Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 09:33   #5881
Quote:
Reni12 kaže: Pogledaj post
Da li je netko vidio djelatnike Zagrebparkinga kako kontroliraju naplatu u naselju? Meni se čini da to još nije počelo,ljudi se i dalje parkiraju svugdje, a nisam vidjela nikoga da je platio parking na aparatu.
Naplata kreće službeno od 01.09. kao radi godišnjih i to, tj.period prilagodbe za stanovnike isto kao i u Dubravi.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 10:13   #5882
Quote:
lipa007 kaže: Pogledaj post
Naplata kreće službeno od 01.09. kao radi godišnjih i to, tj.period prilagodbe za stanovnike isto kao i u Dubravi.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
Hvala, vidjela sam da se to spominje za Dubravu, nisam znala da vrijedi i za Novi Jelkovec
Reni12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 14:40   #5883
http://www.peticija24.com/ukidanje_o...novom_jelkovcu
pepita27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 17:51   #5884
samo oko tehnike. ovo je točno:

Quote:
Tiocfaidh Ar La kaže: Pogledaj post
Hrpa dokumentacije je: kopija osobne, kopija prometne i ispunjen zahtjev za povlaštenu parkirnu kartu.
znači treba vam prometna dozvola, ne knjižica vozila.

Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Da tako je.no dobro..kad kupim mjesecnu kartu dali je ja punim svaki mjesec na kiosku ili svaki mjesec moram u subicevu
kad se jednom osobno prijavite u Šubićevoj, kasnije za istu registraciju vozila možete online uzeti kartu koju želite, ne morate ponovo ići tamo: https://shop.zagrebparking.hr/

i ne, ona cedulja nije karta za parking, nego račun. registarska oznaka je pohranjena i preko nje ekipa zg-parkinga kontrolira da li je plaćen parking.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 23:03   #5885
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
samo oko tehnike. ovo je točno:



znači treba vam prometna dozvola, ne knjižica vozila.



kad se jednom osobno prijavite u Šubićevoj, kasnije za istu registraciju vozila možete online uzeti kartu koju želite, ne morate ponovo ići tamo: https://shop.zagrebparking.hr/

i ne, ona cedulja nije karta za parking, nego račun. registarska oznaka je pohranjena i preko nje ekipa zg-parkinga kontrolira da li je plaćen parking.

Hvala na odgovoru..znaci ne moram nista imati na sajbi ni taj papiric?
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 23:08   #5886
Kako sada naplata pocinje od 01.09.kada su napisali na obavjesti od 01.08. Pocinjem sumnjati u svoje oci.
Zelim povrat novca.. kako mi je lik mogao u subicevoj prodati kartu ako naplata nije pocela.Ma tko tu koga.Pazi nas su nasli u zdrav mozak.
__________________
Never give up, it's such a wonderful life.
may30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 23:17   #5887
Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru..znaci ne moram nista imati na sajbi ni taj papiric?
tako je.

Quote:
may30 kaže: Pogledaj post
Kako sada naplata pocinje od 01.09.kada su napisali na obavjesti od 01.08. Pocinjem sumnjati u svoje oci.
Zelim povrat novca.. kako mi je lik mogao u subicevoj prodati kartu ako naplata nije pocela.Ma tko tu koga.Pazi nas su nasli u zdrav mozak.
napiši im mail na [email protected] s podacima s te cedulje i zatraži ih da ti prebace plaćeni iznos s kolovoza na rujan. ne bi smjeli kažnjavati ljude zato što su savjesni.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 09:11   #5888
http://www.peticija24.com/ukidanje_o...novom_jelkovcu
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 11:23   #5889
Pozz.susedi!��. Nama treba naplata od 200 kn.na mjesec za parkiranje! Jutros bila ekipa iz jutarnjeg listau 9h!,došlo nas samo 3.... mlaćenje prazne slame,meilići, tračanja Niš od toga! Kad je nešto konkretno nigdje nikog.. ����
B418 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 14:10   #5890
Quote:
B418 kaže: Pogledaj post
Pozz.susedi!��. Nama treba naplata od 200 kn.na mjesec za parkiranje! Jutros bila ekipa iz jutarnjeg listau 9h!,došlo nas samo 3.... mlaćenje prazne slame,meilići, tračanja Niš od toga! Kad je nešto konkretno nigdje nikog.. ����
a da će doći ekipa iz JL jutros u 9h smo trebali znati KAKO?
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:33   #5891
Današnji jutarnji list(novinski)..
7.8.2016. Zagreb news
B418 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 10:42   #5892
Jučerašnji odgovor iz Zagrebparkinga

Poštovani,

obavještavamo Vas da nije bilo nikakve promjene sukladno Pravilniku od 15.07.2016 uvedena je naplata od 01.08.2016.
Kao stanar u zoni naplate ostvarili ste pravo kupnje Povlaštene parkirališne karte kojom se možete parkirati na području Zagreba u ulicama koje se nalaze u trećoj zoni naplate,

S poštovanjem,


Služba kadrovskih i općih poslova



Zagrebački holding d.o.o.,
Podružnica Zagrebparking
Zagreb, Šubićeva 40/III.
Tel.: +385 (0)1 6421 770, faks: +385 (0)1 6429 590
E-mail: [email protected]
www.zagrebparking.hr
LENON is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 15:05   #5893
A kada će nam bazen dovršiti? Pitanje na svačijim usnama...
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 09:14   #5894
sta se desava s tv signalom u kvartu? jel vam radi tv?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 09:50   #5895
tv signal u jelkovcu je preuzeo grdonačelnik Bandić Milan 365 u svrhu predizborne promidžbe - davanjem ključeva od praznih stanova svojim najcrnjim štićenicima

gdo ga ne voli, tomu je mrak na ekranu
__________________
Solemnizirajte mi nickname!
seksi-bogat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 11:47   #5896
Da li je netko uzeo ovu Ultra Max 100mbita ponudu? i da li mu je uključena? koliko ste čekali?
lars82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 20:02   #5897
Quote:
lars82 kaže: Pogledaj post
Da li je netko uzeo ovu Ultra Max 100mbita ponudu? i da li mu je uključena? koliko ste čekali?
potpisao ugovor 2.8., javili mi danas da će doći priključiti 6.9.
u startu mi je žena iz HTa rekla da ću čekati bar 15-20 dana
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 09:21   #5898
Što je s parkingom?

Jutros sam otišao do našega kioska inNovina kupiti parkirnu kartu, ali mi je zaposlenica na njemu rekla da mi ne treba, da je neki dan donešena odluka da se parking plaća tek od 1. 11. zbog nekih nesuglasica stanara i Zagreb Parkinga. Zatim sam otišao do gospodina što radi u Javnoj garaži koji mi je rekao da on ne zna točno da je i on načuo tako nešto, ali da je on zadužen za Garažu, da se za ova mjesta vani brine netko drugi. Nazvao sam ZagrebParking i od gospodina koji mi se javio dobio odgovor kako ni on ne zna, da je službeno od 1. 9., ali da je i on čuo da se odgodilo, te mi je na izbor ostavio da se ponašam kako želim. A ja bih se stvarno ponašao kako moram! Zna li netko onda točnu informaciju? Je li odgođeno? Ili da plaćam? Ili da čekam kaznu?
petra_:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 11:35   #5899
Prenosim s Facea, stranica Udruge N.J.

"poštovani susjedi,
obzirom na količinu vaših upita vezanih uz naplatu parkinga u naselju...naplata parkinga je službeno krenula s 1.8. 2016. g.
informacije da je odgođena do čak 1.11.2016. je potpuno netočna.
nadalje, grad zagreb je također predao sve garaže i garažna parkirna mjesta u stambenim zgradama na upravljanje zagrebparkingu.
zagrebparking je preuzeo odgovornost na sebe da sva parkirna mjesta uredi i prilagodi za upotrebu te će po završetku istoga i odaslati obavijesti o mogućnostima i uvjetima najma istih.
pričuvu za garaže i parkirna mjesta u njima i dalje plaća grad zagreb"
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 23:19   #5900
Nevjerojatno da već drugi tjedan za redom neke fešte u kvartu. Pa dajte ima nas koji radimo i ne vjerujem da usred ljeta moramo imati zatvorene prozore da se koliko toliko možemo odmoriti
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.