima
Quote:
Veky.VG kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih naznaka da ovaj fond krene prema pozitivi da barem povratim lovu koju sam ulozio
a šta očekuješ od njih? da im fond vodi Merlin, ili neki drugi čarobnjak?

kak da im cijena udjela raste kad su svjetsk burze a time i dionice svakodnevno u minusu?

k tome su osnovani tek potkraj godine, kad je razina cijena dionica bila podosta visoka, pa su hteli nehtjeli kupovali dionice skupo.

krenut će gore kad i ostali. prije toga ništa.
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:36   #9
been there .. done that .. NEVER AGAIN!!!
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:37   #10
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
ima


a šta očekuješ od njih? da im fond vodi Merlin, ili neki drugi čarobnjak?

__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.